Sinir bozucu

öperim ablam yerim ben onu ya dayanamıyorum ama yapcak bişey yok onlar için çalışıyoruz bide eşimin maddi durumu çok iyi değil her halükarda çalışmak zorundaymışım gibi geliyor kendi rahatlığım bide kızımın rahatlığı açısından yani

Tecrübesi olmadığı sürece iş bulması çok zor olur. Yada referansları güzel olacak.

Her şirket tecrübe istiyor nasıl iş bulup çalışacak bu gençlerr bir yerden başlamalrı lazım ama..

Selam kızlar topiğin gülü geldi :89::102::103::115::119::126:

Hoş geldinnnnn şekerrr

Ne yapacan canım ya hayat şartları malum işte çalışmasan ne yapacan herşey evlatlarımız için değilmii

Bende bazen diyorum bir çocuğum daha olursa kendim bakım diye ama sonra Egemin suçu neydi diye kızıyorum kendime. Yapamam bunu oğluma. Bir kardeş doğurup oğlumu üzemem...

napim
bi resim gördüm işte
darmadağın oldum

bende tam bugün anneme yeni bi ayakkabı alacaktım..şimdi pek almak istemiyorum gibi

sen napıyorsun?

O resmi 2 gün önce haber sitesinde gördüm ben, bende çok kötü oldum :26:

iyiyik bugünümüze şükür
sen nasılsın?

İdare eder canım susuzlukla başım dertte

para sıkıntısı çeken varmı aranızda?

Ben... Hemde nasıl...

yalan değil çekiyorum daha ayın 15ine 5 gün var ve 5 lira kaldı cebimde

bide kocadan isteyememe gibi bi sorunum var
onunda sormama gibi bir huyu

hmmm..... anladım jiletçim

hmm...ebruş eklendi
başka varmı?

Son düzenleme:
Bende bazen diyorum bir çocuğum daha olursa kendim bakım diye ama sonra Egemin suçu neydi diye kızıyorum kendime. Yapamam bunu oğluma. Bir kardeş doğurup oğlumu üzemem...

öyle düşünme bence hem arkadaşı seven bir oğlun var yanlız büyümesin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…