Sıkıntıdan Dua İle Kurtuluyoruz

Arkadaşlar nişanlım işini batırması dolayısıyla baya borcun altına girdi ödeyemez hale geldik ve evlilik süreci uzadı. Bi an evvel borçları ödeyebilmek için dua istiyorum. Benim için değil nişanlım için niyet ederseniz çok sevinirim. Hayırlı akşamlar, hayırlı kandiller hepinize

Birbirimiz için 41 YASİN-İ ŞERİF okuması yapmaya niyetlendik.

Rabbim dualarımızı kabul eder İnşallah <3

KURALLARIMIZ

1. Liste takibi düzenli yapılacak, belirtilen zamana kadar okumalar yapılmaya çalışılacak (Yapamayacak,yetiştiremeyecek olan mutlaka guruba gelip belirtecek)

2. Okuma yapılırken sıra takibi yapılacak, birimizinki bitmeden diğerinin okumasına geçilmeyecek

3. Dua sırası gelen kişi ne zaman başlayacağını belirtecek diğerleri o başladıktan sonra okumalara başlayacak

4. Okumalarda itinalı davranılacak (herkes okumayı yaparken sanki kendisininki gibi özenli içten samimi bir niyetle yaparsa daha güzel olur canlar)

5. Okumalar başladıktan sonra karışıklık olmaması açısından, diğer duaya geçilene kadar yeni kişi alımı yapılmayacak.

6. Yasin-i Şerif okumalarımızı mümkünse 1 gün içerisinde olurda vakit darlığı çekersek en fazla 2 gün zaman dilimi içinde bitirelim

Başlarken Tevbe edilmeli (Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullahel azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyül kayyümü ve etübileyh)

Hamd edilmeli:"Elhamdulilllah" 3 kere.

Salavat çekilmeli :"Allahümme salli ala Seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

2 yada 4 rekat Allah rızasi için (herhangi bir niyette istekte bulunmadan sadece Allah rizasi için) namaz kılınır. Her okumaya baslarken Allah rizasi icin Yasin okumaya diyerek baslayip her 1 tane okumaniz bittiginde Peygamber Efendimize ölmüşlerimize vs hediye edilir. 41. de dahil olmak üzere hediye ettikten sorna Allah’tan duanizi dileginizi istiyorsunuz. Duası yapılan kişi 2 ya da 4 rekat Allah rızası için ya da şükür namazı kılıyor.

(Allahım!
Okumuş olduğumuz Yasin-i Şerifi yüce katında kabul eyle,
O’ndan hasıl olan sevabı iki cihan güneşi olan sevgili peygamberimizin(s.a.v.)ruh-u şeriflerine hediye eyledik yüce katında kabul eyle!

Yaa Rabbi
Bütün peygamberlerin,sahabelerin,evliyaullahın ve şehitlerinde ruhlarına hediye eyledik kabul eyle

Yaa Erhamerrahimiyn
Ahiret alemine göçmüş büyün müslüman kardeşlerimizin ve yanısıra anne babalarımızın, atalarımızın ve akrabalarımızın ruhlarına hediye eyledik kabul eyle

Yüce Allah’ım
Yasinin şifasını bize ver; kalbimizi senin ve habibinin sevgisiyle doldur dünyamızı ve ahiretimizi hayırlı eyle

Ya Rabbim okuduğumuz Yasin-i Şeriflerin, Peygamber Efendimizin hürmetine duası okunan …….. dualarını hayırlısıyla kabul eyla. Rabbim şerse de hayra çevir ver

Sübhane Rabbike Rabbil izzeti amma yesifün ve selâmun alel murselin ve selâmetün alel mü’minin vel hamdülillahi Rabbil âlemin el fatiha)

1 @aryalorinn
2 @nedennicin
3 hmbg -> ->
4 @umut-16 -> -> mazeretli
5 @Hayalimdi gercek oldu-> -
6 @Cestlaviee
7 L likear

@Cestlaviee Arkadaşlar nişanlım işini batırması dolayısıyla baya borcun altına girdi ödeyemez hale geldik ve evlilik süreci uzadı. Bi an evvel borçları ödeyebilmek için dua istiyorum. Benim için değil nişanlım için niyet ederseniz çok sevinirim. Arkadaşlar okumaları yarın 00.00 a kadar tamamlayalım inşallah. Herkes 7 kez okuyor, dua sahibi 6 kez. Rabbim şimdiden kabul etsin

Cestlaviee canım okudum Rabbim kabul etsin inşaAllah , tez zamanda huzurlu mutlu yuvanızı kurmayı nasip etsin Rabbim , ekonomik darlıklarda vakia suresi okuyolar canım okuyabildiğin kadar oku canım , Rabbim gönlünüze göre versin canım

Okuyorum canım her gece yatmadan Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah

Canım bende okudum 7 tane rabbim kabul etsin tez zamanda nisanlanin işleri düzelsin hayırlı yuva kurum insallah rabbim darda koymasin

Benim ve esimin hakkinda ayrilmak hayirlisya ayrilmayi beraber devam etmek hayirliysa once cumle ummeti muhammedin evli ciftlerine sonrada bize Rabbim huzur versin ve tum cocuklarimiza imanli ibadetli merhametli bir ömür nasip etsin yeni nesil hepimizin dunyasini ve ahiretini kurtarsin insaallah...

Yasini serif okumami tamamladim L likear Allah kabul etsin canim.Musait oldugumda da duzenlemeyi yapacagim. Arkadaslar Likear arkadasimiz zaten hacetini yazmis baslayalim insallah

Birbirimiz için 41 YASİN-İ ŞERİF okuması yapmaya niyetlendik.

Rabbim dualarımızı kabul eder İnşallah <3

KURALLARIMIZ

1. Liste takibi düzenli yapılacak, belirtilen zamana kadar okumalar yapılmaya çalışılacak (Yapamayacak,yetiştiremeyecek olan mutlaka guruba gelip belirtecek)

2. Okuma yapılırken sıra takibi yapılacak, birimizinki bitmeden diğerinin okumasına geçilmeyecek

3. Dua sırası gelen kişi ne zaman başlayacağını belirtecek diğerleri o başladıktan sonra okumalara başlayacak

4. Okumalarda itinalı davranılacak (herkes okumayı yaparken sanki kendisininki gibi özenli içten samimi bir niyetle yaparsa daha güzel olur canlar)

5. Okumalar başladıktan sonra karışıklık olmaması açısından, diğer duaya geçilene kadar yeni kişi alımı yapılmayacak.

6. Yasin-i Şerif okumalarımızı mümkünse 1 gün içerisinde olurda vakit darlığı çekersek en fazla 2 gün zaman dilimi içinde bitirelim

Başlarken Tevbe edilmeli (Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullahel azim ellezi la ilahe illa hüvel hayyül kayyümü ve etübileyh)

Hamd edilmeli:"Elhamdulilllah" 3 kere.

Salavat çekilmeli :"Allahümme salli ala Seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed"

2 yada 4 rekat Allah rızasi için (herhangi bir niyette istekte bulunmadan sadece Allah rizasi için) namaz kılınır. Her okumaya baslarken Allah rizasi icin Yasin okumaya diyerek baslayip her 1 tane okumaniz bittiginde Peygamber Efendimize ölmüşlerimize vs hediye edilir. 41. de dahil olmak üzere hediye ettikten sorna Allah’tan duanizi dileginizi istiyorsunuz. Duası yapılan kişi 2 ya da 4 rekat Allah rızası için ya da şükür namazı kılıyor.

(Allahım!
Okumuş olduğumuz Yasin-i Şerifi yüce katında kabul eyle,
O’ndan hasıl olan sevabı iki cihan güneşi olan sevgili peygamberimizin(s.a.v.)ruh-u şeriflerine hediye eyledik yüce katında kabul eyle!

Yaa Rabbi
Bütün peygamberlerin,sahabelerin,evliyaullahın ve şehitlerinde ruhlarına hediye eyledik kabul eyle

Yaa Erhamerrahimiyn
Ahiret alemine göçmüş büyün müslüman kardeşlerimizin ve yanısıra anne babalarımızın, atalarımızın ve akrabalarımızın ruhlarına hediye eyledik kabul eyle

Yüce Allah’ım
Yasinin şifasını bize ver; kalbimizi senin ve habibinin sevgisiyle doldur dünyamızı ve ahiretimizi hayırlı eyle

Ya Rabbim okuduğumuz Yasin-i Şeriflerin, Peygamber Efendimizin hürmetine duası okunan …….. dualarını hayırlısıyla kabul eyla. Rabbim şerse de hayra çevir ver

Sübhane Rabbike Rabbil izzeti amma yesifün ve selâmun alel murselin ve selâmetün alel mü’minin vel hamdülillahi Rabbil âlemin el fatiha)

1 @aryalorinn
2 @nedennicin->>
3 hmbg -> ->
4 @umut-16 -> -> mazeretli
5 @Hayalimdi gercek oldu -> -
6 Cestlaviee
7 @likear

@likear arkadaşımızın duası ; Benim ve esimin hakkinda ayrilmak hayirlisya ayrilmayi beraber devam etmek hayirliysa once cumle ummeti muhammedin evli ciftlerine sonrada bize Rabbim huzur versin ve tum cocuklarimiza imanli ibadetli merhametli bir ömür nasip etsin yeni nesil hepimizin dunyasini ve ahiretini kurtarsin insaallah... Duasını bugün saat 00.00 a kadar tamamlayalım inşallah. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin. AMİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…