Sevgilimle aylardır görüşemiyoruz!!!

Öyle bir yazmissiniz ki sanki 20 saat çalışıyor 4 saat iş yerinde uyuyor.
Görüşmek isteyen şuan sizsiniz değil mi?
Adam çalışıyor borcu var imkanım yok boş zamanım yok diyor sizde görüşmek istiyorsunuz ki hakkınız.
Gidin bir gün akşama kadar kendiniz gezmiş olursunuz akşam sevgilinizi iş çıkışı alırsınız beraber eve gidersiniz.
En azından birlikte 3-5 saat geciririsiniz.
Şehir dışı planı yapiyorsunuz yani kalma sorununuz yok.
Ayda 3-4 gün siz gidip kalın.

Başka bir şubeye geçmeyi düşünüyor. Çalıştığı bölge Sultan Ahmet meydanına çok yakın. Ne turisti bitiyor ne müşterisi. Ümraniye tarafına geçmek istiyor kız kardeşi de o tarafta oturuyor. 24 yaşındayım 99 doğumluyum eğitim fakültesi okul öncesi öğretmenliği mezunuyum aptal bir insan da değilim ama onun sektörünü hiç bilmiyorum bana borç dokümanlarını atıyor. Sevdiğim değer verdiğim için kendimi kandırıyorum sanırım...

Bende bir şekilde görüşmenizi söylüyorum ama sevgiliniz dışarıdan bahane uyduran,görüşmek istemeyen,uzaktan takılmak isteyen biri olarak görünüyor.
Ne olursa olsun ayda bir gün boşluk bulur hangimiz bu kadar yoğun çalışıyoruz hadi çalıştık illaki dinlenme ihtiyacimiz olacak 6 ayda değil mi?
O yüzden ben sevgilinize inanmıyorum.
Borç da bellidir ama sevgilinin ekonomik durumunu tam bilemezsin.
30 bin demişsiniz mesela bu borc bizim ailede 3 ayda biter bir kuruş borç kalmaz.
Demekki ya geliriz az ya gideri çok yada borcu daha fazla.
O sizi bağlamaz zaten siz uzak mesafe ilişkisini de aşmışsiniz.

Şehir dışı günü birlik yapabiliyorum. Eskişehir, Amasra gibi maalesef ailem 3 4 gün boyunca başka bir erkekle geceyi geçirmeme, geceyi başka şehirde geçirmeme izin vermez. O yüzden bir an önce atanıp kendi düzenimi kurmak istiyorum.

Borcu ne kadar sürede bitecek bu düzen ne zamana kadar sürecek
En son 80 bin üzeriydi 20 bin kaldı Haziranda bitireceğim diyor. O kadar para nereye gitti onu da bilmiyorum. Ev almadı,araba almadı ev düzmedi. Bana kışın kripto paralardan bahsetmişti ben de kızmıştım oraya yatıracağına bankaya koy, altın al demiştim beni dinlemeyip parayı kaybetti büyük ihtimal şimdi de izin bile alamadan çalışıp ödemeye çalışıyor. Bana söylese kızacağımı biliyor. Onun kripto sevdası yüzünden aylardır buluşamıyoruz ama borç benim yüzümden olmadı dediğimde ben bencil oluyorum

Beni eleştiren insanların başında böyle bir ilişki olsa benim kadar idare etmezler. Adamın yüzünü 6 ayda iki kez gördüm
çok haklısın insanlar ben de dahil böyle ilişki istemez. niye isteyelim ki. adam yok ortada. ondan özen görmeden bir kadın neden beklesin.

habire plan yapmışsın son dakika iptal ediyormuş. borcum var diyormuş zaten borcunun seninle ilgisi yok. sanırım lise mezunu sen kpss ile atanacakmışsın. eğitim farkı+ uzak mesafe ilişkisi+ borç+ sıfır özen+ ufukta evlilik planı olmaması... adam geleceğim diyor gelmiyor kpss çalışacağım diyor çalışmıyor planı yapacağız diyor yapmıyor bu anlamda da ipiyle kuyuya inilecek biri gibi gelmedi bana. söz verip tutmayan insanlardan.bir de çok üzgünüm ama ben 7 gün 24 saat çalışıyorum diyen insan yok.sen kızma diye biraz abartıyor geldi. boş günü mutlaka var. yola gitmek zor geliyor seni oyalıyor gibi geldi. zaten 6 ay görmeden bekliyorsun. 6 ay daha bekler diyor olabilir. orada başka hayatı olabilir. sonuçta bu adamı çok az görüyorsun. tanımıyorsun aslında. saf sevgiler çağında değiliz.

Evet beni mi sevmiyor desem buluştuğumuzda gözümün içerisine bakar, bir yere giderken kapıları açar, sandalyemi çeker. Özel günleri unutmaz hediye, çiçek alır. Hesap muhabbeti yapmaz. Benim istediğim yerlere gitmeyi sever. Tarzıma, kıyafetime karışmaz. Siyasi görüşümüz, hayat görüşümüz de benziyor. Kariyerim konusunda da beni destekliyor. Üniversitedeyken ödevlerime her zaman yardımcı oldu. Ben ilk yılımda çalışmadığım için boşuna sınava girmek istemiyordum beni ikna etti, sınava başvuru yaptı. Hediye kitap setleri aldı. Birlikteyken hiçbir sorunumuz yok. Şimdiye kadar bu yüzden ayrılmadım. Hödük heriflerden
kaçarken hayalet sevgili buldum

Benim erkek arkadaşım da uzakta. Hatta daha bugün görüştük, onu trene bıraktım eve geldim.

Aile evinde KPSS çalışıyorum senin gibi. Yanina gideceğim.

Mesafe ilişkisi çok zor ama onun için değer bana göre. Ayda bir geliyor. Normalde görüşemeyecektik hiç benden kaynaklı bir sebepten. Ona rağmen kabul etmişti beni beklemeyi. Bir anda mucize oldu ve o sebep ortadan kalktı. Şu an görüşebiliyoruz.

Beklemeye değip değmeyecegine sen karar vereceksin. Ona göre ben değerdim ve kabul etti. Daha da güçlendi bağımız. Sana göre değer mi ona karar ver.

Ama sen de haklısın. En güzel yılların. Gezip tozmak istemek hakkın. Anlayabiliyorum.

Hanımefendi ben zaten 6 aydır bekliyorum. Sevmesem değer vermesem 2.5 yıl çıkıp 6 aydır idare etmem. Buraya gelip konu bile açmam bana ne der geçerim üzüldüğüm, uzun uzun düşündüğüm için tüm bunlar oluyor. Bulmuş benim gibi altan alan 6 ayda iki kez görüşmeyi kabul eden birisini sürekli buluşma süresini, aralığını uzatıyor. Eskiden sizin gibi ayda bir görüşüyorduk sorun olmuyordu. Sonra yemek sektörüne girdi 6 aydır doğru dürüst izin alamıyor buluşamıyoruz. Nereye kadar gidecek hiç bilmiyorum.

Uzak mesafe ilişkisini baştan kabul etmişsiniz. Sevmiyorsanız ayrılın adamdan. Genç yaşta beklemekle uğraşmayın. Adam niye işsiz kalsın.evlenmek isteseniz adam ne yapacak.

Uzak mesafe ilişkisini baştan kabul etmişsiniz. Sevmiyorsanız ayrılın adamdan. Genç yaşta beklemekle uğraşmayın. Adam niye işsiz kalsın.evlenmek isteseniz adam ne yapacak.
Ben bu ilişkiye başladığımda online çalışıyordu. Ayda en az 3 4 gün görüşüyorduk. Sonra yemek sektörüne girdi ve izin sorunu başladı. 6 aydır bu sorun devam ediyor. Ben de düşünüyorum bu adam hiç izin alamıyor yarın bir gün benim ailem gelecek birlikte toplanmak isteyecekler adam ortada yok. Çocuğun doğumunda ortada yok, özel günlerinde yok. Tatil yapalım desem ortada yok bildiğiniz tek taraflı yaşıyorum bu ilişkiyi o yüzden ayrılmayı düşünüyorum

Eğer çalıştığı yemek firması kurumsal bi yer ise sevgilin sana yalan söylüyor olabilir hiç iznim yok diye. Tamam özel sektör zordur yeri gelir biri istifa eder izinsiz çalışırsın ama bu aylarca sürmez zaten fmi diye bişi var fazla mesai izni yani eninde sonunda bu izni kullanır 4-5 gün izin çakabilir. Bir kaç ay boyunca hiç izinsiz çalışması bana yalan geldi. O kadar da değil. Emin misin sıfır izinle çalıştığına?

Yalan söylemesi için hiçbir neden yok ki ortada. 5 kurye 1 kasada kişi var bir de sevgilim müdür olarak çalışıyor. Mutfakçı da işten çıktı. Dükkanda cidden kimse yok ama bana da garip geliyor ayda 1 gün bile ayıramamak açıkçası bahane gibi geliyor.

Gerçekten yoğun çalışıyordur ve o bir günde gelmek istemiyor olabilir. Sen bilsen izinli olduğunu trip atarsın diye çalışıyorum diyor olabilir. Kurumsal firmalarda bu kadar izinsiz çalıştırmazlar zaten sgk işlediği için ceza yerler. İlla ki zorla kullandırırlar fazla mesai izni ile. Ha klasik bi dükkandır o zaman olabilir ama kurumsal yerlerde mümkün değil diyebilirim.
Müdürlük tecrübesi olduğu için yine aynı sektörde iş bulabilir en azından bi düzeni olur. Ama burda ısrar ederse gerisi sana kalmış.. zor durum.. Sevgilimi 6 ayda 2 kez görmek istemezdim. Hadi sen gitsen o da yok çalışıyormuş güya..

O kadar üzüldüm ki ne güzel 22 haziranda buluşacaktık her şey hazırdı birisi istifa etti diye yine iptal oldu. Açık açık konuşacağım hiçbir çaba göremezsem ayrılıp yoluma bakacağım. Devlet hastanesinde cildiye randevusu bulmak bile sevgilimle buluşmaktan daha kolay. Özel izinle zar zor buluşuyoruz.

Ankara istanbul için de bu kadar görüşmeme normal değil. Muhtemelen gözden ırak gönülden ırak olmuş. Siz de kalkıp gitmemişsiniz yani kpss çalışmak günübirlik görüşmeye engel olmamalı yapan arkadaşlarım var ordan biliyorum. O da yoruluyor çalışıp dinlenmek istiyor bir de böylesi daha kolayına geliyor.

Benim için kpss sorun değil zaten seneye kapsamlı hazırlanmayı düşünüyorum sorun tam gün ayarlanıyor plan yapılıyor hop plan sevgilim tarafından bozuluyor benim sitemim buna. Kızınca da ne yapayım benim elimde değil diyerek işin içinden çıkıyor

Zonguldak - Şırnak arası 4 yıl uzak mesafe ilişkisi yaşamış, sevgilisi polis olduğu için izinlerin kapatılıp neredeyse 1 sene izin kullanamadığı için senede 3 kez Zonguldak'tan Şırnak'a gecelerce yol yapmış biri olarak istanbul Ankara arasında görüşmediğiniz için "işi bırak, başka bir iş bul" demeniz çok bencilce geldi. Ki günübirlik siz bile gidebilirsiniz.

Görüşme isteğiniz çok doğal, her saniye yanınızda istemeniz çok doğal ancak onun alıştığı koşullar, İstanbul şartlarında aklına yatan bir iş bulması, yeni bir ortama adapte olmak bunlar çok meşakkatli. İş hayatına atılınca anlayacaksınız.

Uzak mesafe ilişkisi çok zordur, gençliğiniz, sevgilinizle el ele tutuşup gönlünüzce aktivite yapamamak çok kırıcıdır.
Bunu yapamıyorum, deme hakkına yüzde yüz sahipsiniz.
Ancak partnerinizin iş değiştirmesini talep etmek hakkınız değildir.

Hakkınızda hayırlısı olsun

Yazdığım diğer cevaplara baksaydınız işi bırakmasını istemediğimi anlardınız. Bu zamanda iş bulmak zor, ben sevgilimi 6 ay işsizken de bekledim o süreçte yanında oldum. Şu an ki işi iyi, maaşı da genel olarak iyi ve borç ödemesi gerekiyor o yüzden bırakması zaten mümkün değil. Şubeyi değiştirmek istiyor daha rahat bir bölgeye geçmek istiyor. Ben de öyle yapabilirsin diyince alıştım diyor. Ben günü birlik de giderim ama iş dışında zamanı yok ki gidip buluşayım? Ben ne zaman plan yapsam işteki sorunları yüzünden iptal oluyor. Bu dünün meselesi değil 6 aydır böyle ben de doldum. Kendi ilişkinizden örnek vermeye de bence gerek yok her ilişkinin dinamiği farklıdır. Ben yılda bir görüşmek istemiyorum sevgilimle bana en baştan bunu söyleseydi ben bir ilişkiye başlamazdım. Uzak ilişkiye artık tövbe ettim. İlk çıktığımızda ayda 3 4 gün mutlaka geliyordu son 6 aydır sorun oluştu. Bana ayda bir gün bile ayıramayan adamı ben ne yapayım? Sizin sevgilinizin mesleği ayrı benimki ayrı. Müdür olarak çalışıyor istese çok rahat 1 2 gününü ayırır. Kriptoda yediği paralar yüzünden tek bir gün bile izin almadan çalışıyor tamamen kendisine bağlı. Benim durumum asker yolu beklemekten daha zor onun ne zaman biteceği belli. Benim sevgilimin borcu, mesaisi hiç bitmiyor ki ben daha ne kadar bekleyim? Önümüzdeki 3 4 yıl içinde de bir evlilik düşünmüyorum. Bu ilişki bu şekilde nasıl 3 4 yıl sürsün?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…