Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

Aaaa kurabiyeyi görünce benimde bi tane aklıma geldi.
Ben çok titizimdir. Yani beni böyle görseniz sinir krizi geçirirsiniz ağzıma bi tane patlatasınız gelir.
Bana hep der işte sevgilim çok temizsin sen falan bu huyun çok hoşuma gidiyor diye.
Neyse bir gün telefonda konuşuyoruz bana canım tramisu istiyor nerden alabilirim acaba falan dedi. Bende alma boşuna ben yapim bu akşam yarın getireyim dedim.
Bir güzel yaptım onu süsledim falan böyle ertesi gn aldım götürdüm.
Aaa dedi çok güzel gözüküyor kestik oda bende iştahla yiyoruz.
Bi ara bi baktım bu ağzında geveliyor yutmuyor.
Noldu dedim.
Tık yok.
Noldu dedim söylesene.
Ağzından sarkan saç telini tuttu yavaşça çekti.
Allahım nerde o temiz kız.
Nerde o titiz.
Yerin dibine girdim desem yeridir.
Kılda ne kıl ama çek çek bitmiyor.
O günden sonra yemek yaparken uzaya çıkar gibi giyiniyorum kazaya kurban gitmeyeyim diye.

Ayy canım ya hep titizlenenlerin başına gelir böyle şeyler ama okuması çok keyifliydikaydirigubbakcemile3

sevgilimle yolda yürüyorduk el ele ve caddeden geçen minibüste arkadasımı gördüm arkadasımda çok merakediyordu sevgilimi hrm yürümeye devam ederken ve minibüs giderken acele şekilde bak bu sevgilim diye bağırıp elimle işaret ederken(sanki duycakmış gibi ) aniden ağaca çarpmıştım pat diye sevgilim ne olduğunu anlamamıştı ama ikimizde baya güldük:)

:roflol:

bir arkadaşın başından geçmiş.erkek arkadaşının telefonu çalmış ben bakıcam demiş kız.telefonda çocuğun cebindeymiş.kız çocuğun cebine elini sokmuş.bir düşünün telefon sanıp neyi tuttuğunu :KK70: çocuk kıpkırmızı olmuş :KK70: :KK70:

bı gun kavga etmısız sona barıstıkk evdede arkadaslar felan var dısa cıkıcaktık benı gıcık etmek ıcın bısey soyledı bende tepık atmaya gıttım tepık atmaya calsıtm ama kendımıı kıc ustu yerde buldummm

bir arkadaşın başından geçmiş.erkek arkadaşının telefonu çalmış ben bakıcam demiş kız.telefonda çocuğun cebindeymiş.kız çocuğun cebine elini sokmuş.bir düşünün telefon sanıp neyi tuttuğunu :KK70: çocuk kıpkırmızı olmuş :KK70: :KK70:

hahahahah ay koptum buna çok fena yadelikafadulden

ciddi olamazsın yaaaaa delikafadulden
ay şu an koptum ama yaaaa :roflol: :roflol:

bı gun kavga etmısız sona barıstıkk evdede arkadaslar felan var dısa cıkıcaktık benı gıcık etmek ıcın bısey soyledı bende tepık atmaya gıttım tepık atmaya calsıtm ama kendımıı kıc ustu yerde buldummm

delikafadulden

ahahaha kırıldım gülmekten yaa sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

Bende Size Benim Rahmetliylen Olan Bi Rezaleti Anlatayım..

Malum İlişkilerde Bi Süre Sonra Evlilik Konuşulur.. Çocuk İsimleri Üstüne Tartışıyoruz..
Bu Dediki Aşkım Kızımız Olursa İsmi X Olsun Mu.? Bende O İsmi Öyle Böyle Uyuz Değilim Hani benneyaptımki
Aşkım Hayır Kesinlikle İstemiyorum Anısı Var Bende X İsimli Kimi Tanıdıysam Kaşar,Lanet V.s Kişilerdi İsmine Filan Çeker Kızım Allah Korusun Dedim Ama Ben Gülüyorum..
Bunun Suratı Asıldı Noldu Hayatım Dedim
Hiç Aşkım Annemin Adıydı da Dedi..
Tabi Bendeki Tepki Hass... :1shok:

Bende Size Benim Rahmetliylen Olan Bi Rezaleti Anlatayım..

Malum İlişkilerde Bi Süre Sonra Evlilik Konuşulur.. Çocuk İsimleri Üstüne Tartışıyoruz..
Bu Dediki Aşkım Kızımız Olursa İsmi X Olsun Mu.? Bende O İsmi Öyle Böyle Uyuz Değilim Hani benneyaptımki
Aşkım Hayır Kesinlikle İstemiyorum Anısı Var Bende X İsimli Kimi Tanıdıysam Kaşar,Lanet V.s Kişilerdi İsmine Filan Çeker Kızım Allah Korusun Dedim Ama Ben Gülüyorum..
Bunun Suratı Asıldı Noldu Hayatım Dedim
Hiç Aşkım Annemin Adıydı da Dedi..
Tabi Bendeki Tepki Hass... :1shok:

:roflol::roflol::roflol::roflol:

koptummm cnmmmmm

:roflol::roflol::roflol::roflol:

ay kızlar geçende ne olduuu :KK70::KK70: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
sevgilimle soru çözüyoruz
malum yaz günü klima açık efil efil :KK70::KK70:
sonra ben bağdaş kurmuşum koltukta fln böle baya bi garip oturmuşum
usmle sorularını çözüyoruz baya da kazık kaptırmışım soruya fln kendimi
sen ben o anda bi pırtla!!! :S:S:S kaydirigubbakcemile3
ben anında şok tabi suratım fln dağıldı kıpkırmızı oldummm
sevgilim bi gülmeye başladı ""çok tatlıydı ama fln ne güzel samimiyiz artık" fln diyip duruyo bi de
yahu bu adam harbi seviyor beni galiba pırtlamama bile çok tatlıydı diyip durdu heheh :asigim:

Son düzenleme:
ay kızlar geçende ne olduuu :KK70::KK70: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
sevgilim bi gülmeye başladı ""çok tatlıydı ama fln ne güzel samimiyiz artık" fln diyip duruyo bi de
yahu bu adam harbi seviyor beni galiba pırtlamama bile çok tatlıydı diyip durdu heheh :asigim:[/Q
ay bu osuruktan muhabbetler ne çok ve komik yahu:roflol:

yahu bu adam harbi seviyor beni galiba pırtlamama bile çok tatlıydı diyip durdu heheh :asigim:

Benimkide bu pırtlatma meselesini samimiyet göstergesi olarak görüyor. Ben senin yanında sürekli yapıyorum 3 yıl oldu sen nie hiç yapmadın diyo bana. Hatta yapmadığım için bana kızıyo ve zorla yap diyo. Allah aşkına saçmalığa bakar mısınız kaydirigubbakcemile3

geçen ablam ile eniştem bize geldi yeni evliler,yanlarında olmak istedim bende benimki ile buluştum hayret sen nasıl çıktın evden dedi ablamla eniştem yalnız kalsın istedim dedim,bu gülerek hımmm yaptı,bişi olmaz ablam regli çünkü dedim :eek:klava: hayatımda böyle bir pot kırdıgımı hatırlamıyorum çok çok utandımbilmiyorumkismile

:KK1:sırnaşık şey

X