Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

aman kızlar yaa zorttan pırttan hiç utanmayın bence. insanız yani bizde arada istemeden kaçablir onları yanında veya evliyken o şeye kilit vuramayız yaa. rahat olun içinizde durup düşman olacağına dışına çıksın konser olsun

ben sevgilimin bütün zortlamalarını duydum hatta o ısrarla benim de yapmamı istiyo kokuyomu merak ediyorum diyo bide sıpa

hayır biz kızlar yapınca pembe kelebekler çıkıyo falan zannediyolar aynısını benim sevgilimde söylemişti

önce bi sevgililik zamanını düşündüm o yüzden öyle dedim canım
öncesi pek zaman geçirilmedi galibbaa

kızmayınıızz

yok cnm kızmadım sevgılılık nısanlılık evet uzun zmandır bırlıkteyız ama yınede cok utandım.. esım bıraz daha yırtıkdır bu konularda ama ben deılım...

bigün bizimki süpriz yaptı geldi yanıma ,tabi bilmiyodum gelceğini biraz apansız olunca hazırlık felan yapamadım. neyse cafeye gittik dışarda oturduk güneşliydi hava yanyana sohbet mohbet ediyoz ,tabi kaşım bıyığım duruyo o gün akşam kuaföre uğramayı düşünüyodum aşkım senin bıyıkların benimkilerden kalır yanı yokmuş ha sen onları az daha uzat şekil traş yaparız benimkilerle

demez mi
ama ne bozuldum ne bozuldum o gün ,dalga gecti bi de sıpa benle

neeeeee çokkkkkkkkkkkkkkkk komikkkkkkkkkkkk yaaaaa Benim manyak ta bi ara telefonla tuvalate git falan diyoduuu tabi iyice fırçaladım onuuu1:

git kızım bişey olmaz ... o yapıyo valla zart zurt oohh diyo bide deyus ben gidiyom elimde telefonla tuvalete laf aramızda sifonun sesinden bişe duymuyomuş tabi direk sifona bastığım için

benimkide odun diyince kızıyo bugün söyledim kızmadı anladı sanırım artık

git kızım bişey olmaz ... O yapıyo valla zart zurt oohh diyo bide deyus Ben gidiyom elimde telefonla tuvalete laf aramızda Sifonun sesinden bişe duymuyomuş tabi direk sifona bastığım için

yaaaaa yok o iyice deli olmuşşş her dedğini yapsam daha neler isityor bir bilsennnn En iiisi boşvermek deli o deliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

aman 40 kere diyince bişi olmasın. benm bazı laflar 40 ı çoktan aştı. avradım felan diyorum mazallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…