Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

kızlar bende lisedeydim grip oldum.. bi gün dersimiz bostu erkek arkadasmın sınıfının penceresinden onunla konusuodum neyse sakalstık falan geldi bu burnumu sıktı amann allaım saatlerdir içime cektiğim biriktirdiğim sümük bi an onun elllerinde:) acayip utandm tuvalete bir kaçısım war anlaatamam:eek:

kızlar bende lisedeydim grip oldum.. bi gün dersimiz bostu erkek arkadasmın sınıfının penceresinden onunla konusuodum neyse sakalstık falan geldi bu burnumu sıktı amann allaım saatlerdir içime cektiğim biriktirdiğim sümük bi an onun elllerinde:) acayip utandm tuvalete bir kaçısım war anlaatamam:eek:

offfffff canım ya çok güldüm çocuğu düşünmek istemiyorum
ya benimde hayatta en sinir olduğum şey burnumun sıkılmasıdırzemuszemus

:roflol: :roflol: Sen çok yaşa emiii çok güldüm kaydirigubbakcemile3

Benimkide bazen sıkar burnumu sümüklü derr :1ninca:

kaydirigubbakcemile3ayy rezillik bende hic sevmem öyle burnumun sIKIlmasini kafama vurulmasinisempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
deli olurum

:roflol: :roflol:

Bi gün yemek yioruzzz ben bi arkadaşımla dalga geçiyorum,sevgilime anlatıyorum gülüyorum felan aynı zamandada knuşuyorummmm.. yemek bogazıma kaçmazmıı nefesim kesildi ölcektim walla oda şaşmış bakıyo hihoyyyt hehe rezil olmştum

bide markette alışveriş yaparken elimde küpşeker vardı patt yere düşürmemmi küpşeker binparçaa ayrıldı yereeee kıpkırmızı oldum ayy bebegimde topladı hemen =))

koptum yaa delikafadulden bende düşündüm düşündüm bi keresinde cafe gibi bi yerde oturuyoruz en köşeye geçtik arkamda duvar var yani seeevgülüm öpmek için uzandı bende naz yapcam ya salak kafam arkaya küt ama çok fena vurdum unutmuşum duvarı ben gülüyodum oda yazık bşi oldumu diya kafama bakıo çok komikti hatta bayağ abarttı doktora gidelim bile demişti delikafadulden delikafadulden

işte buna koptum :KK70: sen çok yaşa kız :KK70: hehehe :KK70:

sempatiksalakcinnisempatiksalakcinnisempatiksalakcinni

ay canım ya valla okudum yine hatırladım harbi rezillikti benimkisi kaydirigubbakcemile3

kızlar bende sevgilime değilde otobüstekilere çok feci rezil olmuştum yaa.bigün dersaneye gidiyodum işte otobüs tıklım tıklış doluydu.bende ineceğim durağa gelmiştim otobüsün kapısı açık inmemi bekliyolardı.bende kalabalık arasından geçmeye çalışıyodum.işte o arada nasıl oldu hiç bilmiyorum önümde duran adamın ayağına bastım ve adamın ayakkabısı benimle birlikte otobüsten dışarı fırladı :roflol: :roflol: ben utançtan koşa koşa kaçtım adam zorla otobüsü durdurup ayakkabısının peşinden koşuyodu arkamdan epey saydı :roflol: otobüstekiler nasıl gülüyodu arkamdan :kedi: çok rezil olmuştum

kızlar bende sevgilime değilde otobüstekilere çok feci rezil olmuştum yaa.bigün dersaneye gidiyodum işte otobüs tıklım tıklış doluydu.bende ineceğim durağa gelmiştim otobüsün kapısı açık inmemi bekliyolardı.bende kalabalık arasından geçmeye çalışıyodum.işte o arada nasıl oldu hiç bilmiyorum önümde duran adamın ayağına bastım ve adamın ayakkabısı benimle birlikte otobüsten dışarı fırladı :roflol: :roflol: ben utançtan koşa koşa kaçtım adam zorla otobüsü durdurup ayakkabısının peşinden koşuyodu arkamdan epey saydı :roflol: otobüstekiler nasıl gülüyodu arkamdan :kedi: çok rezil olmuştum

:roflol::roflol::roflol:
Bukeeeet beni sen güldürdün Allahta seni güldürsün.
sırnaşık şeysırnaşık şey

adamın ayakkabısını verseydin barii sempatiksalakcinni sırnaşık şey

kız adam arkamdan neler saydı korkumdan ve utancımdan hemen tüydüm ordan.millet gülmekten yerlere yatıyodu :roflol:

en büyük rezillik benımkısı heralde her hatırladığımda bayaa bi gülüorum hatta eşimde :)

şööleki... evımız dublex yatak odamız üst katta...bende yatağa saten carşaflarımı serdım saten gecelığimi giydim..odayı kendımı hazırladım indim aşağı kocacıgmın yanına... nese arayı gecıorum :kedi: taktım bunu peşıme ben önde o arkada cıktık yukarı..derken yakalıcam senı dıe kosturdu benı bende ondan önce yataga girip sözde saklancam...yataga girmemle daha doğrusu atlamamla duvarla yatak arasına girmem bir olduu ee yatakta saten bende saten kaydım halıylee ama biz kocacımla komada..

ayy çok güldümm senin düşüşünü hayal ettimdeee koptumm..harikasınız yaalkisalkisalkis

ayyy bide benimkini okuyun...

şimdi oturuyoz biyerde sevgilimle bende ozaman griptim tabi burnum dolu filan bi espiri yapmıştı bnde gülüyim derken şöyle bi tısladım burnumdaki sümüklerr dışarı fırtladı ama ne kötü olmuştum yaa rezill:kedi:ik..

seninki yine iyi baloncuk çıkmamış benim gibiisempatiksalakcinni

Arkadaşımın başına gelmiş ama sevgilisi değil,beğendiği ve sıcak ilişki kurmak istediği bir zata karşı:roflol:
Kızımız kola içiyor kantinde,bir bakıyor sevdiceği olmasını istediği şahıs geçiyor yanından..Aceleyle pipeti ağzından çıkarıyor ve şöyle bir ses çıkıyor:
Naaaaagarrrkkkakannehir
Demeye çalıştığıysa naaber,ama zavallı kızımızın tam o sırada geğireceği tutuyor,malum kola gazlı içecek.. Çocuk espriye vuruyor,yuh .ıçsaydın bari diyor demeye de bizim kızın aşkı birden sönüveriyor,ne de olsa yüzüne bakamadığı kişiyle aşk yaşanmaz:gitme:

koptummmmmmmmmmmmmmmm ay sen çok yaşa emiiii:roflol:

Bi tane daha var.. Sevgilimle otobüs durağına doğru yürüyorduk..
Baktım otobüs hareketlendi kaçırmayalım diye durağa doğru koşmaya başladık derken küt diye bişeye çarptım..Çarpmakta değil yapıştım=)
Meğersem durağın etrafı camla çevriliymiş.. ben farketmemişim..Etrafımdaki herkes gülmeye başladı bende dahilkaydirigubbakcemile3

:lepi:

X