Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

kaydirigubbakcemile3 amancia ım çok güldüm bi komşumuzda aynı şeyi yapıp bide kocasını fırçalamış neden beni gelip almıyosun diye sen yine adamı fırçalamışsın hazır güzel 1kadın girmiş koluna niye ses çıkarsın adam opuyorumnanaktan

hoşlandıgınız çocuk arkanızda oturuyor.sizde kız arkadasınıza" acaba boyutu ne kadar?" sorarsanız çocugun o günden sonra size bakışları tabii ki değişebilir.zira o sizin fondöten kutusundan bahsettiginizi bilememez.erkek sonucta ama bunun bi kazancı olur size o da o günden sonra cocuk sizin etrafınızda dolaşır hep görursunuz hep te size gülümser..sonucta istediginiz ilgiyi çekersiniz :) ama hoşlanılan cocugun yanlıs adres olduguna karar verirsiniz.ve de onun gözunde ne tip bi bayan oldugunuzu anlarsınız .

bir gün oturuorus evde, kalabalık ama misafirler var. konu et yiyenlerden yemeyenlerden falan açıldı. annemde demesmi " benim kızda lezbiyen" demek istediği " benim kızda vejeteryan" herkeste kıkırdamalar tabi bende gülüyorum ama yapacak başka şey olmadıı içinsositososito canım annem

aaaaayyyy öldüm buna yaa

bende yapmıştım böyle bişey evde hep birlikte isim şehir oynuyoduk eniştem yengem komşular falan küçüktüm v harfi geldi sıra eşyadaydı aklıma vajina geldi yeni öğrenmiştim eşya olarak kalmış aklımda haha eşya dediler vajina dedim herkes suratıma baktı naptın sen ya dediler ne var dedim herkes bi taraftan susturmaya çalıştı ben hala konuşuyorum neydiki eşya değilmiydi diye kimse cevapta vermiyo sus diyolar rezil olmuştum böyle

ayy inanmıyorummmm yaa :roflol: :roflol:

koptum yhaaaaa
bigün bende ewdeyis 2-3 duble rakı içimişim kafa oldumm.içeri odaya gittim uzanıp uyucam başım acayip ağrıo dönüooo tam uykuya daldım midem bulandı o kafayla yerde bi poşet gördüm poşeti elime aldım başladım kusmaya rakıı şalgam çıkardım poşete hepsini artık ne yiyip ne içtiysem poşetin içinde duruo o kafayla salona gittim çağırdım aşkımı mutfağa elimdekii poşeti gösterdim

-aşkım sana bişe göstercem deyip gülüp duruom poşeti açtımm kustuğum şeyleri gösterip duruom

aldı elimden poşeti çöpe attı garip sewgilim beni bi yanda beni konuşturup gülüo dalgamı tutuo tam bi rezillikti yaniii

:roflol:

eşya ha:roflol:

ıyyyydelikafadulden
bidaha içme bence rakı:roflol:

bende anlataym bi tane eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile
benim kuzenim yurtdısından bi kızla evlendi kız türk ama buranın konusmalarını mecazlarını pek anlamıyo hep düz hesap düsünyo zemuszemuszemuszemus
bi gün ben kuzenim esi ve baska bi kuzenim tatile gitmiştik alışverise gidicez kuzenin eşi tutturdu ben sürücem arabayı diye tamam dedik gidiyorz istedigimiz yer vardık park edicez sağ tarafta kumsal var ama denize baya uzak herkes arabayı oraya park etmiş. kuzenim dedi askım sende in şuraya dedi . kız arabayı durdurdu kapıyı actı bi güzel indi gitti oraya askım indim napıcam dedi bizde şaskınlık icerisinde kahkahalara bogulduk ama o anlamıyo garibim niye gülüyonz beni de indirdiniz buraya diyo öldükk :roflol::roflol:

yaa canım sormaa napıcağımı şaşırmıştım :)) olumunekankayizsmile

süperr yaa alkisalkisalkis

Daha küçüğüz o zamanlar şu çinçon (iple oynanan bir çeşit oyun) oyununu yeni öğrenmişim, baya da hevesliyim oynamaya Okulda arkadaşlarla oynayabiliyorum ama evde oynayamıyorum çünkü üç kişilik oynan bir oyun... Bi akşam abimi ikna etmişim ipin bir tarafını sandalyeye geçirdik diğer tarafına da zorla onu koydum oynadım ben yanınca sıra abime geldi, abim de hiç anlamıyor benim zorumla başladı hoplamaya biiir ikiiii üüüüüç derkeeen tamponu sandalyenin köşesine vurdu delikafadulden tam da kemiğini delikafadulden Acıdan arkasını tutarak salonda iki üç tur atmıştı... :teytey: :teytey: O acıdan turlarken ben de gülmekten yerlerdeydim sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey

Rezil olmalı değilde komik olarak bişey anlatmak istiyorum...
Geçen yengemle çıkmışız sahil yolundayız hatayda...
Sonra dayım gelip bizi alcaktı bekliyoruz gelmesini...
Ben dedim su alım gelim o anda yengemin yanına biiri yaklaştı ama tuaf 18 yaşlarında biraz kaçık biri...
Tabi ben geri döndüm...
Yengemdee çok tatlı biridir komiktir...

Çocuk yengeme: Abla tanıdın mı beni .... "dedi bizde korkuyoruzzz..
Yengem: Tanımam mı ablam ya " dediii.... :1shok:delikafadulden
Çocuk yengeme: Ya biliyodum beni tanıcağını ablacım ya tanıdın işte" diyo ama cocuğun kafa güzel :roflol::roflol: O anı anlatmaya kelimeler yok gülmekten ölünür... Yengem de evet ablacım hatırlamam mı falan diyo :roflol:
Sonra çocuk işte :" 5 kuruşun var mı abla dedi... Çıkardı bozuk paralarını sayıyo 5 kuruş verirsen tamam dır bişey alcam diyo:).... Bide hani beni tanıyon ya ondan istiyorum diyoo" ama çocuğun kafa yerinde değil harbiden...
Yengem: " TAbiki ablam veririm " diyip verdi...

Amaaa yengemin birde bi yüz şekli falan çok tatlıdır Tam komik kadındır ... O anları yaşasanız gülmekten kopardınız...kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
i

yıllar önce mutfakta annemle yemek hazırlıyoduk
saçma sapan bağıra bağıra şarkı çığırarak salona bi girdim kii
üst kattaki yakışıklı çocuk bize gelmiş kardeşimle içerdelermiş
bööyle olup içeri geri kaçmıştım :1shok:

bende tam rezil oldum yaa..off...odada oturuyodum koltukta sandim esim diger odada ...koltukta otururken gazim geldi kimsede yok dedim kalcami kaldirdim :)) hopp diye biraktim birde baktimki esim kapinin kenarinda bana bakiyo ..soke olmustum aaaa dedim..esim ise ölüyo gülmekten..yau dedi anladik hava birakacaginida dedi bacagini kaldirmakta ney dedi...ne diyecegimi sasirmistim..12 senelik evliyim halan olsun öyle bir konu gecince bacak kaldirmak gerek der ucuz ...hemen bana bakar...napim oldu iste :)) yanlizim sandim...ehuehuehue

ya ben sevgilime değilde iş başvurusu yaptığım biryere rezil olmuştum...neyse ben buraya internet üzerinden başvurdum falan sonra beni cepten aradılar ben işte şu yerden arıyoruz bi görüşme yapıcaz diye tabi ben gittim hiç uygun gelmedi sonra 2. mülakat olcak yine cepten arıyolar açmadım tabi defalarca aradılar sonra evden aradılar tabi onlar olduğunun farkında değilim söylediler şu yerden arıyoruz diye nasıl laf döndürceğimi şaşırdım çok isterdim ama ben şehir dışındayım dedim...adamda ama biz seni ev telefonundan arıyoruz dedi adamın yüzüne nasıl kapattım hatırlamıyorum bile-

Ne büyük bir pot kırmışsın. delikafadulden Ev telefonumu da yanımda getirdim deseydin delikafadulden delikafadulden delikafadulden

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 süper gaf bayıldım hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…