Sinir bozucu

bu arada ebruş olimpiyat senin neyine ya bacak kadar boyunla

sen kendin olimpiyatsın :KK9:

Son düzenleme:
Tabiki de ama bizim başkanda bize öyle emir veriyor. Tecrübesi olan, işi çok iyi bilen biri olsun diyor.

İşi zor grnçlerin helede iş arayanların allah yardımcıları olsun :KK14:

Hoşbulduk ablacım nasılsın ..

Hoşbulduk canım.. :KK42:

Nereye eklendim, noluyor :26:

İyiyim canım sağollll sen naslsınnn :KK42:

Gerçekleri görmeyip toplumun yönlendirmesine bayılıyoruz değil mi ? Oysa hemen yanı başımızda çıplaklıklar... Buna yukarıdaki fotografta örnek, Olimpiyat takımımızdaki devşirmelerde.

Olimpiyat kafilemizde başka ülkelerde doğmuş, Türkiye ile alakası olmayan onu da bırakın Türkçe bilmeyen 3-5 çapulcunun başarısızlığını şimdi Olimpiyat oyuncularımıza çıkartıyoruz. Bunları Türk yapanın hiç mi suçu yok ? Federasyonların ? Eksik alt yapının ? Almanya'da köylerde bile yüzme havuzları varken okullarda yüzme zorunlu iken Türkiye'de kaç kişi bu hakka sahip ? Başarısızlık o çocukların değil biraz şapkayı koyalım önümüze...

Konudan konuya atladım ama az konu değişsin istedim ...

Onlarda ellerinden gelen gayreti gisteriyorlar ama bir yerlerde eksiklik var bence,imkanlar mı yeterli değil ..

Geçen gün haberlerde gösterdi yüzme milli takımını soyunma odaları yokmuş bir sitenin havuzunda antreman yapıyorlardı..

Suçlu kim şimdi bu imkanı sunmayan yada kaale almayan yetkililermi sporcularmı...

Sporcularımıza verilen değer bu kadar demekki....

3 haftadır spor diye yatıp kalkıyoruz ya aslında başka konuya değindim ama bundan pay çıkartalım istedim.

Sıcakken konu herkes ilgileniyor ama konu az soğusun bak gör ne ilgi var ne alaka. Şehit çocuğuymuş kimin umrunda ? Ateş düştüğü yeri yakıyor, 10 gün sıcakken konuşulur, liderler ziyaret eder, basın 3-5 haber yapar sonra herkes dertleri ile başbaşa kalır. Şimdide spor gündemde spor aşağı spor yukarı olimpiyatlar bitsin bir kişi bile ne alt yapıdan bahsedecek ne de spordaki başarısızlıktan gündelik hayata döneceğiz.

öylesine yazdım işte

hoşbulduk bu arada

keriştoooooo çatlayacam gız meraktan desene
benim halıları yıkamaya mı göndertecen
para olmayınca kirli kirli kaldılar yazık evde garip garip

benimkilerde kirli kirli kaldı valla keriş hele bi el atıver bacım

Kedicim, hoşgeldin :KK3:

hoşbulduk sende hoşgeldin ebruş:KK3:

Aaa NetGeo da izlerim :KK53: Bende maya-aztek-inka-atlantis-mu vb. belgesellere bayılıyorum.. Birde hayvan :KK53:

bende belgesel severim.
çocukluğumdan beri.
arkeloloji ye meraklıyım senin gibi.
bu ara en sevdiğim program nasıl yapılmış.discovery de.

Aaa NetGeo da izlerim :KK53: Bende maya-aztek-inka-atlantis-mu vb. belgesellere bayılıyorum.. Birde hayvan :KK53:

bak ben en çok neyi seyrediyorum :

1. seri katiller
2. 2.ci dünya savaşı, nazi toplama kampları özellikle
3. eski medeniyetler
4.tabu
5.biyografiler

Carrie, bir iyilik yapacaksan bu hafta sonu oğluma bakarsın dimi:KK16: Birde evim temzilenecek:KK53: Birde yemek yapılacak:KK37:

iyice coştunuz :KK9:

gönder şu pamuğu bana
ama ondan sonra davranış bozuklukları farkedersen onda benden kaynaklanmıycak bilesin :KK9::KK9::KK9:

X