Sevgilimle ilgili nasıl bi seçim yapmam lazım kararsızım

Ay bana ne ya banlanirsam da banlanim…..
Erkek arkadasiniz sapigin önde gideni sizde bunu görüp görmemezlikten gelmeye calisiyorsunuz.
Kiz dediyiniz henüz ergenliye girmis bir cocuk, altini cizerek söylüyorum cocuk. Sizin sapik sevgilinizde resmen kizdan faydalanmaya cabalamis üstelik her firsati kollamis resmen akbaba gibi. Kizin babasi öldüyünde kizin üzüntülü aninda bile kizi nasil kandiririm kafasinda. Her sapigin pedofilinin yaptigi hibi cikolata almis birde kiza.
Siz kiza kizicaginiza tesekkür edin nasil artik cikmazda ve kendini rahatsiz hissetmisse cagreyi size helip anlatmakta bulmus.
Senin sevgilin sapik hattaaa pedofili….

Ah erkek milleti aşkından deli divane görünür .kendimden şüphe ederdim kocamdan etmezdim mesela aldatma konusunda .o kadar keskindi ve netti benim için .sonra ne mi oldu ? Ne sen sor ne ben anlatayim

Ummadık taş baş yarar demişler hiç bu kadar güvenme kimseye. Kıza yeşil ışık yakmış ki kız bu kadar umutlanmis sana söyleme cesareti bulmuş. Ayrilmakla doğru yapmışsın geri dönme bence ..

20 yıllık evli adamlar usta yalanlarla eşini aldatıyorken erkek arkadaşınıza olan güveniniz takdire şayan. Bu arada size sadakat sözü veren sevgiliniz o kendine sahip çıksın bir zahmet elin kızına b*k atmayın. Babasının ölümünden sonra makyajlı gezmesine kadar eleştiremezsiniz çünkü ailesiyle ne yaşadığını bilmiyorsunuz? Ayrıca sevgiliniz kendinden yaşça küçük birine bakıyorsa vah ki ne vah... Ama siz sadıktı şöyleydi böyleydi diye kendinizi avutmaya devam edin.

Senin baban öldü de mi babası ölen insanın psikolojik durumu ve hareketleri hakkında yorum yapma hakkını kendinde görüyorsun? Herkesin acıyı kabullenme ve yaşama biçimi farklı.
Sevgilinin sen öğrendikten sonra yaptığı açıklamaları mantıklı buldun mu? Ayrıca farkındaysan kızın söylediği hemen hemen her şey yaşanmış. Kendi sevgiline inanmayı seçmişsin ya daha 20 yaşındasın biraz daha büyü neye inanmam gerektiğini hayat sana acı acı öğretir.
İnsanları dış görünüşünden dolayı asla “yollu” diyerek yaftalayamazsın bu ne sana ne de başkasına düşmez. Biraz büyü bunu da öğrenirsin.

Sevgilin bncede pedofili dün anladım yazmak istemedim.kucucuk kızdan faydalanmaya çalışmış gözlerini aç.kizi çok rahatsız etmiş ki kız gelip sana söylüyor.belkide kurtulmak için sana söyledi kiz.yada senide kurtarmak icin

Ah erkek milleti aşkından deli divane görünür .kendimden şüphe ederdim kocamdan etmezdim mesela aldatma konusunda .o kadar keskindi ve netti benim için .sonra ne mi oldu ? Ne sen sor ne ben anlatayim
Cok haklisiniz

Kizdan faydalanmaya calismamis kızda rahatsız oldum diyerek degil senin sevgilinle flort ettim ozur dilerim seni gorunce soylemek istedim diye geldi sevgilin bunlari bunlari yapıyordu demedi
Bana gelip boyle böyle yapti dese tamam ama geliş şekli ve eski sevgilimin anlattıkları tamamen kiz tarafindan ona geliş ve o küçük cocuk old icin kardesim olarak gördüm kendime alirken onada aldim vs dedi

Dış görünüşü veya babasi hakkinda yorum yapmadim ben gelen yoruma karsi bilgilendirdim boyle olduğunu. O kısım beni zaten ilgilendirmiyo nasil olmak istiyorsa olsun. Ben davranislara karşılık oyle dedim çünkü akli basinda birinin yapicagi bir is degil sevgilimin anlattiklarinin dogruluk payini düşündüm ve oyle dedim sürekli sevg olan birinin dibine girersen bunu bildigi halde ona yanasmak istersen onunlada ol sorun değil benim icin benimlede ol derse yol oraya cikiyo istedigini diyin burada sevgilim hakli demiyorum ikiside cok haksiz ama siz gelip kiz haklı gibi onu savunuyorsunuz burada tek haksizvl varsa o da benim onlar her halti yemis ve haberim bile yok o yuzden ikiside ne bok yiyosa yesin şimdi

kiz sevgilin umrumda degil benimlede birlikte ol dedi bana dedi ben kabul etmedim dedi sonra konusmayi kesmisler kizin babası ölüyo ve goz goze gelmisler dışarıda benim gerizekali sevgilim bas

Çocuk ergen bile olmayan kız bnmle birlikte ol demez.demekki sevgilin kafasında bjnlari hayaletmis

Ha kafasından geçirecek kızda gelip senle konuşmaz
Nasıl faydalanmaya çalışmamış hersey ortada

Ay ne saçmalıyorsunuz siz ya cidden nasıl kafalar. Erkek arkadaşınızı aklamak için kendinizi saf yerine falan koymayın. Erkek arkadaşınızla kız karşılıklı baya baya yürüyüşler birbirlerine bakmış erkek arkadaşını sizin kulağınıza gidecek kızı başından atmak istemiş kızda vermiş dersini. Sizin tabiriniz ile söylüyorum madem kız yollu( ki bu söylem çok iğrenç o da ayrı konu) ne işi varmış sevgilinizin yollu kızla yemekte mola da. Kim samimi olmadığı ya da samimi olmak istemediği birine durduk yere jest olsun diye çikolata falan alır. Ne işi varmış kızın taziye evinde falan madem kız ona asılıyorsa. Üstelik bunların hepsi sizden gizlenmiş. Tamam kocasız kalırım korkusu ile affetmeye niyetiniz var onu anladık da burada en azından saf taklidi yapmayın. Bal gibi biliyorsunuz sevgilinizin bir haltlar yediğini ama kıza suç atmak kolay geliyor.

Birde şu açıdan bakın 17 yaşındaki reşit bile olmayan biri elbet hatalar çocuksuluklar yapacaktır. Kazık kadar olmuş evleneceğim dediğiniz adam daha bu kızdan mı koruyamadı kendini? Ayrıca burda o kız açıkca gelmiş sizin yanınıza, burda birşeyler saklayan sevgiliniz bilmem farkındamısınız

Bunu dediğini sana sevgilin söyledi, böyle bir şey olmayabilir, tam tersi sevgilin kızın peşinden gitmiş olabilir, elin kızına hemen damgayı yapıştırıp sevgilin için ama emin olmadan bilemem kiii tavırları dümdüz çifte standart. Ayrıca kimsenin sana bişey demeyeceğinden o kadar emin olma, bu toplumda kadın olman bile yetiyor damgayı yemen için. Bazılarına gezmen, çalışman bile batıyor. Milletin ağzına kalmamışız iyi ki, yoksa işimiz yaştı. Bi de, o yapmaz etmez diyenler erkekse zaten güvenme. Erkekler bu konularda birbirini efsane kolluyor, şaşar kalırsın. Karısından gizli metresine ev açan adamı bile ele vermiyorlar, neler neler yapıyorlar çıkmasın ortaya diye, öyle bir kollama. Ya hem 20 yaşında ne evliliği? Ciddiye binince de korkmuş belli ki erkenden jübileyi yapıp oturcam yerime, çoluk çocuk uğraş dur genç yaşta diye.

Müge Anlı izlemicem diyorum, bu konular orayı aratmıyor.
Reşit olmayan bir kızla yüzgöz olup, sonra masumum demesin hiçkimse bir zahmet.

Kaynak da Brad Pitt'in siyah kıvırcık saçları. Ohoo. Bu kafayla çok ayakta uyuturlar seni.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…