Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

Ay kızlar bir de benim bi arkadaşım var çatlağın tekidir.

Bir gün anne-babasının yatak odasında annesinin ondan sakladığı birşeyi arıyormuş(aradığı şey annesine emanet ettiği yüzüğü...)
Sonra çekmecenin birini açmış prezarvatif çıkmış.
Bu da zaten tuvalete gitse nişanlasına mesaj atar ve çok samimiler.
"Babamın çekmecesinde prezarvatif buldum, nihahaa" bu mesajı sevgilisine atacağına babasına atmış.
Sonra da hangi deliğe gireceğini şaşırmış tabiii, kaç gün babasıyla konuşamadı..
akannehirsempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile3

bu coook fena yaaa akannehir

bak bu konu çok iyi olmuş aklıma geldi güldüm sizide güldüriyim biraz sevgilimle ayrılmıştık sonra tekrar durup herşeyi baştan sona konuşma kararı almıştık.buluştuk tam yürürken ayağım kaydı az kalsın düşüyodum beni tutmuştu.daha sonra barıştıgımızda agzımdan yanlışlıkla tüh barıştık diye bi cümle çıktı ve aradan yıllar geçmesine rağmen o ankı bakışları hala aklımda :1rolleyes:

süpersiniz ya harika bi anı olmuşaklinialirimsmile

ayyy çok feciii rezil bi durummm:1ninca:

ben de bi bayram sabahı sevgilimin ailesine kahvaltıya gittim
şirinlik yapcam ya çayım bitince ay ben doldururum diyip ocaktaki çaydanlıpa yeltendim
ellememle ocağa devrilmesi bir olmuştu..
sakar gelin olarak çokk utanmıştım:sm_confused:
çok hoşgörülülerdir daha önce kaç kere devrildi fln diyip beni teselli ettiler =)

cokacimcoook kaydirigubbakcemile3

cicikiz34. Sen anlatınca benim de aklıma bi çay rezilliği geldi.
Ama sevgilime değil. Sevgilimin benimle yaşıt olan kardeşine, yani müstakbel görümceme o daha kötü gerçi.sempatiksalakcinni
Bize gelmişti oturmaya, ilk kez geliyodu evimize, evde de o, ben ve bir arkadaşım vardık.
Ben bişeyler yapıp ortaya getirdim, daha doğrusu annem yapıp bırakmış sağolsun.cokacimcoook
Bi çayı getirmek kaldı, onu da getirdim. Görümceden başladım çayı koymaya, bardağı dolduruyorum ama ters giden bişeyler var, herkes bana bakıyor, ben şok tabi.delikafadulden
Bi baktım çay rengi bişey yok bildiğiniz su...
Meğer çay koymayı unutmuşum çaydanlığa.kafamçokkarıştı
Herkes yerlerde tabi, bense adımı "beceriksiz"e çıkardığım için gülmek-utanmak arası trajikomik bir an yaşadım.
Çaysız çay demleyen gelini hala ister mi bilmem sempatiksalakcinnikaydirigubbakcemile3

Bu çayı demleden getirme olayını babamla da yaşamıştım. Nolacak benim bu halim.akannehir

benimde başıma 13 ağustosta bi olay geldi.. ama çok rezil oldum.. o gün elbise giymiştim..sevgilimin evindeydik..gazım vardı ama elbiseyle tuvalete gitmek istemiyordum.. o sırada da araba yarışı oynuyorduk ikimizdik...oyundaki araba viraja girerken bende o tarafa doğru eğilince..orta halli bi sesohaoldumsmile sevgilim ya çaktırmadı.. ya da duymadı oyunun sesinden...kaydirigubbakcemile3

bikeresinde de sevgilimle otobüs bekliyoruz..ben hem gülüyorum hemde bişey anlatmaya çalışıyorum tam o sırada öksürük de tuttu.. sevgilim yağmur mu yağıyo dedi ben yüzsüzlükle hayır ben tükürdüm dedim güldük geçtikk ama hala aklına gelince yağmur mu yağıyo der:kedi:

sevgilimle bir kafede otururken tartıştık,çok kızmıştım,güya basıp gidecektim,kafeden çıktığım gibi eve gidiyorum diye ters yöne giden dolmuşa binmişim :teytey: tabi az sonra farkettim ama baya da uzaklaşım,onun da arkamda olduğunu hissetmiştim.bir de karlı bir kış günü donuyorum soğuktan zaten biraz sonra indim o tarafta yakınlarda oturan bir arkadaşım vardı,çok da görüşmezdik ama ona gitmeyi düşünüyormuş gibi sarıldım tlfa.o da aksi gibi ortada yok.arkama bi döndüm bu peşimde.:teytey: ben daha çok hızlandım güya kızgınımya ehe az ilerde karşıma çıktı merdivenlerde oturmuş beni bekliyordu aslında buna şaşırmıştım çünkü gözden kaybolunca bu sefer o basıp gitti sanmıştım beraber döndük eve bıraktı beni :hooray: tam rezillik..

Sevgilimin yanına gittim onun olduğu şehire. Herşey iyi hoş güzel gidiyor. Döneceğim akşam beni bir yere götürdü yemek yemeye. Gittiğimiz yer bi köfteci ve ben adama diyorum köfte var mı kaydirigubbakcemile3 Neyse köfte söylüyoruz ikimizde ben yarım saatte anca hazır olur diye aşkımla muhabbete dalıyorum. 10 dakika sonra adam elinde köftelerle geliyo. Bakıyorum köftelere bi tuhaflık var. Aman Allahım dikkatli bakınca köftenin çiğ olduğunu farkettim. Aldım elime sallamaya başladım bu çiğ ben kurtlancam canıma kastınızmı var diyede kızıyorum. Bi yandan da benimkinin yüzüne bakıyorum. Çok şaşkın bakıyo garsonla birlikte bana. Ne var ne oldu dediğimdeyse "aşkım kendinde misin çiğ olucak tabi yediğin köfte cevizli köfte, çiğ köfte yani" Zaten farkındaydım tepkini ölçtüm demekle yetinebildim ben de sadece :kedi:

en utanç vericisi ve gülünç olmayanı benimkisi sanırım. Aşık olduğum hatta taptığım insanla sinemaya gittik, tabi karşılıksız bi aşktı ama genede giderken çok özendim parfümler sıktım güzel güzel makyajımı yaptım üstümede hava sıcak diye straplez bi body giydim içinede askıları belli olmasın diye askısız südyen bulamadığım için yarım atlet tarzı bişey taktım.Gittik güzelce filmin ilk yarısını izledik falan araya girdi film, sohbet edelim şakalaşalım derken fln bi baktım bana bakıp gülüyor, birde ne göreyim straplez bodym kaymış yarım atletim tamamen gözüküyo ,hemen toparlanmaya çalıştım kızardım , oda çok güldü bnde güldüm ama film bitesiye kadar içim kan ağladı. Üstünden 2 sene geçti ama aklıma geldikçe hala üzülüyorum :/ acaba oda hala hatırlayıp dalga geçiyomudur benimle..

kızlar benımde sevgılım galerıcı bu 3. senemız ilk tanıstıgımız zaman oyle araları bunun yanında yemeg gıderdım bıgun kapıdakı esıgı gormedım ve yuzukoyun onune dustum askımın yanındada bankadan arkadasları nasıl rezıl olmustum ama ya nasıl kalktıgımı bılmıyorum.

dun askim bizdeydi. o salonda oturuyo bende mutfaktayim anneme yardim ediyorum yemekleri yapmaya. pilav kavruldu annem olcerek su koy diyo bende soguk suyu aldim icine doktum sicak su dokecegime tam o anda askim gelmezmi anneme sus bisey deme diyorum caktirmadan annemde zaten sinirliydi soyleyiveriyo kaydirigubbakcemile3 rezil olmustum askimda gulup duruyo bende hep senin yuzunden diyorum seni dusundugumden hic bisey yapamiyorum demekle yetindim :kedi: kaydirigubbakcemile3

Bi keresinde de daha ilk zamanlarımız, telefonla konuşuyorduk. Konuştuğumuz sırada gripti...
"Burda hava çok soğuk aşkım ya" falan dedi..(şehir dışında okuyor)
Ben de pek takmadan başka muhabbetler açmaya, konuşmaya devam ettim.
5-10 dk sonra bi sessizlik oldu.
Sonra aklıma geldi, dedim şimdi bu hasta hava da soğuk, hiç ilgi göstermedim, hazır muhabbet tıkanmışken konu açayım bari diye.
O anda şu meşhur "Şu anda üzerinde ne var" :jeyyar:cümlesi çıkıverdi ağzımdan. Önceki gün de bunun geyiğini yapmıştık.:bbo:
Bi baktım sessizlik devam ediyor, yanlış anladı,kızdı ondan konuşmuyor sandım. Dedim daha ilk aydan böyle bir cümle kurduğum için çocuk beni sapık zannedecek..-tatlicadiarzu-
Ben başladım tabi açıklamamı yapmaya "aşkım hani hastasın ya üzerinde montun var mı, kalın mı giyindin demek istemiştim vs vs" falan..
"Anlamadım bitanem, neyi ne demek istemiştin" diyor. Ben hala açıklıyorum tabi..
Meğerse sevgilim o cümleyi duymamışakannehir. O sessizlik sırasında çok yağmur başladığı için şemsiyesini açıyormuş beyefendi.:mymeka:
Ben sonradan söyleyince çok güldü tabi. "Başka anlamda söylesen de kızmazdım ki aşkım" diyor eşşek.:smiley-cool:

Allahımmm yarıldım resmen yaa jdasfjklasfasad
bende anlatym..
Sevgilimle cafeye gittik sütlü kahve içelim dedk..kahveler geldi ben hemen içmek istedim nedense tabi çok sıcak höpürdetmiştim ama çıkan ses o biçim..bardak ağzımda kafamı bi kaldırdım o kopmuş halde snra bende gülmeye başladım tabi çok şeker oluosn böyle demşti sıpa opuyorumnanaktanbayanssulusmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…