Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

çok komiksiniz kızlar yaaa siz beni güldürdünüz Allah ta sizi güldürsündelikafadulden :roflol:

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

geçen gün sevgilicağzım evden çıktı işleri var. bende evi toparladım .canım sıkıldı tabi. bir iki saat sonra geldi ben acıtasyon yapıyorum :
aşkım çooook canım sıkıldı. sonra tv de lezzetin peşinde diye bi program izledim.adanaya gitmişler allahım bi kebaplar yapıyolar harika nasıl acıktım.:gitme: dedim mutfağa gidiyim azcık tıkınıyım. ama elektrikler yoktu. izledim böle ciğerci kedi ilişkisi gibimafoldumben

sevgilim gülüyor sakin sakin sempatiksalakcinni
dedim niye gülüyosun:çok üzgünüm:
elektrikler yokken kebap izledin tv de canın çekti öle mi sempatiksalakcinni

yerin dibi nerde gireceğimde akannehir

Süpersin canım yakaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
:kedi::kedi:

sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

ayy bende sevgiimle gezmeye gittik dedim işte yürümeyi çok severim falan istanbullular bilir beyoğlunda indik otobüsten galata kulesine ordan taksim beşiktaş ortaköy tabi hedef kumpir yemek:)neyse gidelim deik busefer aynı yolu baştan tersten beşiktaşa kadar geri yürüdük ama inliyorum ağrıdan:)) yürüyemiyorum dayanemıyorum diye beşiktaşta bi oturduk çaybahçesine ayakkabıları bi çıkardım heryeri yara bere su toplamış garibim bakıyo ayaklarım kirlenmiş siyah boya geçmiş rezil oldum rezil aşkım hanı yorulmazdın arabaya binseydik diyo oda hain yorulucağımı biliyomuş mahsus yürütmüş bukadar tahmin edemezdim diyo tam rezillikti yaaa:)))

Ya aşkımla bizim her konuşmamız rezillik ama artık çekinmiyoruz birbirimizden eskiden çok utanıyodum artık aştık
Yeni çıkmaya başlamıştık banyodaydım telefonum çalmış kardeşimde açmış bana bagırıyo abla seninki arıyo acayımmı yok diyorum acma sakın bırak ama abla acayım arıyo dedi iyi dedim aç ablam uyuyo de ondan sonra hoperlörü açmış kardeşim benimkide bagırıyo kız aşkım uyan hadi konuşmamız lazım
Hala söyler onu uyuz utanmıstım o zaman ama cok sonucda 1 haftalık felan cıkıyoduk ay

Ben de yemek yerken hep üstüme dökerim kesin bişeyler :) bu da aramızda bi espriyi oluşturdu :) okulda öğle arası yemek yedikten sonra benim eteğimdeki lekelere bakıp salçalı bişey yemişsin ayran yoğurt gibi bişey yemişsin diye söyler tek tek pasaklı der bide :) komiğime gider ama utanırdım da bi yandan =)

:roflol::roflol::roflol::roflol:

biz bikeresinde yolda şakalaşıyoduk bende yüzüne tokat attım elimde ağırdır şak diye bi ses ben bukadar ses çıkaracağını bilememiştim biz gülme krizine girdir etraftaki herkes bizi kavga ediyolar zannetti şaşkın bakışlara çok gülmüştük

kızlar hepsi çok komik yaa :roflol:
ben de bi tane anlatayım.
yaklaşık 2 hafta önce yeni bi telefon aldım aldığımdan beri de hiç seslide kullanmamıştım.
geçen gün sevgilimle dışarı çıkıcaz, annem arar diye telefonu sesliye aldım.
minibüsteyiz,sürekli birinin teli çalıyor ama açmıyor.ben de en sonunda ''ayy bi türlü açamadı,madem açmıyor bari sessize alsın''dedim. :umursamaz:
sevgilim de ses sanki senin çantandan geliyor demesin mi? benim jeton o an düştü tabii kafamçokkarıştı
ayy nolur çalan benim telefon olmasın diye dua ediyorum :Saruboceq: bi yandan da yok aşkım ben anlamıcam mı telefonumun çaldığını diyorum zemuszemus
ama tabii ki çalan benim teldi ayy ne kada safım yaa :kedi:

ayy canım benim. Bende yeni aldığım telefondan ilk mesaj sesini duyunca senin gibi olmuştum kaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol: :roflol:

Ben sevgilime değilde Pazarcı adama rezil oldum bu seferde. Annemle pazara gittik. Dolaşıyoruz. Bi baktım leğenlerin içinde böle yuvarlak bişeler yüzüyo. Biraz dikkatli baktım. Kavonoz kapakları. Gittim adamın yanına hayırdır kapaklarımı temizliyosunuz, ondanmı suyun içine koydunuz bu kavanoz kapaklarını dedim. Adam bi bana baktı bi leğendeki kapak sandığım ENGıNARLARA Kızım iyi misin dedi? Senin kapak ddiklerini evde pişirip yiyolar dedi. Ben zaten sizi denemiştim diyebildim ancak adama. sempatiksalakcinni

ayy bunu okuyunca cenet mahallesindeki sultan aklıma geldi birden:))
oda dans öğretmek için güzel bir ewe gidior ordaki çocuk ondan hoşlanıor
sonra bu git felan derken sultanın çantasına aldığı telefonu aatıoo telefon çalıo sultanda aynı senin gibi tepkiyi verior :roflol::roflol:

:roflol::roflol:

ayyy kizlar dün msnde konusuyoruz biz.. bende anlatiyorum.. babamla arkadasi türk konsolosluguna gittiler isleri vardi. arkadasi askere gitmis parasini yatirmamis galiba öyle bi durum. babamlada askerden arkadaslar.. bizde ona tertip amca deriz.. ben anlatiyorum iste tertip amcada askere gitmemis parasini yatirmamis diye.. oda gülüyo. ben anlamadim neye güldügünü.. sonraaaa kapattik taa yatacam ben o zaman düsündüm aklima geldi ayy ben böyle böyle demissim diye ayy bi utandim sonraaa. ayy nasil rezil oldum oda anlamis ama bana caktirmadan gülüyomus iste.. aahhh nekadar safim ben yaaa.. ben taaa sonra analdim.. dahada konusmadik.. bu aksam konusutugumda söyleyimmi dilim sürctü diye yoksa abartmaya gerek yokmu kapanip gitsinmi konu?

:roflol: o en azından sultanın teli değilmiş, benimki hepten rezillik :roflol:
Dou_you_wanna gene iyi mantık yürütmüşsün kız :roflol: ben zaten sizi denemiştim falan :roflol: :roflol:
:roflol: bence uzatma canım kapansın konu, eğer açılırsa öyle dersin :roflol: benim de öyle çok oluyo mesela bi kere burGer king e burBer king demiştim bi de aşkım ısrarla emin misin burBer king mi demişti gülerek ama ben anlamamıştım hala saf gibi evet aşkım burBer king demiştim :roflol: :roflol:

anlamadım

ya benim sevgilim deilde arkadasımla olan bir olay var bu olaydan sonra sevgili olma ihtimalimiz ortadan kalktı çünkü:roflol:
ilkokul arkadasımı faceden bulmustum uzun zaman neredeyse hrgun msnden fln konusuoduk işte o devamlı çok değişmişsin güzelleşmişsin fln diyip duruodu bende caktırmıodum ama duramadan resimlerine bakıodum o izmirde ünv okuodu bende okulu bitirmiş mersine gelmiştim neyse yaz geldi o mersine geldi aynı yazlıkta evimiz oldugunu öğrendik sabah 10 da sahilde buluşalım dedik neyse sabah buluştuk biraz konustuk fln denize girelim dedik ilk su soğuktu ben yavas yavas alısarak giriodum bu bi daldı aklı sıra hava atacak naniknanik sonra cıktı dubaya yüzüorum peşimden gel dedi ama ben bu arada bıyıgındaki sümüğe bakıodum sırnaşık şey denize dalınca kocaman bir sümük bıyıgına yapışmıştı :roflol: neyse o hızlı hızlı yüzdü dubaya bende diyorum dön kızım daha ne gidiyon peşinden ıyyyy fln diyorum kendi kendime ama bu aradada yüzüyorum peşinden :mymeka: neyse cıktım oturdum dubaya buda oturuo tabi nie bana bakmıosun diyip duruo nasıl diyeyim sana bakıca koca bir sümük görüyorum diye sırnaşık şey arkanda gunes var ondan gözümü alıo diyip duruyorum buda o zaman buraya oturayım diyip tam karsıma oturdu baska yere bakamıyorum ne yapsam ne etsem bu seferde tırnaklarımla fln oynamaya basladım uzun zaman gecmedi annesi geldi kurtarıcım :dance: anne bak ilkokul arkadasım demesiyle annesinin kahkahası bir oldu ne oluo dio kadın cevap veremio atla denize atla diyip gülüo sonunda dedi bıyıgında yabancı madde var :smiley-cool: sen demekki bundan bakamıosun yüzüme dedi ama kıpkırmızı oldu ogunden sonrada reelde bi daha hiç görüşmedik:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…