sevgilinin annesiyle mesafe

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
sen beyin falan yeme adamin ne sucu var
ben hala kadinin masum bir turk teyzesi oldugunu dusunuyorum :) valla iyi niyetinden yapiyo

sen beyin falan yeme adamin ne sucu var
ben hala kadinin masum bir turk teyzesi oldugunu dusunuyorum :) valla iyi niyetinden yapiyo

hahahah ya yok artık

abla kadını seviyorum ama sürekli lafı evliliğe getiriyor ya. berkaya evlilik desem kaçacak delik arar. bana desen valla arkama bakmam kaçarım ne evliliği

Milana22 sen niye kiza polyannacilik yapiyorsun

ama ben hep polyannayim sekerim , ask olsun sen de bunu bilmiyosan ben ne edem kendimi nerelerden atem

cok kucuksunuz zaten evlilik falan dusunmeyin
ama kadinin da bunu kotu niyetle soyledigine inanmiyorum
Melek ya :))
Kotu niyetli degil kadin belki ama duygu somurusu yapan biri.
Nisanlanindan sonra evlenin evlenincede yakinda duralim ozlerim ben sizi torunumu muhabbetleri kanma S sassyassyy karsilasmadigin surecede gorusme.

Hem de öyle bir olur ki aklınız almaz. Tabi belki de normal seyrinde devam eder bilemeyiz ama kötü ihtimal daima vardır,bunu göz önünde bulundurun ve evet mesafenizi koruyun derim.

Biliyormusun Sassy Annemle guzel bir iliskim olamadi,hani o hislerini belli edemeyen,ederse yenilgi yasayacagini düşünenlerdendi...
Neyse bende kv mi basta ılıman,sevgi dolu görünce atladım,fazlasiyla inandim hatta ask dogacakti aramizdao derece ısındım.
Sonra maske düstu perde indi...Diyecegim o ki kim olursa olsun gard al ve mesafeli ol cidden mesafe candır...

Esiminn anasi benle biz sevgikiyken samimi olmaya calistj hep. Herrrgun arardi kadin ben aramasam gonul koyardi bahane uretmek zorunda hissederdim kendimi falan . Esim o ara askerdeyken 1saatlik yola dusup kadin benim sehrime geldiydi cafede oturduyduk falan bir de..
Neyse iste, hep cagirdi evine falan gel mel. Esim de dedi istyosan git ama bosver simdiden cok kaynasma okadar nisanli degiliz evli degiliz dedi demekki biliyor annesini belki de laf soz cikaricak..dyordum ben de...
Simdi evliyiz ..ilk 1yil gorusmedim ailesiyle bile. O derece sinir oldum kirildim uzuldum dugun surecinde. Kadin beni cok cok seviyorsu guya kizi gibi goruyordu vs ama iste dugunum tam bi rezaletti. Bakin onceki surec demyorum, oralari gectim artik ..dugunum rezaletti... olay cikardi babasi bagirdi cagirdi milletin icinde nedeni de altin kesesini vermeyisim oldu .. harcasalar yapsalar valla verirdim .paykasirdik falan .. ama 5kurus harcamadilar. Annesj bana tek bir camasir almis insan degil mesela. Bohcam falan olmadi. Hediye vs almadi hic kadin bana. Nisan salonda oldu benim ama ceyrek altin bile takmadilar.. dugunde iki ince bilezik sadece. Yabanciya takar gibi...
Aldanma bence hic biseye. Demek samimi olsam o ara evlerinden cikmasam daha da tepeme cikacaklarmis ustume basip beni ezeceklermis .

sevgiliyken arasını iyi yapmaya çalışıp annesine teyzesine gitmenin suyunu çıkaran biri olarak diyorum ki, yapma. mesafe iyidir. sevgilinni gazına fln gelme. sen ne kdr çok yaparsan onu görev gibi görüp daha çok isterler.

Akıllı kızsın sen mesafeni koru

Yalnız ben ilişkiyi daha uzun soluklu sanmıştım önceki konularından

Aceleye gerek yok daha çokkk erken

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…