Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

ayy bende yazicam birgün benim herifimle yani nisanliyken kaynanamdayik :) annemler var misafirler var bizde nisanliyizya hani tek odada oturuyoruz o sirada 5 6 yasinda bi cocuk geldi hakan :) girdi cikti odaya
sonra ben herifimle misafirlerin yanina gittik o an cocuk ne desin??? :)) tahmin edinnn

annneeee suzan ablamla yalcim abim öpüsüyolardiiii diye bagirdi milletin icindeee
:)))))) ay gebercem yaaa ben anneme dönüp ay anne valla billa öyle bise yapmadik diye söyleniyorum ama valla yapmadiydih

hiiii...suzaaann ne rezilmissin gii..cocuk kafadanmi uydurdu sanki..yapmistir kocan :KK66:) sanki annemde inandi ;:)))

Ya kızlar bugün bişey oldu ama ben mi aşkıma rezil oldum yoksa aşkım mı bana rezil oldu bilemiyorum kaydirigubbakcemile3 Aşkımla tahmin edebileceğiniz üzere gene aramız azcık limoniydi. Akşam beni nete çağırdı. ıkimizde romantik yapıyoruz. Mülayimleştik, sevgili pıtırcıkları olduk uçuyoruz.. Derken abisi pat diye geldi. Elinde bi kaç şey.. ( Bu arada webcam lar açık ve benim sesimi duyabiliyor )Bi baktım Glade oda spreylerinden almış. Canımın içi aşkımda içine spreyini takıp kağaını kapattı. Ama kapamasıyla yüzünün buruşması bir oldu. Spreyi ağzına sıktı yanlışlıkla kaydirigubbakcemile3 Benim öyle bir sesim çıkmışki gülerken abisi noluyoruz yaw o ses nerden geliyo diye odaları gezmeye başladı kaydirigubbakcemile3

arkadaslarımızla piknıge gıtmıstık top oynadık cok eglendık topluca resım cekılıyoduk oturuyoduk o sırada kafamı oyle bı egdım aman allahım pantalanum sokulmustu tam bı facıaydı sevgılım onun erkek arkadası ve baska bayan arkadasımız vardı yerımden saatlerce kalkamamıstım tam bı rezıllıktıkedi:

bende anlatayim durun :)) halan söyler esim 11 senelik evliyim...evde ikimiz vardik tek yeni evlenmistik o taa diger odada ben koltukta oturuyodum...yaa napiyim iste gaz geldi bana koltukta oturdugumdan dolayi cikaramadim ayy ...koltuklta otururken kalcami söyle yan yaptim gazi biraktim ( utaniyorum haa ) o annnn neyseki esim kapi kenarindan beni görmüs ...ben onu o beni görünce ben soke oldum aman allahim geberdim..o gülmekten ölüyo ben hic birsey diyemiyorum...yau diyo gaz cikarmak icin diyo kalcanimi kaldirman gerekti diyo...hala olsun kendisi wc deyken bir ses duysam sessiz ol derim sakasina o hemen der ben senin gibi koltulkta kalcami kaldirarak yapmiyorum der....11 sene oldu halaaaaa söyler..hepte söyleyecektir bence...uyuz :KK66:))

ay buna koptumm ben yaaaaaaaaaaa :roflol::roflol::roflol::roflol:

[SuLtan42;ay buna koptumm ben yaaaaaaaaaaa :roflol::roflol::roflol::roflol

ay ben hala okurken cok gülüyorum ..ne salakca birsey demi...beni görmesi hele nasil yapabilmisim o an o hareketi seyimi kaldiripta ..offf:))kaydirigubbakcemile3hihoyyytdelikafaduldensırnaşık şey

Ben eşimle sevgili olduğumuz zaman,bir gün çok komik bişey olmuştu tam olarak hatırlayamıyorum ne olduğunu ama,neyse işte o an beni gülme krizi tuttu sempatiksalakcinni

Kahkaha atarken burnumdan şey çıktı of çok kötüydü ya :sinifsinif: sempatiksalakcinni

Ben eşimle sevgili olduğumuz zaman,bir gün çok komik bişey olmuştu tam olarak hatırlayamıyorum ne olduğunu ama,neyse işte o an beni gülme krizi tuttu sempatiksalakcinni

Kahkaha atarken burnumdan şey çıktı of çok kötüydü ya :sinifsinif: sempatiksalakcinni

ayyyyyyyyyyy sevgiliyken burnundan sey cikmasi gecekten rezillik :))) evliyken neyse gelip o silerde sevgiliyken bir baska hersey...niyeyse,,,

delikafadulden aman yarabbiiiii :roflol:

bu ikinci oluoyo. sevgilimle konuşurken ağzımda yediğim bişey varsa ağzımın suyu akıverio :p oda taklidimi yapıo sesler çıkarıyo tabi alsanaalsanasmile

kızlar geçen ay sevgilim çok fena grip olmuştu,ertesi gün buluşamayabiliriz elimi kaldırcak halim yok dedi ama buluştuk ve gayet dinç görünüyordu,

bende şımarık bir şekilde ''bak yanıma geldin şimdi çok iyisin enerji dolusun maşallah,ilacın benim işte'' dedim,oda gevrek gevrek gülümseyip yoo ilacım bu deyip hızlıca bir ambalaj gösterdi,üstünde yazan yazıyı okuyamadım

ben de bunu malum prezervatif sandım,dondum kaldım,ne diyeceğimi bilemedim,o sırada yoldaydık birde bütün yol kaskatıydım o gayet normal,nasıl bir ayrılık konuşması yapıcam,napıcam ne edicem derken bir cafeye geçtik,

buda sıcak su istedi,sonra montunu çıkarıp yerleşmeye başladı,cebindekileride rahat olmak için boşalttı telefon cüzdan sigara ve tam o AMBALAJı çıkarıyorduki o tarafa doğru hışımla uçtum resmen çocuğun üstüne atladım hemen engel oldum sevgilime,cafedekilerde bana anlamsız bakıyordu,bende ''terbiyesizliğini millete göstermene gerek yok!! '' diye bağırdım,tam lafın devamını getircektimki ''aşkım iyimisin sen ya!! '' diye bana kızıp ambalajı masanın üstüne koydu,

meğersem o ambalaj hepimizin bildiği grip ilacı T.hot'muş
bilmiyorumkismile

resmini koyuyorum kızlar sizcede ona benzemiyormu CADIARZU

aYYYYYYY ALLAHIM senide güldürsün emi öldümmm burda gülmekten kaydirigubbakcemile3

:)) bu konu çok iyiymiş :)) Kadıköy'de Burger King'te yemek yiyoruz, tuvaletim geldi. Gittim tik bu ya bir güzel klozete kağıtları yerleştirdim. Kış ayı kot pantolon üzerine çizmeyi çekmiştim, çizme yüzünden pantolonu indiremedim. Bir güzel işimi gördüm. Pantolonu üzerime çekmemle ıslaklığı hissetmem bir olmuştu. Tuvaletten çıktım, hadi gidelim dedim. Kalktık yol veriyor, geç geç diyorum :)))) Şaşırdı tabi normalde ilk kaçan ben olurum :)) Sürekli arkasından yürümek ve o buz gibi havada ıslak ıslak dolaşmak zorunda kalmıştım. Şimdi gülüyoruz tabi :))

biz de arkadaşın evine gtmiştik
arkadaş puding yapmış buzluğa koymuş o da donmuş
nasıl olduysa ilk kaşığımdaki tatlıyı ağzıma götürürken pat diye kucağıma düştü
utandım kızardım tabi ama Allah tan puding donmuş bir vaziyetteydisempatiksalakcinni

Bende yazayım bari. :eek:

Açık öğretim fakültesinde okuyorum ben o zamanlar. Sanırım 2 yıllık bi ilişkimiz var, tam emin değilim. Şu anda 6. yılımızı bitirmiş olucaz 6 Haziranda. :nazar: boshayallersmile Sınava gireceğim okulu araştırmaya gidiyoruz şu anki nişanlım, o zamanki sevgilimle birlikte. Soruyoruz etraftakilere falan, neyse işte tarif ettiler, bizde yürüyoruz. Yağmur başladı o sırada ama hava da çok sıcak. Benim ayağımda topuklu terlikler var, yağmurdan ıslanınca ayağım kayıyo terliğin içinde. Biraz ilerlerdik önümde çamur yığını, bir adım attım ayağım çamurun içinde. Terliğimde arkada kalmış, ayağım terlikten kaydığı için. Ben hemen nazlanmaya başladım, ayağım kirlendi falan diye. Hemen eğildi aşkım, ayaklarımı bi güzel temizledi, terliğimi sildi falan. Sonra yürümeye devam ettik. Ama ilişkimiz yeni olmadığı için rezil olduğumu hiç düşünmedim, hatta eğilip ayağımı silmesi falan çok hoşuma gitmişti. opuyorumnanaktan

bizde sevgilimle her alışveriş merkezine gittiğimizde önce x rayden kendisi geçer,sonra ben çantamı hani bu görüntülü olan x raye koyarım..oda görevlinin yanına gidip çantanın içindekileri sayar ne kadar dağınık olduğumu fln söyler:))görevlide gülerr..bunu ilk yaptığında çok utanmıştım ama artık takılmıorum çantam hala dağınık olur:))

aşkımla ben ayrı şehirlerdeyiz.sürekli msn de camda konuşuruz ama opuyorumnanaktan bi gün gene konuşuyorduk.ama ben biraz agresiftim.durdu durdu : ' hatun sen adet dönemindemindemisin?' dedi :kedi: öyle utandım kiii.ne alaka nerden çıkardın şimdi bunu dedim verdiği cvp :' her ay olduğu gibi alnının sağında sivilce çıkmış ve sinirlisin ' dedi gülerek ohaoldumsmile ve tahmini doğruydu.korkulur bu erkeklerden yaaa.nasıl utanmıştım ama.kıpkırmızı oldum :kedi:

ayyyyyyyyyyy koptum gülmekten gözlerimden yaş geldi..
ama bitanede ben analtıcam..ünide mezuniyet törenine gidicem,neyse annemde geldi törenime annemle erkek arkadaşımı tanıştırdım..derken ben süslendim püslendim aldım foto makinasını gittik stada..neyse yürüyüş bitti erkek arkadaşımın eline foto makinasını tutuşturdum hadi resmimizi çek dedim..annemle arkadaşlarla çekildim ama bu bana sürekli kaş göz yapıyo annemde yanımda diye bişe diyemiyo,sonra işte işimiz bitti dönücez dediki önüne bak,ne önü ya dedim,ya bikerede huysuzluk yapmada dediğimi yap önüne bak felan diyo bu hala,ben tabi havalı bişekilde sesini yükseltme annemin yanında dedim,kızım yürüyen felaketsin resil oldun pantolununa bak dedi,meğer pantolonum ağ kısmından boylu boyuna sökülmüş benim beyaz donum apaçık görünüyo,ayyy ne utanmıştım..resimleri o çektiği için tam karşımdan çok net gördü annem arkadaşlarım yanımda olduğu için fark etmediler..sonra resimler çıktıktan sonra bi baktım tüm resimlerde tumanım görünüyomafoldumben

ayyyyyyyyyyy koptum gülmekten gözlerimden yaş geldi..
ama bitanede ben analtıcam..ünide mezuniyet törenine gidicem,neyse annemde geldi törenime annemle erkek arkadaşımı tanıştırdım..derken ben süslendim püslendim aldım foto makinasını gittik stada..neyse yürüyüş bitti erkek arkadaşımın eline foto makinasını tutuşturdum hadi resmimizi çek dedim..annemle arkadaşlarla çekildim ama bu bana sürekli kaş göz yapıyo annemde yanımda diye bişe diyemiyo,sonra işte işimiz bitti dönücez dediki önüne bak,ne önü ya dedim,ya bikerede huysuzluk yapmada dediğimi yap önüne bak felan diyo bu hala,ben tabi havalı bişekilde sesini yükseltme annemin yanında dedim,kızım yürüyen felaketsin resil oldun pantolununa bak dedi,meğer pantolonum ağ kısmından boylu boyuna sökülmüş benim beyaz donum apaçık görünüyo,ayyy ne utanmıştım..resimleri o çektiği için tam karşımdan çok net gördü annem arkadaşlarım yanımda olduğu için fark etmediler..sonra resimler çıktıktan sonra bi baktım tüm resimlerde tumanım görünüyomafoldumben

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 Hakikaten yürüyen felaket olmuşsun o gün. Senin yerinde olmak istemezdim ehehehe kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

4-5 yaz önce bi tatil köyünde fransız bi çocukla tanısmıstım
hatta ilk görüp aşık olmuştum:asigim:
ertesi güne tanıstık birkaç güne de cıkmaya basladık
bütün gün sabaha kadar sahılde romantızmler falan
havuzda yemekte heryerde el ele diz dizeyiz
gene romantik bir sahil akşamı sonrası
uyanır uyanmaz havuza indim onu görür görmez yanına gittim
hatta sırnaşık tavırlar falan yapıormmsırnaşık şey
elini falan tutmaya çalışıyorum
yaş da 15-16 falan benim
çocuk beni tanımamazlıktan geldi
hatta gelmedi direkt tanıyamadım dedi
ben çok bozuldum bağırınmya başladım
ne adiliği kaldı ne iğrençliği
çocuk bişey demiyor şaşkın şaşkın bakıyor
üstüne de ağlamaya başladım
çocuk gülmeye başladı sen leal i arıor olmayasın dedi
ben hala yalancı sahtekar bagrınıorumm
gel dedi ilk inatlaştım çemkiriorum hala ama gittim sonra
meger benım cemkırdıgım yaz aşkımın o sabah gelen ikiziymiş
yanına gidince anladım
1 hafta daha kaldılar ama burnumdan da getirdiler
sürekli dalga geçerek :roflol::roflol:

4-5 yaz önce bi tatil köyünde fransız bi çocukla tanısmıstım
hatta ilk görüp aşık olmuştum:asigim:
ertesi güne tanıstık birkaç güne de cıkmaya basladık
bütün gün sabaha kadar sahılde romantızmler falan
havuzda yemekte heryerde el ele diz dizeyiz
gene romantik bir sahil akşamı sonrası
uyanır uyanmaz havuza indim onu görür görmez yanına gittim
hatta sırnaşık tavırlar falan yapıormmsırnaşık şey
elini falan tutmaya çalışıyorum
yaş da 15-16 falan benim
çocuk beni tanımamazlıktan geldi
hatta gelmedi direkt tanıyamadım dedi
ben çok bozuldum bağırınmya başladım
ne adiliği kaldı ne iğrençliği
çocuk bişey demiyor şaşkın şaşkın bakıyor
üstüne de ağlamaya başladım
çocuk gülmeye başladı sen leal i arıor olmayasın dedi
ben hala yalancı sahtekar bagrınıorumm
gel dedi ilk inatlaştım çemkiriorum hala ama gittim sonra
meger benım cemkırdıgım yaz aşkımın o sabah gelen ikiziymiş
yanına gidince anladım
1 hafta daha kaldılar ama burnumdan da getirdiler
sürekli dalga geçerek :roflol::roflol:

kaydirigubbakcemile3 taninmayacak kadar cok mu benziyorlar ya acaip bi olaymis kaydirigubbakcemile3

X