Sevgilimle ilgili nasıl bi seçim yapmam lazım kararsızım

Sen o zaman nasıl davranmistin peki
Mal gibi ağlayarak kendimi suçlu hissetmiştim. Ama aslında beni aşşağıya çeken o adammış şimdi 4 yıllık ilişkim var 1 dediğim 2 etmiyor değer kıymet biliyor. Ondan sonra maddi manevi yükseldim şimdi görsem yüzüne bile tükermem o derece :). Sanada tavsiye ederim enin ol daha iyisi geliyor sadece zamana bırak.

Yanlışlık yorum yapmamak için 2 kere okudum. Birincisi nişanlın dogruyu söylüyor olsa bile, iş yerinden biri ile haddinden fazla neden bu kadar muhabbeti oluyor bu çok ilginç, ve kıza neden güzelsin desin ki, hani kız o an ağlasa da nişanlısı sevgilisi olan adam neden güzelsin desin??? Üzülme der geçer burnun iyi der geçer neden güzelsin desin. Bu kız bence gelip sana söylemişse doğruyu söylemiş. Ha belki hal hareketleri tavırları uçarıdır ama neden söylesin. Haklılık payı vardır illa. Ayrıyeten benim aptal kızı dinlemiş diyosun, hayır bu aptallık değil ilgi. Kızın babası ölmüş kız geliyor sarılıyor nasıl oldugunu anlatıyor falan. Yahu sevgiline ne? Öldüyse baş sağlığı dilersin, bir iki teselli verir yürür gidersin. Ne sarılması. Valla benim eşime gelcek biri sarılacak ben çıldırırım, kim ki o derim. Ve niye sarılıyor. Yani ben sana şunu diyim hiç güvenilir şeyler değil bunlar. Ha ayrıl et demiyorum senin için de zor ama gözlemle ve acele edip erken evlenme işi ciddiye bindirme. İyice tart biç. Böyle insanlar sağlam pabuç değil kızım diyim sana.

Sizin zekanız mı eksik, benim kardeşimde 17 yaşında saçı kızıl. Ne demek yolluya benziyor?
Senin o prens sandığın sevgilin gibi kaç tane insan benim kardeşime yürüyor biliyor musun? Ama nedense hep masum olan sizin erkekcikleriniz, suçlu olan da kızlar.
Sen kıza suç bulacağına pedofili sevgilim neden 17 yaşındaki kızla molaya çıkmaya çalışıyor diye düşün. Gerçi bu avamlıkla o kadar güzel yakışıyorsunuz ki birbirinize, ayrılıp başkalarının başını yakmayın sakın.

öncelikle sevgilinin sınır koyması gerekiyordu sonra gelip söylemesi gerekiyordu içine sinmiyorsa vardır bir şey

Ayrilmaliydin.

Lütfen bacim bu kadar karışık ilişkiler yasamayiniz. Okurken ben yoruldum siz yaşarken nasıl dayanıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…