Sevgilimle tatile gitmeye karar verdik aileme nasıl söylesem ?

aha gene kemik kırılıyor

Yaparsa sonuçlarına katlanır.
Çok basit :)
Bol keseden geliyorsa dar keseden sallayalım madem

Yaparsa sonuçlarına katlanır.
Çok basit :)
ben de onu diyorum. şimdi bence 20 yaşına gelmiş bi insan(kız veya erkek demiyorum bakın) davranışlarının sorumluluğunu almayı öğrenmiştir. zaten öğrenmiş olması gerekir. bu yüzden (bence tabi) kızınız özgüven sahibi bir birey olursa ve yaptığında bir hata görmezse size sormaz bile ne yapacağını.
tatile gitmesine gerek yok. sinemaya gidiyorm dediği bir gün aslında erkek arkadaşıyla sevişiyor bile olabilir.:)
o yüzden bence fazla büyük konuşmayın:)

Tamam işte duyarsam kırarım o kemiklerini eline veririm diyorum, anlaşılamayan nedir ?
Niye ille kızımı seviştirme çabasındasınız :)

bende kizimi yollamazdim. ne denen sevgiliyle izine...ondan sonra? ayni odada kalmalar cinselik yasmalar.. ardindada cekip gider:) Boyle adamlara hic güvenme

Siz korkmayın madem ben korkuyorum diyelim.
Eee sorun ne ?
Kız benim, eti benim, kemigi benim, ister kırarım, ister yapıştırırım :)
Onu bırakın ben düşüneyim
sorun yok ki niye kızdınız. ayrıca 20 yaşında bi bireyin eti de sizin olmuyor kemiği de. istediğini yapabilir.(sorumluluğunu aldığı sürece)

sorun yok ki niye kızdınız. ayrıca 20 yaşında bi bireyin eti de sizin olmuyor kemiği de. istediğini yapabilir.(sorumluluğunu aldığı sürece)
Cıks o işler öyle olmuyor.
Her aklına eseni ben bunun sorumluluğunu taşıyorum diyerek ya-pa-maz.
Ayrıca tabiki her bişeyi benim :)

4 aylık erkek bebeğe hamileyim
ve stresimi anlatamam
galiba sizin söylediğiniz gibi düşünen anneler varsa onlardan biride benim
erkek evlat yetiştirmenin korkusu üstümde
eğer ortada namus kavramını savunan biri varsa
erkek içinde kız içinde bu aynıdır

belki yaşam tarzlarımız çok zıttır sizinle
ama anlattıklarınız o kadar doğru ki
benim ailemde asla beni kısıtlamadı
seçmiş olduğum yaşam tarzı bara, diskoya uygun değildi ama her ne olursa olsun arkamdalardı
lisede psikopat bir çocuk peşime takılmıştı
hatta yalancı şahit bile bulmuş beni şikayet ettirmişti müdüre sırf evet demediğim için
okulda öpüştüğümüzü görmüşler güya
okuldan atılma tehlikem vardı
ama ailemi haberdar etmekten asla çekinmedim
sonrasında avucunu yaladı
eğer korksaydım ve aileme söylemeseydim belki neler gelecekti başıma

tatile ailenle çık, sevgilin de oraya gelsin. günahınıza bizi de ortak etmeyin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…