Sinir bozucu

Sağol abla idare eder...

Evet yetkilelerde asıl problem, imkanlar yeterli değil sporcuların gelişmesi için..Ne yazık ki sanatçılara ve sporculara yeterince değer vermiyoruz..

Evet hemen gündem değişikliği oluyor.. 2 gün şehit haberleri gösteriliyor bütün kanallarda, yok efendim asıcaz kesicez, sabrımız taşıyor filan.. 2 gün sonra kürtaj yasası haberi çıkıyor bie 5 günde onu konuşuyoruz... Eeee noldu bizim şehitlerin intikamı?

Profesyonelce hazırlanmış şeyler bunlar..

Konuşma kız Orda benden 2 yaş küçük kızlar dereceye girdi biliyormusun bende anca evde depar atim

senden küçükleridemi var bu dünyada

orası öyle
ateş düştüğü yeri yakar
olan ölene oluyor aslında, çürüyüp gidiyor. annesinin babasının yüreğinde bi yara kalıyor ama herşeye rağmen hayat devam ediyor maalesef..

Maalesef öyle..

Bir iki ' kınama ' bir iki de ' çok sayıda terörist öldürüldü ' haberleri döner.. ( 1 tane bile leş göremeyiz ne hikmetse )

Sonra patlat bi konu.. Yok kanun değişecek yok sağlıkta yeni düzenlemeler yapılacak diye gündemi değiştir..

Hep aynı hikaye..

bir hoşgeldiniz de benden ...
bu arada herşeyde öyle değil miyiz ki? gündem de iken her konuda herkesin diyecek birşeyi vardır. mangalda kül bırakılmaz.
birde sun'i gündemler var, kürtaj uluderedir vs. biri bizi oyalıyor paso. el altında götüren götürüyor götürülecekleri..

Yok öyle deme az istemesin. En az 1500- 2000TL alabilir o şuanda.

2000 tl üzeri yeni mezuna vermezler .. çok zor, verseler bile ilk eleman çıkarımında çok masraflı ve az tecrübeli insanlar hedef alınır.
11 yıllık iş hayatında ben bunu öğrendim.. makine müh. yeni mezunları 600-800 Tl e çalıştıran var. doğru olan bu demiyorum ama olan bu

bende acayip korku filmi severim
sonra evde yanlız kaldığımda hepsi aklıma gelir korkarım

Aynen yaa, gündüz ne olucak diyip izliyorum gece yatakta etrafa bakmaktan uyuyamıyorum.. Kendimiz kaşınıyoruz jikletcim

Hoşbulduk canım.. Evet bende eski mısır arkeolojisini seviyorum..

bak ben en çok neyi seyrediyorum :

1. seri katiller
2. 2.ci dünya savaşı, nazi toplama kampları özellikle
3. eski medeniyetler
4.tabu
5.biyografiler

Tabu da çok güzel.. Tabu- eski medeniyetler- mısır tarihi- kehanetler kahinler ilgi alanlarım birde hayvan belgeselleri

ben hayvan belgeselini sevmiyorum ya
bizim ev zaten hayvanat bahçesi

O uluslararası ilişki okuyor. Güzel holdinglerde işe girmesi lazım. Yurt dışı seyahatleri de olacak onun. Bağlantıları olacak. Yabancı dil bilecek. 2000TL'yi çok rahat alır ama güzel bir şirkete girmesi lazım.

Halime binlerce şükür
5 sene önce işe gitdiğimde 750 bile almazken şimdi 1000 lira fazlasını alıyorum binlerce şükür
bide yarın ne olacak diye düşünmekte yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…