Şiddet,Tahammülsüzlük ve Manipülatif Kişilik

Kadın neler yaşamış hala yok çok uzun çok düzensiz falan diye yazan arkadaşlar olmuş sağolsunlar gerçekten çok moral verici ve çözümcül yaklaşmışlar.. bu duyarsızlığa cidden şaşırıyorum..Uzun yazmış çünkü uzun uzun yaşamış bunları demekki.. ayrıca gayet anlaşılır bi dille yazmış hepsini okudum ve gayet iyi anlayabildim.. Okuyamayanlar böyle yorum yazacaklarına kısa dertleri okusunlar bi zahmet o zaman, burda yer işgal edip zaten morali bozuk bi kadının daha fazla moralini bozmasınlar.
Neyse konu sahibi size geleyim; çok zor şeyler yaşamışsınız evet ama bu yaşadıklarınızda biraz da sizin sorumluluğunuz var çünkü o dayakları hakaretleri yiye yiye o evde oturmaya devam etmişsiniz ne yazıkki.. Neyse sonuç itibariyle geç de olsa yapmanız gerekeni yapmışsınız.. Darp raporunu en kısa sürede alın zamanaşımına uğratmayın.. Tazminatınızı da talep edin çünkü bu yaşadıklarınızın izlerini silebilmek için psikolojik desteğe uzun süre devam etmeniz gerekebilir.. allah yardımcınız olsun ve lütfen sakın bi daha o adamla yalnız karşılaşmayın mahkemede dahi..

hemen darp raporu aldım para ve kimlik almak ve evlilik cüzdanını almak için geri döndüm. arabadan inip geri dönme gibi bir şey yok. mağduriyetim üzerinden sherlock holmes cülük oynamayacaksanız cevap verin.

Umarim bir daha o canavara inanmamaniz gerektiğini anlamışsinizdir,korkum yine inanıp ailenizden de olmaniza açıkçası..
Çünkü gittim gideli ne ailesi ne o bir kez bile aramadi demişsiniz!!
Ne olur bir hataya ve bir hayata daha bedel olacak yanlışlara düsmeyin..

hemen darp raporu aldım para ve kimlik almak ve evlilik cüzdanını almak için geri döndüm. arabadan inip geri dönme gibi bir şey yok. mağduriyetim üzerinden sherlock holmes cülük oynamayacaksanız cevap verin.

destan yazıp darp raporu aldığınızı yazmamışsınız..
arabadan indim demişsiniz.
evden çıkınca siz, eşiniz haliç e gitmiş hani sizi orada mı buldu ?

kusura bakmayın inanmakta zorluk çekmem normal bu kadar dayak yiyip o eve geri dönmüşsünüz her seferinde.

gayette uslünce sordum sorularımı halbuki.
fazla naif olduğunuzdan bütün bunları sineye çekmiş olabilirsiniz gibi gelmişti ama verdiğiniz cevap o düşüncemide yok etti.

Anne evine dönmüssünüz adınıza sevindim.
Bir kere aramadı bile demişsiniz ailecek.
Sanırım eşiniz ve ailesinin evliliğiniz boyunca yaptığı en mantıklı haraket!
Allah tüm kötüleri bildiği gibi yapsın.
Size de kolaylık ve bundan sonraki süreçte sağlıklı gülen yüzlü günler diliyorum <3

Ayyyyyyyyyy

Icime fenalik geldi.

Adamin sizi oldurmesini beklemissiniz resmen evden gitmek icin.
Adam kalbini durduracak kadar yumrukluyor.

Valla peygamber sabri varmis sizde.

Neyseee

Sakin sakin sakin geri dönme

Darp raporu al
Her hakkini iste
Donuna kadar al onun, sakin haklarindan veazgecme

Mahvetmis seni

Ama biraz da sizin önlem almanız lazım değil miydi bu işkenceye neden bu kadar uzun süre tahammül ettiniz?
O tokatlardan aşağılanmaların üstüne hamilelik...
Daha ilk tokatta evi terk etmeliydiniz
Tekrar dönmeyin lütfen

Allah kurtarmış. Bundan sonra kendinize odaklanın, önce siz sevin kendinizi, kimsenin sevgisine ihtiyacınız yok sizin. Eğitiminize devam edin, kariyerinize odaklanın, zamanı geldiğinde doğru bir erkek girer mutlaka hayatınıza.

Son düzenleme:
Ben sizinle cok yakin şeyler yaşadım diyorlar ya neden dönüyorsun insan o suçluluk psikolojisinden çıkamıyor ve tekrar denemek için dönüyor inanın o insan değil ve asla haketmiyorsunuz yaşadıklarımızı dava edin tutuşsun tazminat talep edin psikologlara gidin devlet ücretsiz sizi dinlerler iyi gelir ama o adama dönmeyin zaten psikolojiniz normale dönünce mutlu olacak ve bunlara nasil izin vermişim diyeceksiniz.
Eğitiminizi muhakkak bitirin bu dünyada yalnızız insan ne ederse kendine eder.
Dünya o hatvan ve onun gibiler olmadan çok daha iyi keske soyları tükense de bitseler....

Ah be kardesim nasıl bu kadar dayandin?

Bosanin darp raporu alin. eğitimine devam edin Psikolojik destek alin hayatınizda temiz bir sayfa açın inşallah

Keşke daha fazlasını yapabilsen. Böyle insanlar ifşa edilmeli çoluğumuzun çocuğumuzun hayatını karartmamali.

Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın ne diyeyim

Bütün olumsuz sinyalleri bir bahaneyle görmezden gelerek evlenmişsin. Bunu devam ettirmek mecburiyetinde değilsin. Boşan. Adamın egosunu daha fazla tatmin etme.

Bazen neyi anlamıyorum biliyo musunuz. Bu tipler evlenmeden önce çok normal merhametli seven terbiyeli ve saygılı tipler de evlenince birdenbire mi manyağa bagliyorlar. Bunu çok merak ediyorum. Allah beterini bildirmesin. Eğer aildn sana bir konuda yol gösteriyorsa onlari dinlemeni öneririm. 29 yaşındayım. Onların rızasını almadan iş yapmam. Ve başım da aģrımaz.onlar senin iyiligini ister. Bunları unutma. İnşallah yeni hayatında her şey daha güzel olurm. Sakın dönmeyi düşünme.

Çok üzülerek okudum tüm yazdıklarınızı. Lütfen sizi tekrar kandırmasına müsade etmeyin zira sonunuz ya ölüm yada ciddi bir sakatlık olur.

umarım dersini almışsındır canım lütfen aklını kullan ve biran önce boşan hatta uzaklaştırma kararı al... hala morluk varsa darp raporu al... siz canınızı sokakta mı buldunuz bu kadar mı kör oldunuz sizi sevmeyen değer vermeyen biriyle .... zararırın burasından dön artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…