Sinir bozucu

Boğazım düğümlendi şimdi söylenecek çok şeyler varda helede benim ama yeri burası değil..

Bir asker eşi olarak avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum :KK47::KK47:

Amin canımmmmm ...

Oyyyyy kıyamam ona yaaaa :nazar: :nazar: neler söylüyor öyleee seni istiyor yanında tabi haklıdaaa öp benşm yerimeee hatta ıssır biraz olurmuuuuu

öperim ablam yerim ben onu ya dayanamıyorum ama yapcak bişey yok onlar için çalışıyoruz bide eşimin maddi durumu çok iyi değil her halükarda çalışmak zorundaymışım gibi geliyor kendi rahatlığım bide kızımın rahatlığı açısından yani

Tecrübesi olmadığı sürece iş bulması çok zor olur. Yada referansları güzel olacak.

Her şirket tecrübe istiyor nasıl iş bulup çalışacak bu gençlerr bir yerden başlamalrı lazım ama..

Selam kızlar topiğin gülü geldi :89::102::103::115::119::126:

Hoş geldinnnnn şekerrr :KK3::KK3:

öperim ablam yerim ben onu ya dayanamıyorum ama yapcak bişey yok onlar için çalışıyoruz bide eşimin maddi durumu çok iyi değil her halükarda çalışmak zorundaymışım gibi geliyor kendi rahatlığım bide kızımın rahatlığı açısından yani

Ne yapacan canım ya hayat şartları malum işte çalışmasan ne yapacan herşey evlatlarımız için değilmii :KK34:

evet ama hiç ağlamadı arkamdan iznim bittiğinde 7 aylıktı alıştı. Sadece arada gitmesen olmazmı diyor çok üzülüyorum ama bizde onların geleceği için çalışıyoruz diyip teselli ediyorum kendimi. inşallah olursa 2. çocuğumu kendim büyütmek istiyorum biliyorsunuzdur yasa çıkıcakmış 6 ay ücretli izin bide zaten 2 yıl ücretsiz var kreşe gidene kadar bakarım inşallah :))))

normalde kreşe gidiyor canım
yazında biraz annemde biraz kaynanamda kalıyor ama genelde annemde kalıyor hatta bir hafta falan kaldığı oluyor gelmek istmeiyor köyden sabah tutturdu ben köye gitcem diye kızım yarın tatil sonra git bayramdan sonra dedim bakalım
geçen seneye kadarda hep hangisi boşsa onda kaldı ama yine en çok annem baktı saolsun

Bende bazen diyorum bir çocuğum daha olursa kendim bakım diye ama sonra Egemin suçu neydi diye kızıyorum kendime. Yapamam bunu oğluma. Bir kardeş doğurup oğlumu üzemem...:KK50:

napim
bi resim gördüm işte
darmadağın oldum

bende tam bugün anneme yeni bi ayakkabı alacaktım..şimdi pek almak istemiyorum gibi

sen napıyorsun?

O resmi 2 gün önce haber sitesinde gördüm ben, bende çok kötü oldum :26:

iyiyik bugünümüze şükür
sen nasılsın?:KK55::KK55::KK55:

İdare eder canım susuzlukla başım dertte :KK14::KK14:

para sıkıntısı çeken varmı aranızda?

Ben... Hemde nasıl... :KK14:

Bende bazen diyorum bir çocuğum daha olursa kendim bakım diye ama sonra Egemin suçu neydi diye kızıyorum kendime. Yapamam bunu oğluma. Bir kardeş doğurup oğlumu üzemem...:KK50:

öyle düşünme bence hem arkadaşı seven bir oğlun var yanlız büyümesin bence

X