Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

Bide arkadaşımın başına geleni anlatayım..kaydirigubbakcemile3
Arkadaşım kafede sevgilisiyle çay içiyomuş.. arkadaşım bardağı eline almış yan tarafından geçen biri tökezlemiş arkadaşımda refleks sevgilisinin üstüne eğilmiş çay sevgilisinin malum yerine dökülmüşkaydirigubbakcemile3 çocuk yandım fln bağırmış benim akıllı arkadaşım eline peçete almış panikle orayı silcem diye uğraşıyormuşkaydirigubbakcemile3 çocuk millet bakıyo diye bunu eliyle uzaklaştırıyomuş arkadaşım kızdığı için uzaklaştırıyor sanıp hala daha silcem diye uğraşıyomuş affettirmek için.. sonra dank etmiş kafasına milletin ortasında nereyi silmek için uğraştığıkaydirigubbakcemile3

anaaa cok tatli...boshayallersmile

buna cok guldum yadelikafadulden
arkadasinin yerinde olmak istemezdim:roflol:

Aşkımla bikeresinde telefonda konuştuk saatlerce ve kapadık sonunda.konuştugumuz sıradada ben ona dayımın bana hediye bi köpek aldıgını anlatıyorum işte ismini gümüş koydum felan dedim.ama bi kibarım bi kibarım =) sonra kapadık o sırada annem odaya girdi saat 00.30 sıraları felan köpekde bi havlıyo bi havlıyooo tabi ben telefonda konuşurken onun öyle çok havlamasına sinr olmuştum ama kibarlıgımdan ödün vermiyorum ya bişede demiyıorum.sonra işte anneme
ANNNNeeeeeee şu itii sustur artık beeee başım patladı artık yaaa diye seslendim.annemde napim susmuyo kızımm hem sen ne bukadar çok konuşuyosun bakim çoçugun kontorleri çok galiba.heee çok sigara alcagına bana harcasın dedim..
o sırada ne görim tel kapanmamışşş hemen kapadım suratınaaaaaaa anammm Allahtan aramadııı hemencicik.msj attı ama 'itin(gümüşcügün)sustumu aşkım die bi utandım duymuş yaaa artık çok dikkat ederm :)

nısan alısverısı yapıyoruz ben alacagım elbıseyı gıydım elbısenın askıları ayarlandı ıgneler ustunde ayagımada alacagım ayakkabıları gıyındım nısanlıma elbısenın rengınde kravat almak ıcın yukarı kata cıktık merdıvenlerde cok dık ve donmelı neyse kravatı aldık ınerken nısanlım ''ver elınden tutayım elbısene takılısı dusersın merdıvenler tehlıkelı'' dedı ben bı havayla ''bırak elımı bısey olmaz'' ve dememle kendımı yerde buldum ama ne dusus anlatamam ıgneler sırtıma battı ayakkabının butun tasları dokuldu ayagımın vucudumun altında kaldı ve anında morarıp sıstı herkes basımda nısanlım ben sana demıstım dıyo ben kımseye aldırmadan kendıme guluyorum ayagıma buz fılan koydular yerımden kalkamadım asagı kata ındık calısanlar yukarı katta dusen bayan sızmıydınız dedıler bende evet benım dıyıp bırazda orda gulmustum o gunden sonra nısanlım elımı bırakmadı her merdıven ınmemde mutlaka koruma pozısyonuna gecer bı kerede aılece gezmeye gıttım egımlı bı yerden ınıyoruz ver elını dedı ben yıne yok dedım ve yıne dustum aman ne yapıyım sakarım nısanlım o benım nıye utanıyım komık oluyo ıste...

aslında sevgilime rezil olmamıştım ama öyle olduğunu düşünmüştüm..

sevgilimin dershanesine gidip misafir öğrenci olarak derse katılacaktım,tabi amacım sevgilime asılan kızlara gözdağı verip çatlatmak...ben makyajımı yapmışım şıkır şıkır giyinmişim,saçlar fönlü falan...yolda yürürken farkettikki geç kalıcaz,koşmaya başladık,sonra ben ayağımı çökmüş bir kaldırıma basmamla kendimi yerde buldum...dizlerimden şakır şakır kan akıyor,en sevdiğim pantolonum yırtılmış,ellerim çizilmiş kanlar içinde,fönlü saçlar dağılmış emolara benzemişim,ağlamaktan zaten makyajı saymıyorum bile...

içimden karizma yerlerde sevgilim bu halde beni derse götürmez,''sevgilim'' diye çocuk gibi düşüp heryerini kanatan bir kızımı tanıştıracak,kızlar beni görünce ya dalga geçerse,gül gibi çocuğun sevgilisine bak derlerse falan diye düşünüyorum...

yinede derse girdik,ben çok çirkin oldum dağıldım iğrencim diye ağlıyodum ''farkettirmeden'' güya...sonradan bir kız arkadaşı ona ''senin ona ne kadar aşık olduğunu anlamış oldu kızlar,bu kadar isabetli kıskandıramazdı onları mydecember'' demiş,çünkü ders boyunca aşkım beni teselli etmekle ve kanımı durdurup acımı hafifletmekle uğraştı..

bitane daha anlatayım.
bigün aşkımla yolda gidiyoruz bayağı merkezi kalabalık bi yol.
bi baktım 5-10 metre ilerde ama bizim yan tarafımıza doğru kalıyo. koca bir köpek atlıyo zıplıyo havlıyo. bende korkarım başıboş köpeklerden.
köpeğe bakarak yürüyorum yolda, peşimizden geliyomu diye.
köpeğe bakarken direğe bir çarptım ama okadar kötü çarptım ki çarpıp geri sıçradım top gibi. kafamı çarptım.
erkek arkadaşım kafana bişey oldumu diyor. direk sallandı çünkü.
bende yok işte zaten hafif çarptım diyorum. halbuki bi hafta kafamın o tarafına yatamadım:) nasıl rezil olmuştum. hatırlamak istemiyorum

şuan aklıma gelen bişey yokkaydirigubbakcemile3
yazdıklarınız çook süper amakaydirigubbakcemile3

kızlar bunlarda bişey mi benim arkdsm sevgilisiyle bulustugunda biraz bıyıkları varmıs.arkdsmn sevgiliside sürekli arkdsmın agzına bakarak konusmaya baslamaıs ve daha sonra askım ya bıyıkların cıkmıs surda kuaför var git aldır istiosan bıyıklarını demiş.kızın rezilliğini düşünsenize=)
ve benimde komikten öte iğrenç bi durum olmustu.soukta sevgiliimi bekliodum gec kalmıstı geldiginde "off nihayet geldin "dedim ama offf derken burnumdan nefes verdim.ve souktan donan o minik burnumdaki sümük dısarı fırladı ühüüüüüüüüüüüüüü cok rezil bi durumdu=)

kaydirigubbakcemile3Çok komikmiş delikafadulden

Kızmadın demi kaydirigubbakcemile3 Benimde çok eskiden 15 yaşında felan yaşadığım bir olay vardı. Ama sevgilimle alakalı değil tabiki bu. Bahar aylarındaydık ve deli gibi yağmur yağıyordu. Bende saçıma başıma çok özenirim. Saçlarım bozulmasın die elime geçen kocaman bir şemsiyeyi aldım çıktım yola. Çok kötüde rüzgar vardı. Tam okulun önüne geldim. Bi grup çocuk ( ki çouğuda bizim sınıftan ve yan sınıftandı) okulun kapısının önünde bekliyolardı. Tam geldim şemsiyeyi kapatacakken rüzgarın alttan esmesiyle şemsiye küt diye alnıma vurdu. Çocuklar bi kahkaha bastılarki ortadan nasıl yokolucamı bilemedim. 1 ders sonra bi hoca sınıfın içinde kızım alnına noldu. Uuzun bir kızarıklık var sanki bişey çarpmış gibi dedi. Tabi beni gören arkadaşlarda yeni gülme moduna geçtiler. Hocayada anlattılar. Ertesi gün okula gidemedim.

:roflol::roflol::roflol: Çokk komik canım yaa, özellikle arkadaşının başına gelen tam bi rezillik olmuş..

:roflol::roflol::roflol: Çokk komik canım yaa, özellikle arkadaşının başına gelen tam bi rezillik olmuş..

cok haklısın cnm ya.bi baska arkdsmda kollarındaki tüyleri sarartmıstı oryalle.ve bigün sevgilisi ,o,sevgilisinin annesi abisi yengesi hepsi denize gitmişler .kadında ogluna aa bak kollarını sarartmıs bu demiş.kız yerinde diibine geçmiş tbihihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…