Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

ayy ne güldüm buna ya:)):sm_cool::roflol:

offf çok güldüm herkesin yazdığına yaaa delikafaduldendelikafadulden
bende anlatayım dün yaşadığım olayı
dün sevgilimle ders çalışıyorduk konumuz ural altay dilleri türkçenin hangi grupta olduğunu faln söylüyoruz. Aradan zaman geçince sevgilim birden türkçe hangisine giriyordu dedi tabi bende saf saf aramaya başladım kitapta altaya giriyordu diye bağırdım birden bide yetmezmiş gibi altaya giriyordu altaya dedim.Baktım pis pis sırıtmaya başladı sırnaşık şey
biraz bekledikten sonra ne dediğimin farkına vardım tabi malum diliimz nereye çekersen oraya gidiyo :kedi: hala hatırlayıp gülüyorum sırnaşık şey sırnaşık şey

sırnaşık şey

çocuğun durumu çok kötü yanlız heee:roflol:

ben de bir tane anlatayım dün sevgilimle dışarıya çıktık bir bara gittik o benim içkiye zayıf olduğumu biliyor zaten ben de çok içmem bana kokteyl veriyim mi dediler bende olur dedim nerden biliyim alkollü olduğunu ben de içtim tatlıda birşeydi bir tane daha bir tane daha derken 4 tane içtim ondan sonrasını hatırlamıyorum fakat anlattığına göre soyunmaya çalışmışım çocuğa sen beni taciz mi ediyorsun diye bağırıp çağırmışım üstüne kusmuşum sonrasında da sızıp kalmışım uyandırmaya çalışmış garibim ama öküz ölüsü gibi uyurum o da beni kızlar tuvaletine götürmüş yüzümü yıkadığını hissettim eve götürdü sabah anlatınca yerin dibine girdim ve benim ilk rezilliğimdi bu çok utuandım anlatınca ilk tepkim de sen kızlar tuvaletine mi girdin oldu benimle bir daha bir yere gitmezsinde sen dedi bana niye böyle düşünüyorsun sadece biraz daha dikkatli olmam gerekcek o kadar dedi ama sabah sabah çok utandım:)

Bende aşkımla bulusmustum hemde ilk bulusmada(ayrı sehirlerdeyiz)
Bana elma sekeri aldı verdi cocuk parayı uzatırken benDE saf aldım cocuktan parayı
biraz yürüdük jeton sonra düştü yaa (bozuntuya vermeden) :Aa bu para nerden cıktı yaa ben mi almısım bunu dedim olsun askım önemi yok dedi tabi verdim geri hemen ufff kıpkırmızı olmustum Alışkanlık heralde biran dalgınlık ayy nasıl utanmıstım oda hic sesini cıkartmıyo demiştir kıza bak ne para canlısı

:lepi: bu çok hoşmuş ya

bende anlatayim durun :)) halan söyler esim 11 senelik evliyim...evde ikimiz vardik tek yeni evlenmistik o taa diger odada ben koltukta oturuyodum...yaa napiyim iste gaz geldi bana koltukta oturdugumdan dolayi cikaramadim ayy ...koltuklta otururken kalcami söyle yan yaptim gazi biraktim ( utaniyorum haa ) o annnn neyseki esim kapi kenarindan beni görmüs ...ben onu o beni görünce ben soke oldum aman allahim geberdim..o gülmekten ölüyo ben hic birsey diyemiyorum...yau diyo gaz cikarmak icin diyo kalcanimi kaldirman gerekti diyo...hala olsun kendisi wc deyken bir ses duysam sessiz ol derim sakasina o hemen der ben senin gibi koltulkta kalcami kaldirarak yapmiyorum der....11 sene oldu halaaaaa söyler..hepte söyleyecektir bence...uyuz ))

:roflol::roflol::roflol: ha ha ha canım çok güldüm yaa
erkekler öyle yaa hiçbir şeyi unutmuyolar bana da sevgilim ilk gül aldığında ''bu bana mı'' demiştim :roflol: ne alakaysa.. şimdi hep bir şey vericekken ''bana mı''der eşek sıpası klava: kaydirigubbakcemile3

evet yaaa hep tekrarliyo offff..sinir oluyom yeter ya tekrarlama unut gitsin diyom ...cok güzelodi nasil unutayim diyo :)) ilk defa böyle birsey gödüm diyo

kaydirigubbakcemile3 ayy allhım çok güldüm süpersiniz kk bacıları kaydirigubbakcemile3

ayy kızlar alemsinizz çok komiksiniz yaaaaa hepsi birbirinden komikkk :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

bende cok güldüm yazilanlara ..nasilda akil edip bu konuyu acmissiniz...konusuyoruz iste basbasa ne güzel..

bende cok güldüm yazilanlara ..nasilda akil edip bu konuyu acmissiniz...konusuyoruz iste basbasa ne güzel..

değil mi tatlım ben de düşündüm komik olur dedim normalde olsa böyle açık anlatamazdık herhalde ama okuması öyle zevkli oluyor ki kaydirigubbakcemile3

ayy bende yazicam birgün benim herifimle yani nisanliyken kaynanamdayik :) annemler var misafirler var bizde nisanliyizya hani tek odada oturuyoruz o sirada 5 6 yasinda bi cocuk geldi hakan :) girdi cikti odaya
sonra ben herifimle misafirlerin yanina gittik o an cocuk ne desin??? :)) tahmin edinnn

annneeee suzan ablamla yalcim abim öpüsüyolardiiii diye bagirdi milletin icindeee
:)))))) ay gebercem yaaa ben anneme dönüp ay anne valla billa öyle bise yapmadik diye söyleniyorum ama valla yapmadiydik

ay koptum gece gece süperler yaaaaaaaa bi ara bende yazıcam rezilliklerimi :))))))))))))))))

buna öldüm canım ya:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…