Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

:roflol: hepsi çok komikti bugün çok güldüm sayenizdee
bi tanede benden olsun..lise sondayım tabi o zamanlar üniversite sınavı telaşı var fisfisfis okulda da hocalar derslerde test çözmemize müsade ederlerdi sağolsunlar neyse ingilizce dersindeyiz hoca izin verdi herkes test çözüyo bende mp4 den hem müzik dinliyorum bi yandan da test çözüyorum onu nasıl beceriyosam artık delikafadulden ama sınıftakiler dersin sonuna doğru testi mesti bıraktı herkes lak lak yapıyo sınıfta acayip uğultu var hoca birden bi patladı :1shok: başladı bize kızmaya ee haklıydıda yani sınıf tabi sus pus oldu herkes hocayı dinliyo :1shok: bende kulağımdaki müziği çıkarıyım diye düşündüm ayıp olmasın diye kadına kapatıcam mp4 ü ama aklım nereye gittiyse o anda sen tut kulaklığı çek tabi dıp tıs dıp tıs bi anda sınıf inlemeye başladı müzikle :bbo: o kadar ciddi bir ortamda birden herkes daha bi şok oldu tabi özellikle hoca :1shok: çooook utanmıştım o gün yerin dibine girmiştim resmen Allahtan hoca bişey demedi bide benim o anda elim ayağıma dolandı iki saat kapatamamıştımda müziği ama şimdi hatırladıkça gülüyorumm :roflol:

benimki rezillikle beraber basima bela almakti resmen eski sevgilimden ayrildim
o hala pesimde ara ara beni ariyor neyse ben simdiki esimle cikiyorum o sirada
bana mesaj gonderdi seni seviyorum sende benim gibi sev fazla dusunme diye mesaj yolladi
neyse ilk defa bende ona sevdigimi yazacagim dusundumde seni cok seviyorum vazgecilmezimsin diye yazdim ama nasil bir sey allahim hangi akla hizmet eski sevgilimin numarasini yazdim.. 'ki aklimda bile degil o sadece o gunun sabahinda sacma sapan seyler yazmisti sanirim onun etkisinde kaldim.. Neyse ablamda kaliyorum o zaman ex sevgili elinde bir cicek ablamin kapisinda.. Ablam geldi diyor x geldi barismissiniz ben anlamadim simdi daha demin (esimden icin) onunla konusuyordun askim cicim diye ne oldu? Ben sok tabii ne barismasi yaa dedim disari ciktim bir yandan acidim bir yandan sinri oldum ne isin var dedim.. durdu durdu mesaj gonderdin ya dedi ben onu sana gondermedim ona gonderdim dedim.. Allah belani versin dalgami geciyon benimle deyi cicegi yere atti gitti.. Ablamda pencereden bakiyor diyor sende bu kafa varken daha basina neler gelir

Ayy kötü olmuş bu da yaa... Çocuk da bi hevesla çiçeği kapıp gelmiş hemen sırnaşık şey

çok utanmıştım ama kıvırıyom hala
erkek arkadaşımla film izliyorduk.filmde bi yerde hormonlu meyve sebzeler hakkında bişey söylendi. sabah 1 kilo domates aldım ertesi gün baktım iki kılo olmuşlar hormonlulardı dedi oyuncu diğer oyuncularda alay edıyo nasıl olur dıye. o sıra ben ya oluyo hormonlular dıye ben bılıyorum felan deyıp konusmaya başlamaz mıyım. sevgilim dumur oldu önce durdu böyleşok vaziyette bana baktı sonra bı kahkaha patlattı artık ikimizde yerlerde gülmekten kendimizi toparlayamadık. ben şimdi yaptığım saçmalığımı düşüneyim bu durumu nasıl toparlayacağımımı düşüneyım ohaoldumsmile sevgilim domatesgördükçe güler

Ben sevgilime değildi mahalle bakkalına rezil olmuştum bi kere. Bigün evde dururken ocağın çakmağı bozuldu. Ve söndü ateşi. Annem rica etti bakkaldan gidip kibrit almam için. Ayakkabılarımı giyip birazda para alıp çıktım evden. Yolda bi baktım gerekenden fazla para almışım. Madem öle hepsine kibrit alırım bidahada bakalla gitmek zorunda kalmam dedim. Ama düşünüyorum bu adamdan bu kibritleri nasıl isticem? Demez mi bana ne yapıcaksın bu kadar çok kibriti diye? Bakkala girip adamdan 20 tane kibrit istedim ve aklıma gelen soru bana yöneltildi. Ne yapacaktım ben bu kadar kibriti? Niye bilmiyorum ama o an adama "Şey amca misafir geldide kibrit bitmiş alıyım" dedim. Adamın yanında da benim yaşımda oğlu var tabi. ıkisi birden aynı anda "Neden? Her giden misafirin ardından kibrit mi yakacaksın?" Dediğinde koşarak uzaklaşmıştım kaydirigubbakcemile3

Ayy bu da komikmiiş yaa, sizin bakkal amca da baya espiriliymiş... sırnaşık şey

Yaa o bakkalada ilk kez gitmiştim değişiklik olsun diye adam bozdu oğluyla yolladı beni kaydirigubbakcemile3

Yaa o bakkalada ilk kez gitmiştim değişiklik olsun diye adam bozdu oğluyla yolladı beni kaydirigubbakcemile3

Keşke sen de ne yapıcaksın o kadar kibriti die sordukları zaman, ''sizin bakkalı yakıcam'' sempatiksalakcinni deseydin. Bozulan taraf onlar olurdu. sırnaşık şey

ay bende senin bu yorumuna koptummmmmm :roflol: :roflol: gülmekten delircektim :roflol::roflol::roflol:

ay bende senin bu yorumuna koptummmmmm :roflol: :roflol: gülmekten delircektim :roflol::roflol::roflol:

Evet yaa biz de şimdi hatırlar güleriz ama o gün arkadaşın yüzü görülmeye değerdi. Biz de dalga geçiyoruz arkadaşla nasıldı sert miydi bari falan die. sırnaşık şey O da utançtan nasıl olduğunu mu hatırlıyorum falan demişti yaa... sırnaşık şey sırnaşık şey

:roflol::roflol:

Eveet kızlar 2 gün önce bende bi rezillik yaptım
Film izliyoduk odasında sonra ara verdik bende yüzüğümü çıkardım havaya atıp tutuyorum
En son bi attım tam sevgilimin bacaklarının arasına düştü bağdaş kurmuş vaziyetteydi
bende o an nasıl daldım, elimi oraya attım yüzüğü arıom delikafadulden
o da Aşkım yapma bi acaip oluyorum dedi :jeyyar:sırnaşık şey
Bende he? dedim bi baktım elim nerde?
ayyy bi kızardım bi kızardım nasıl dalmışım öle ben :roflol:

Son düzenleme:
ben anlatiyim lisedeyken kankamla konusuyoduk sonra konu birden sapitti bana dedikki o sana saldirsa sana boyle falan yapsa beni duvara yasladi saldirir gibi yapiyo ben guluyorum o devam ediyo ben engellmeye calisiyorum sonra o kapyi acti sinifin arkadasiyla gelmis beni gordu sonra siz lezbiyenmisiniz demesinmi son arkadasi yaymis lezbiyene cikti adimiz

hahaa kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3komdisin canım yakaydirigubbakcemile3

Kızlar süpersiniz :lepi:
Eski sevgilimle ilgili geldi aklıma bi anı:)
Bir gün kızlarla kararlaştırdık plaja gittik o günde o da tutturdu msnde konuşalım mı falan bişeyler şimdik pek hatırlamıyorum teferruatları neysem bende dedim ayıp olmasın diye dayımlarla pikniğe gideceğim kusura bakma
Neyse bu aradı gün boyu bayağı bir açmadım en sonunda açtım ses olmayan bir yere gittim dalga sesleri geliyordu çocuk soruyor dalgaya benziyor ses ben diyorum ki yoo ne alakası var hh biz dere kanarına geldik odur belki falan tam derken anons _plaj sakinlerinin dikkatine :roflol::roflol::roflol:

Ayyy çok komik gül güllll öldüm :))) sadece ben böle şeler yaşıorum sanıodm

bende bikeresinde börek yiodum aşkımla arkimin dedikodusunu yapıorm :) snra börek bogazıma kaçmazmıı hııı hıı die sesler çkıo benden oda bakıo garibim karşımda Allahım ne utanmışım Amaaa şükür ölmedim :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…