Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

ya benim sevgilim deilde arkadasımla olan bir olay var bu olaydan sonra sevgili olma ihtimalimiz ortadan kalktı çünkü:roflol:
ilkokul arkadasımı faceden bulmustum uzun zaman neredeyse hrgun msnden fln konusuoduk işte o devamlı çok değişmişsin güzelleşmişsin fln diyip duruodu bende caktırmıodum ama duramadan resimlerine bakıodum o izmirde ünv okuodu bende okulu bitirmiş mersine gelmiştim neyse yaz geldi o mersine geldi aynı yazlıkta evimiz oldugunu öğrendik sabah 10 da sahilde buluşalım dedik neyse sabah buluştuk biraz konustuk fln denize girelim dedik ilk su soğuktu ben yavas yavas alısarak giriodum bu bi daldı aklı sıra hava atacak naniknanik sonra cıktı dubaya yüzüorum peşimden gel dedi ama ben bu arada bıyıgındaki sümüğe bakıodum sırnaşık şey denize dalınca kocaman bir sümük bıyıgına yapışmıştı :roflol: neyse o hızlı hızlı yüzdü dubaya bende diyorum dön kızım daha ne gidiyon peşinden ıyyyy fln diyorum kendi kendime ama bu aradada yüzüyorum peşinden :mymeka: neyse cıktım oturdum dubaya buda oturuo tabi nie bana bakmıosun diyip duruo nasıl diyeyim sana bakıca koca bir sümük görüyorum diye sırnaşık şey arkanda gunes var ondan gözümü alıo diyip duruyorum buda o zaman buraya oturayım diyip tam karsıma oturdu baska yere bakamıyorum ne yapsam ne etsem bu seferde tırnaklarımla fln oynamaya basladım uzun zaman gecmedi annesi geldi kurtarıcım :dance: anne bak ilkokul arkadasım demesiyle annesinin kahkahası bir oldu ne oluo dio kadın cevap veremio atla denize atla diyip gülüo sonunda dedi bıyıgında yabancı madde var :smiley-cool: sen demekki bundan bakamıosun yüzüme dedi ama kıpkırmızı oldu ogunden sonrada reelde bi daha hiç görüşmedik:roflol:

ayy ne güldüm buna ya:)):sm_cool::roflol:

offf çok güldüm herkesin yazdığına yaaa delikafaduldendelikafadulden
bende anlatayım dün yaşadığım olayı
dün sevgilimle ders çalışıyorduk konumuz ural altay dilleri türkçenin hangi grupta olduğunu faln söylüyoruz. Aradan zaman geçince sevgilim birden türkçe hangisine giriyordu dedi tabi bende saf saf aramaya başladım kitapta altaya giriyordu diye bağırdım birden bide yetmezmiş gibi altaya giriyordu altaya dedim.Baktım pis pis sırıtmaya başladı sırnaşık şey
biraz bekledikten sonra ne dediğimin farkına vardım tabi malum diliimz nereye çekersen oraya gidiyo :kedi: hala hatırlayıp gülüyorum sırnaşık şey sırnaşık şey

offf çok güldüm herkesin yazdığına yaaa delikafaduldendelikafadulden
bende anlatayım dün yaşadığım olayı
dün sevgilimle ders çalışıyorduk konumuz ural altay dilleri türkçenin hangi grupta olduğunu faln söylüyoruz. Aradan zaman geçince sevgilim birden türkçe hangisine giriyordu dedi tabi bende saf saf aramaya başladım kitapta altaya giriyordu diye bağırdım birden bide yetmezmiş gibi altaya giriyordu altaya dedim.Baktım pis pis sırıtmaya başladı sırnaşık şey
biraz bekledikten sonra ne dediğimin farkına vardım tabi malum diliimz nereye çekersen oraya gidiyo :kedi: hala hatırlayıp gülüyorum sırnaşık şey sırnaşık şey

sırnaşık şey

ya benim sevgilim deilde arkadasımla olan bir olay var bu olaydan sonra sevgili olma ihtimalimiz ortadan kalktı çünkü
ilkokul arkadasımı faceden bulmustum uzun zaman neredeyse hrgun msnden fln konusuoduk işte o devamlı çok değişmişsin güzelleşmişsin fln diyip duruodu bende caktırmıodum ama duramadan resimlerine bakıodum o izmirde ünv okuodu bende okulu bitirmiş mersine gelmiştim neyse yaz geldi o mersine geldi aynı yazlıkta evimiz oldugunu öğrendik sabah 10 da sahilde buluşalım dedik neyse sabah buluştuk biraz konustuk fln denize girelim dedik ilk su soğuktu ben yavas yavas alısarak giriodum bu bi daldı aklı sıra hava atacak sonra cıktı dubaya yüzüorum peşimden gel dedi ama ben bu arada bıyıgındaki sümüğe bakıodum sırnaşık şey denize dalınca kocaman bir sümük bıyıgına yapışmıştı neyse o hızlı hızlı yüzdü dubaya bende diyorum dön kızım daha ne gidiyon peşinden ıyyyy fln diyorum kendi kendime ama bu aradada yüzüyorum peşinden neyse cıktım oturdum dubaya buda oturuo tabi nie bana bakmıosun diyip duruo nasıl diyeyim sana bakıca koca bir sümük görüyorum diye sırnaşık şey arkanda gunes var ondan gözümü alıo diyip duruyorum buda o zaman buraya oturayım diyip tam karsıma oturdu baska yere bakamıyorum ne yapsam ne etsem bu seferde tırnaklarımla fln oynamaya basladım uzun zaman gecmedi annesi geldi kurtarıcım anne bak ilkokul arkadasım demesiyle annesinin kahkahası bir oldu ne oluo dio kadın cevap veremio atla denize atla diyip gülüo sonunda dedi bıyıgında yabancı madde var sen demekki bundan bakamıosun yüzüme dedi ama kıpkırmızı oldu ogunden sonrada reelde bi daha hiç görüşmedik

çocuğun durumu çok kötü yanlız heee:roflol:

ben de bir tane anlatayım dün sevgilimle dışarıya çıktık bir bara gittik o benim içkiye zayıf olduğumu biliyor zaten ben de çok içmem bana kokteyl veriyim mi dediler bende olur dedim nerden biliyim alkollü olduğunu ben de içtim tatlıda birşeydi bir tane daha bir tane daha derken 4 tane içtim ondan sonrasını hatırlamıyorum fakat anlattığına göre soyunmaya çalışmışım çocuğa sen beni taciz mi ediyorsun diye bağırıp çağırmışım üstüne kusmuşum sonrasında da sızıp kalmışım uyandırmaya çalışmış garibim ama öküz ölüsü gibi uyurum o da beni kızlar tuvaletine götürmüş yüzümü yıkadığını hissettim eve götürdü sabah anlatınca yerin dibine girdim ve benim ilk rezilliğimdi bu çok utuandım anlatınca ilk tepkim de sen kızlar tuvaletine mi girdin oldu benimle bir daha bir yere gitmezsinde sen dedi bana niye böyle düşünüyorsun sadece biraz daha dikkatli olmam gerekcek o kadar dedi ama sabah sabah çok utandım:)

Bende aşkımla bulusmustum hemde ilk bulusmada(ayrı sehirlerdeyiz)
Bana elma sekeri aldı verdi cocuk parayı uzatırken benDE saf aldım cocuktan parayı :KK70: :KK70:
biraz yürüdük jeton sonra düştü yaa (bozuntuya vermeden) :Aa bu para nerden cıktı yaa ben mi almısım bunu dedim olsun askım önemi yok dedi tabi verdim geri hemen ufff kıpkırmızı olmustum :KK70: Alışkanlık heralde biran dalgınlık ayy nasıl utanmıstım oda hic sesini cıkartmıyo demiştir kıza bak ne para canlısı :KK70:

ben sevgilime değilde annesine rezil oldum off çok fenaydı ama
nette camla konuşuoduk
bende yeni bi pijama aldım popo kısmında bi kıımda erkek bi kısımda kız çöp bebk resmivar tatlı bşii
öööööööölemuhabbet muhabbeti açtı tabi duur mu bizimkisi bakıcam diye tutturdu
ben cama resmen dayamışım popomu ay ne salaklık ya
annesi grmiş tabi tersim ya cama karşı göremiom
çocuk yazmış tamam dön
aşkım dööööööööön
ya dönseneee
ve titreşimmmmmm
ben anca döndüm ama
annesi kesin gördü eminim ikimizde çok rezil olduk
kadın ne anlamıştır allah bilirr
sonra ben tabi mosmorr dedim anlamışmıdır die e tabi öyle bi durdun ki maşallah dedi
ayyy çok utandım yaaaaaa
:eek:

:lepi: bu çok hoşmuş ya

bende anlatayim durun :)) halan söyler esim 11 senelik evliyim...evde ikimiz vardik tek yeni evlenmistik o taa diger odada ben koltukta oturuyodum...yaa napiyim iste gaz geldi bana koltukta oturdugumdan dolayi cikaramadim ayy ...koltuklta otururken kalcami söyle yan yaptim gazi biraktim ( utaniyorum haa ) o annnn neyseki esim kapi kenarindan beni görmüs ...ben onu o beni görünce ben soke oldum aman allahim geberdim..o gülmekten ölüyo ben hic birsey diyemiyorum...yau diyo gaz cikarmak icin diyo kalcanimi kaldirman gerekti diyo...hala olsun kendisi wc deyken bir ses duysam sessiz ol derim sakasina o hemen der ben senin gibi koltulkta kalcami kaldirarak yapmiyorum der....11 sene oldu halaaaaa söyler..hepte söyleyecektir bence...uyuz :KK66:))

bende anlatayim durun :)) halan söyler esim 11 senelik evliyim...evde ikimiz vardik tek yeni evlenmistik o taa diger odada ben koltukta oturuyodum...yaa napiyim iste gaz geldi bana koltukta oturdugumdan dolayi cikaramadim ayy ...koltuklta otururken kalcami söyle yan yaptim gazi biraktim ( utaniyorum haa ) o annnn neyseki esim kapi kenarindan beni görmüs ...ben onu o beni görünce ben soke oldum aman allahim geberdim..o gülmekten ölüyo ben hic birsey diyemiyorum...yau diyo gaz cikarmak icin diyo kalcanimi kaldirman gerekti diyo...hala olsun kendisi wc deyken bir ses duysam sessiz ol derim sakasina o hemen der ben senin gibi koltulkta kalcami kaldirarak yapmiyorum der....11 sene oldu halaaaaa söyler..hepte söyleyecektir bence...uyuz :KK66:))

:roflol::roflol::roflol: ha ha ha canım çok güldüm yaa
erkekler öyle yaa hiçbir şeyi unutmuyolar bana da sevgilim ilk gül aldığında ''bu bana mı'' demiştim :roflol: ne alakaysa.. şimdi hep bir şey vericekken ''bana mı''der eşek sıpası :eek:klava: kaydirigubbakcemile3

evet yaaa hep tekrarliyo offff..sinir oluyom yeter ya tekrarlama unut gitsin diyom ...cok güzelodi nasil unutayim diyo :)) ilk defa böyle birsey gödüm diyo

kaydirigubbakcemile3 ayy allhım çok güldüm süpersiniz kk bacıları kaydirigubbakcemile3

ayy kızlar alemsinizz çok komiksiniz yaaaaa hepsi birbirinden komikkk :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

bende cok güldüm yazilanlara ..nasilda akil edip bu konuyu acmissiniz...konusuyoruz iste basbasa ne güzel..

bende cok güldüm yazilanlara ..nasilda akil edip bu konuyu acmissiniz...konusuyoruz iste basbasa ne güzel..

değil mi tatlım ben de düşündüm komik olur dedim normalde olsa böyle açık anlatamazdık herhalde ama okuması öyle zevkli oluyor ki kaydirigubbakcemile3

ayy bende yazicam birgün benim herifimle yani nisanliyken kaynanamdayik :) annemler var misafirler var bizde nisanliyizya hani tek odada oturuyoruz o sirada 5 6 yasinda bi cocuk geldi hakan :) girdi cikti odaya
sonra ben herifimle misafirlerin yanina gittik o an cocuk ne desin??? :)) tahmin edinnn

annneeee suzan ablamla yalcim abim öpüsüyolardiiii diye bagirdi milletin icindeee
:)))))) ay gebercem yaaa ben anneme dönüp ay anne valla billa öyle bise yapmadik diye söyleniyorum ama valla yapmadiydik

ay koptum gece gece süperler yaaaaaaaa bi ara bende yazıcam rezilliklerimi :))))))))))))))))

bende anlatıcam dayanamadım...valla canım çok sıkkındı güldürdünüz beni :)

1. erkek arkadaşıma mesaj attım üniversitedeyken ev arkadasımın ismi yaprak o gün istanbula gidicek akşam tek gitmesin diye onu götürelim mi diye...''aşkım yar.ak (r) istanbula gidicek saat geç tek gitmesin onu nilüferin bürosuna götürelim mi?'' erkek arkadaşım kimi diye yazmış gülücük koyup,sonra gönderdiğim mesaja bi baktım aman allahım...

2. si erkek arkadaşımın ailesiyle tanışıcam ama çok heyecanlıyım.evlerine gittik annesi aaa hoşgeldiniz dedi sarıldı bana bende sizde hoşgeldiniz dedim...ne alakaysa...

3. erkek arkadaşımla okulun cafesinde oturuyoruz bi kaç arkadaş var kızlarla muhabbete dalınca erkek arkadaşım bozuldu bende kızlara bakarken masanın altında elini arıyordum ama başka bir yerini avuçlamışım çocuğun beni iteklemesiyle benim olayı anlayamam hala yaa bıraksana tutuyorum işte demem olayı koparmıştı...

3. kız arkadaşım erkek arkadaşı ve ben buluştuk.arkadasım dişine implant yaptırdı(vidalı diş)ama geçici diş vardı...sanırım çok iyi yapamamışlar...yemek yerken tabağına düşmüştü dişi...
aynı arkadaşım bir gün süslenmişiz canlı müzik dinlemeye gittik sonra eve dönücez otobüse binerken basamağına takılıp ayakkabının 10 cmlik topugunu kırmıştı ve topuk yola düştü otobüsü durdurup topuğu almıştık...otobüs tabi yerlerde....
buna öldüm canım ya:roflol:

X