Sevgilimle ilgili nasıl bi seçim yapmam lazım kararsızım

Şimdi bu olayda beyniniz size bir masum bir suçlu arıyordur. Hani o kız sizin deyiminizle “yollu” erkek arkadaşınız masum vb gibi. Ama bu olayların karşılıklı mümkün olduğunu unutmayın. Kısacası siz çalıştığınız bir ortamda bir erkeğe yüz vermezseniz oda istemezse birşey olmaz değil mi? Buda öyle. Sevgiliniz net sınırı koyabilir ve dürüstçe sizle bu durumları paylaşabilirdi. Yalan bence en büyük aldatmadır. Yalanla sonrasında fiziksel aldatmadan tutun ruhsal yıpranmaya herşeye yol açabilir.

Bi yanda hic tanimadigim kiz
Diğer tarafta 1 buçuk yıldr hayatimda olan evlenmek istedigim adam ve bana o kadar asik oldugunu her hareketiyle belki ederdi ki boyle bi durumun asla yasanilir olmamasi gerekiyordu. O yüzden hayatimda olan adamin anlattıklarina gore cok sinirlenip yediremeyip oyle dedim evet çünkü onun soylediklerine gore o şekilde geldi bana

Aynısını 5 yıl önce yaşadım sonuç aldatıldığını öğrendim. Tabi adam kabul etmedi hiç bir zaman çirkeflik yapıp çalıstığı mağazayı bir birine katınca herkes aldatılıyorsun uyan diye silkelemişti beni. Normalde aldatılıyorsun demem ama gözün üzerlerinde olsun

Kızın bunları söylediğine/yaptığına dair bir kanıtı bile yokmuş brad pitt sevgilisine inanarak konu açmış işte burada
Kizin söylediklerine dair de kanit yok. Hayatimdakinin mi yoksa yabancinin dedigine inanmam mantıklı hep bunu sorguladim. Kiz reddedilme hirsiyla kötülemiste olabilir

Bu şey gibi geldi bana ya.. Evlilerin ikinci kişiye, ''Evliyim ama çok mutsuzum yaaa'' demesi gibi bir olay.
Şöyle düşüünn, hiç tanımadığın bir kız neden sana yalan söylesin?
Bunu da geçtim asıl sorun senin bunları tam 2 ay sonra öğreniyor olman :) ayakta uyutulmuşsun.

Kizin söylediklerine dair de kanit yok. Hayatimdakinin mi yoksa yabancinin dedigine inanmam mantıklı hep bunu sorguladim. Kiz reddedilme hirsiyla kötülemiste olabilir
Reddedilmiş olma hırsıyla kötüleme ihtimali de bir seçenek tabi olabilir ama burada asıl takip etmen şüphelenmen gereken kişi erkek arkadaşın. Yorumlara baktığım kadarıyla sevgilin ne derse inanan bir tipsin.
Sevgilinde çok masum değil, benim hissettiğim bu.

Bence kız yollu değil senin sevgilin yollu.gozu sagda solda olmasaydı beyefendinin.kiz ergen saçı kırmızıda olur morda kimseyi ilgilendirmez.neden kalıba sokuyorsun yollu dye..
Daha 17 yaşındaymış 18 i bile geçmemiş.senjn sevgilin kızın peşinde dolanmasaydi.ortada ciddi bir yoğunlaşma olmasaydı sevgilin tarafından kıza,kiz gelip sana bisey demezdi emin ol.helede yollu dediğin kız.dunyada tek senin sevgilin yokya.daha Gencecik kız elini sallasa ellisi...sende kıza yollu diyerek onu suçlayarak sevgilini haklı çıkarmaya calisma..adam olaydı gözünün önüne bakaydi.bnce seninde evlilik için fln yasin genç.. gez toz keyfine bak 25-30 yas arasına kadar karşına ne beyefendi kişiler cikar

Sen o zaman nasıl davranmistin peki

kalbiniz kötü.

Konumuz kızın makyajı üzüntüsü değil konumuz.senin sevgilinin terbiyesizliği.ergen kızın aklından onca şeytanlık geçmez emin ol .ortada bisey yokken gidip senle konuşmaz.. Ha sen dersen ki Bn aşkından ölüyorum sevgilimin.evlenincede aldatma ihtimalini göz önüne koy.bnce yasin çok genç yolluna dewamet .bırak şu karaktersiz oglani

Gönder gitsin... Hiç gerek yok o tip bir insan için bu kadar kafa yormaya. Ortada kızla eski sevgili arasında elektriklenme var.

Sarilmalar, göz göze gelmeler . Kız hakkında söylediklerini Z acımasızca ama o sevgili olacak zerzavat az değil

Sapık mı la bu 14 yaşındaki kıza çikolata almalar falan? Aldattı aldatmadi olayından daha vahim bisi bu durum. 20 yaşında kızla flört etse ayrılır geçersin ama sübyancı adamı engeller çevreme sokmam daha. Aptala bak ya. Küçük kızlara güzelsin demeler falan. Evlerden irak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…