Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

gece gece ii güldük kızlar. geçmiş sayfalardan da okudum da gece gece kahkaha yan odadan kızlar basacak sınav haftası sıyırdı herhalde diye düşünecekler :KK64::KK1::KK1:

aman kızlar yaa zorttan pırttan hiç utanmayın bence. insanız yani bizde arada istemeden kaçablir onları yanında veya evliyken o şeye kilit vuramayız yaa. rahat olun içinizde durup düşman olacağına dışına çıksın konser olsun :KK52::KK52:

Ben buna katılmıyorum :KK20: benim annemle babam 40 senedir evli 1 kez duymadım birbirlerinin yanında gaz çıkardıklarını nolursa olsun doğal ihtiyaç bile olsa insan kendine hükmetmeyi bilmeyi, sonuçta ortalıkta milletin içinde nasıl yapamıyorsak eşimizin sevdiğimizin yanında da tutmalıyız. Sonra çok gevşek bi ortam olur bence, saygı biter. Evet biter. Çok sıkıştıysan tuvalete gidebilirsin mesela. Ben asla yapmam. yapamam yani :KK19:

Ben buna katılmıyorum :KK20: benim annemle babam 40 senedir evli 1 kez duymadım birbirlerinin yanında gaz çıkardıklarını nolursa olsun doğal ihtiyaç bile olsa insan kendine hükmetmeyi bilmeyi, sonuçta ortalıkta milletin içinde nasıl yapamıyorsak eşimizin sevdiğimizin yanında da tutmalıyız. Sonra çok gevşek bi ortam olur bence, saygı biter. Evet biter. Çok sıkıştıysan tuvalete gidebilirsin mesela. Ben asla yapmam. yapamam yani :KK19:

Kesinlikle öyle. Yazılanları hayretle okuyorum. Asla yapılmamalı. Çok utanç verici. Aradaki perde kalktı mı o iş biter. Bizim bi hocamız vardı eşim yatak odasındayken kapı kapalıysa tıklatıp girerim ben içeri demişti. Çok hoş bir davranış bence. Her şeyin bir sınırı olmalı.

sen gaz sancısı nedir bilirmisin :KK5::KK5: o an nerde olursaan ol o illetten bir an önce kurtulmak istersin. Zaten bende bilerek ve istiyerek yapmadan bahsetmiyorum ama uyurken olur dediğim durumda olur birden kaçar olur. sen annenle babanın uyurken ki neler olduğunu bilemezsin ki zaten kimse bilerek yapmaz yani demi :KK34:

bu pis pis gülmelerden anlamış bulunuyorum :KK1::KK1::KK1::KK1:
teknolojik hatunlar sizi :KK60::KK60:

inanki bana 3g li telefon almış göndercek gönderme diyorum gelirken getir ne kaldıki bitmesine zaten felan diyorum :KK1: mazallah korkuyorum ,firikik mirikik ister bide al başına iş..bu yaştan sonra telekız mı olacam :KK52::KK52::KK52: şimdilik sadece telefonun ses iletme özelliğini kullanıyoruz :KK52::KK52:

inanki bana 3g li telefon almış göndercek gönderme diyorum gelirken getir ne kaldıki bitmesine zaten felan diyorum :KK1: Mazallah korkuyorum ,firikik mirikik ister bide al başına iş..bu yaştan sonra telekız mı olacam :KK52::KK52::KK52: şimdilik sadece telefonun ses iletme özelliğini kullanıyoruz :KK52::KK52:

ayyy gülmekten öldümmmm kızzzzzz allah iyiliğini versinnnnn :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

X