Sıkıntıdan Dua İle Kurtuluyoruz

yarınmıs canım, ben okurken zorlaniyorum bana dua edin şevkle okuyum kizlar :KK43:((
Kizlar bakin ben sabah erken kalkıyorum esime o zaman okuyorum çoğu kez bazende öğleye okuyorum soyleki 1 sayfayı 6 kez okuyorum öyle kolay oluyor bide bazı sayfaları unutmuştum iyi oldu insallah daha iyi okumak isterse in nedennicin canim

ben gece gec yatmayi tercih ediyorum canim cunku sabaha kadar cok defa kalktigin icin erken uyanamiyorum malesef. Gerci erken uyanamiyorum dedigim yine 7 de uyanmis oluyoruz da iste ufaklik var benim

canım kızlar müsait olup bitirirlerse sen namazını kılarsın , bugün baslayabilirsek bu güzel günde sana baslamayı isterim kızları takipteyim :)
Akşam başlarız insallah o zaman yarın dualar arkadasimizda kandiliniz mübarek olsun kizlar dualarimiz kabul olsun

[بِسْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِ اارَّحِيم

Ya Rab! Bizim senden istediklerimizi değil, Senin bizde görmek istediklerini ihsan eyle, Dostlarımızı dostun kabul eyle.

[بِسْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِ اارَّحِيم

Rabbim, dualı bir hayat yaşayan, duasını hayatına taşıyan, başkalarının duasını alan ve duası kabul olan kullardan eylesin.
Mirac'ı şerifimiz mübarek olsun.
Selam ve dua ile...❤

ECDF3406-C11F-4391-8579-1C700CA8044B-1952-000001DD735CE83A.jpeg

Kız biz esimle dualiyoruz şimdi allah razi olsun sıradaki kimse yazabilir duasını edebilir hepiniz saolun bu gece hürmetine insallah dualarimiz kabul olur

X