Sıkıntıdan Dua İle Kurtuluyoruz

Kizlar benim 1 tane kaldi yarin versem sorun olur mu cok yorgunum
Bence sorun yok kizlar yarın akşama tamamlayıp pazartesiye diğer arkadaşa basmaya biliriz pazar herkesin esi evde oluyor o yüzden diyorum siz bilirsiniz yani bende rahatsızım biraz canlar

1 aryalorinn
2 N nedennicin
3 hmbg -> ->
4 umut-16 -> ->
5 @Hayalimdi gercek oldu-> -
6 Cestlaviee ->
7 L likear

@Hayalimdi gercek oldu ; Kizlar benim duam hayırlı bi evladimiz olsun istiyorum bide tayinimiz cikcak hayırlı bi yere çıksın istiyorum rabbim hepinizden razi olsun insallah gonlhnuzdekini nasip etsin rabbim Allah razi olsun. Arkadaşımızın biri hayızlı olduğu için kişi başı 7 okuyacağız dua sahibi 6 okuyacak. okumalarımızı yarın akşam 21.00a kadar tamamlayalım arkadaşlar. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin

Bence sorun yok kizlar yarın akşama tamamlayıp pazartesiye diğer arkadaşa basmaya biliriz pazar herkesin esi evde oluyor o yüzden diyorum siz bilirsiniz yani bende rahatsızım biraz canlar
Allah razi olsun canim valla bende bugun cok halsizim grip olucak gibiyim o yuzden tamalayamadim hakkini helal et canim

Yarı kizlar kandil arkadaşım dediği namazda tesbih namazı her insanın ayda bir kilamiyorsa yılda bir onuda kilamiyorsa ömründe bir kez kılması gerekiyormuş insallah kilariz yarın birbirimize dua edelim insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…