Nisanlim ve Ailemin anlasamamasi

hafta enerji calismasi yaptiracagim aileler icin
Bu işle olacak değil bu.
Kaldı ki evlenmeden önce bunları yaşıyorsanız evlendikten sonra 2 katını yaşayacaksınız.
Evlendikten sonra en ufak bir pürüzde ailen diyecek ki biz zaten istemiyorduk sen istedin.
Kocan diyecek ki zaten senin ailenin istekleri hiçbir zaman bitmedi ki...
Ya da aileleriniz görüşmeyecek.
Balık baştan kokar.
Sevmek her şey demek değildir. Türkiye 'de aileler de evleniyor maalesef...
Siz hep iki arada kalacaksınız.
Ben katlanırım diyorsanız buyrun..
Yok nişanlımın ailesi iyi evlendikten sonra her şey yoluna girer diyorsanız o zaman evlenene kadar bir 9 kilo daha vermeyi göze alacaksınız.

kizlar cok ustu kapali anlatmisim okuyunca farkettim,ailemin istekleri taki,ev&araba,dugun yeri gibi konular
Nişanlınız kaç yaşında? Bu istekleri bu devirde yapmak artık çok ütopik. Çünkü her biri milyon değerinde. Ya zengin biri olacaktı ya da çocuk yaştan çalışıp havuz birikimi yapıp her şey pahalılaşmadan önce bunları yapacaktı. Bu isteklere göre imkansız alâ imkansız.

rakamlari tamamen ornek yaziyorum, ailem 5 bilezik istedi nisanlim yapti sonrasinda ailem 7 olsun dedi yine ses etmediler sonra ailem 10 olsun istedi burda sorun cikti. kiralik ev tutuldu sozlesme yapilacakken ailem daha nezih bir muhit istedi ki tutulan ev gayet guzel bir muhitteydi ona ragmen ters dusmemek icin nisanlim ailemin istedigi bir evi kiraladi ve su an en iyi markalardan yapildi beyaz esya alisverisi vesaire gibi bir cok ornek var burda sorunu cikartan ailem,nisanlimin ben her seyin en iyisini yapmaya calistigini goruyor biliyorum zaten.
İşte bu olmaaz. İyi sabırlı adammış nişanlın helal olsun👏 ben olsaammm eeeh derim. Sanırım sana fazla güvendiği için katlanıyor.

İşte bu olmaaz. İyi sabırlı adammış nişanlın helal olsun👏 ben olsaammm eeeh derim. Sanırım sana fazla güvendiği için katlanıyor.
birbirimizi sevdigimiz icin diyelim. bir sekilde ustesinden geliyoruz artik
Bu işle olacak değil bu.
Kaldı ki evlenmeden önce bunları yaşıyorsanız evlendikten sonra 2 katını yaşayacaksınız.
Evlendikten sonra en ufak bir pürüzde ailen diyecek ki biz zaten istemiyorduk sen istedin.
Kocan diyecek ki zaten senin ailenin istekleri hiçbir zaman bitmedi ki...
Ya da aileleriniz görüşmeyecek.
Balık baştan kokar.
Sevmek her şey demek değildir. Türkiye 'de aileler de evleniyor maalesef...
Siz hep iki arada kalacaksınız.
Ben katlanırım diyorsanız buyrun..
Yok nişanlımın ailesi iyi evlendikten sonra her şey yoluna girer diyorsanız o zaman evlenene kadar bir 9 kilo daha vermeyi göze alacaksınız.
diger yorumlarda bahsettigim gibi evlilik sonrasi ailelerle cok yakin olmayacagiz. farkindayiz her seyin,her sey dozunda olucak hic kimseye hayatimizda soz sahibi etmeyecegiz sonuc olsrak birbirimizin ailesi olacagiz.

birbirimizi sevdigimiz icin diyelim. bir sekilde ustesinden geliyoruz artik

diger yorumlarda bahsettigim gibi evlilik sonrasi ailelerle cok yakin olmayacagiz. farkindayiz her seyin,her sey dozunda olucak hic kimseye hayatimizda soz sahibi etmeyecegiz sonuc olsrak birbirimizin ailesi olacagiz.
Şimdi seni anladım da nişanlının ailesi sorun çıkaran taraf değil. Nişanlın ailesinden kopmaz. Kimse ailesini atmaz.
Ama ailen biraz haddini aşmış kusura bakma. Umarım her şey yoluna girer.

Şimdi seni anladım da nişanlının ailesi sorun çıkaran taraf değil. Nişanlın ailesinden kopmaz. Kimse ailesini atmaz.
Ama ailen biraz haddini aşmış kusura bakma. Umarım her şey yoluna girer.
evet ben farkindayim zaten,1 yildir ailemle her gun neredeyse bunlardan dolayi kavga ettim tartistim. nisanlimin ailesiyle herhangi bir sorunum yok gercekten cok iyi insanlar,annesi her gun beni arar halimi hatrimi sorar (benim yapmam gereken yerde) sirf yasadigim stresi verdigim kilolari bildigi icin hep yanimda olur. insallah her sey yoluna girer,su an ailem daha ilimli dedigim gibi

X