Sıkıntıdan Dua İle Kurtuluyoruz

Canim okudum rabbim kabul etsin insallah hakkınızda hayırlısı olur dualariniz kabul olur

Liste bugün bitiyor inşallah kızlar. Bundan sonra yine yasin- i şerif mi devam edicez. Yoksa salavat mı?
Ayetel kursu ve salavat olabilir ama yeni gelen arkadsslarda olacak galiba onlardan başlayıp salavat ayetel kursi olabilir tabi kizlar bilir

kızlar diger okumaya yasin okuyarak mi devam edilecek yksa baska bi sure salavat seklindemi devam edilecek , mazeretli olma durumunda da okunacak biseymi yapilacak ??

kızlar diger okumaya yasin okuyarak mi devam edilecek yksa baska bi sure salavat seklindemi devam edilecek , mazeretli olma durumunda da okunacak biseymi yapilacak ??

Yasin bana çok ağır geldi sayı olarak katılmak isteyen arkadaşlar vardı onları da Çağırsak ya? Fetih suresiyle falan devam edebiliriz mesela

Tuncina duası fazileti. Sıkıntısı olan kişiler iki rekat namaz kılarak, namazın ardından en az 11 defa olmak üzere, 33, 66, 99, 111, 333, 666, 999, 1111 defa olmak üzere istendiği kadar, gücünüz yettiğince okunabilir. Kısa sürede dilediğinizin olduğunu göreceksiniz. Okurken 33, 66, 99, 111, 333, 666, 999, 1111 sayılarına gelindiğinde, "Ya Rabbi beni şu işimden kurtar ya rabbim.

N nedennicin suanki sayımızda olursak 66 devam edebiliriz katılanlar olursa 99 olabilir

Sayı kac şimdi canlar salati tuncina mi okuyoruz şimdi allah kabul etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…