Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

Dou_You_Wanna kullanıcısından alıntı
deymezsin çok karışık anlatmışsın cnm yaa anlamadım.

deymezsin adlı arkadaş kpss için dersaneye gidiyomuş
ordaki bi hoca ilede ortak arkadaşları varmış
bigün hocasına işlemedikleri bi konudan soru sormuş hocada daha işlemedik faan demiş

her neysee

sonra akşam msn de bu ortak arkadaşa olayları anlatırken
meger hocada ordaymışş

ikiside birbirine yanıklarmışş :asigim:​

açıklama için teşekkür ederim canım aynen öyle ben kızdığım için hocaya söyleniyorum ismiyle hitap ediyorum hocam demeden meğer arkadaşım hocanın evinde ve onun bilgisayarından yazıyormuş bana hocada yanında okuyo tabiki hepsini sırnaşık şey

Börek yerken bi arkadaşımla dalga geçiyorum aşkıma anlatıyorum hem gülüp hem yiorum oda dinlio beni bi bogazıma kaçtı benim nefessss gitti kaldım öle :KK70:

koptum hepsine:):)
benimkiler pek komik değil ama anlatayım...aynı işyernde çalışıyoruz sevgilimle sabah bi yerden para aldık 5000$ kadar bitanem arabaya koydu ön tarafa poşette sarılı şekildeydi para.. yol üstünde kahvaltı yapmak için durduk.. pastehaneye girdik aa parayı unuttum dedi.. bende var dedim:):aşkım 5000$'ın mı var dedi:) biz tabi aşka geldik o parayı unuttuk arabada..sonra gitti aldı geldi.. ben yine kendi parasını unuttuğunu sandım o yüzden havalanıyorum bende var hesabı ben öderim diye:) bi sürü dalga geçti benle sonra..

aynı günün öğlenide hava çok güzeldii.. işten çıktık piknik yerine gittikk.. biraz yürüdük sonrada banklardan birine oturduk.. elini çekti omzumdan aşkım geliyorum 1 dakka izin verirmisin dedi... ben nereye gidiyorsun ya bu ormanın ortasında beni bırakıp diye laflanıyorum çocuğa yhaa bi daka gelcem diyor.. benim aklıma tuvaleti geldi utanıyor söyleyemiyor geldii... diyorum beni arabaya bırak öle git nereye gitçeksen.. yha 1 dakka gelcem hemen diyor.. ben yapışmışım eline hayır gitmicen diye söyleniyorum.. çekti elini güç bela kalktı yanımdan ama benim bir bakış vardı beni bırakıp nereye gidiyon der gibi:) meğer yerde papatya varmış onu koparıp getirdi... papatyayı aldım nasıl gülüyorum ama dedi ne oldu dedim tualetin var sandım wcye gidiyosun sandım... diyor altıma ederim genede bırakmam burda seni:asigim:

koptum ya :roflol::roflol::roflol:

benim olay şöylekiii :) hala gülerim bigün eşimle geziyoruz tabi ozaman eşim deildi neyse arabanın gazı bitti yolda kaldık benim adam sinir küpü olmuş deli gibi dolaşıyo felan biraz ileridede benzin istasyonu var bende saf :KK70: dedimki hayatım şurda benzin istasyonu var bi şişeye doldurup getirsene arabaya koy sora döneriz doldurursun :KK70: yüzüme baktı baktı olurmu ya saçmalama sus dedi ya neden olmasın dedim git 10 20 neyse doldur şişeye getir döndü gülüm bu gaz dedi sen osuruğunu şişeye koyabilirmisin dedi yaaa varya o an benim bittiğim andı ne cahilmişim ben dedim ya :kedi:

Sen beni güldürdün allah da seni güldürsün emiiii
ayyyy valla gülmekten karnım ağrıdı

o babet olayini bende yasadim kizlar :teytey:
Yazin simdi türkiyede carsida gezdik kuzenlerle felan duraga dogru yol aliyoduk ki benim babanneme gitmem gerekiyordu onlarda evlerine gidiyodu , neyse dedim bakarim basimin caresine . Durakta 2-3 erkek var sürekli baktiklarini hissettim , benim otobüs yaklasiyodu ki bende kenara gectim , arkamdan diyorlardi bu kiz binerse felan bizde binelim, bu durumda beni korku basti tabi eyvahedigeldismile yalnizim birde tanimadigim bi yer. Tam inecegim duraga geldim kapiya dogru yaklastim arka siralarda kalabalik bi erkek grubu gülüyolar bakiyolar felan sinir oldum ben tabi korku deseniz ztn var , otobüsün kapilari acilmasiyla benim ani inmek istemem üzerine babet baya bi ayagimdan cikip yola firladi sırnaşık şey ben bi taraftan nereye dogru gitmem gerektigine bakarken bi taraftan ayagimla yerdeki babeti bulmaya calisiyorum tabi hepsi otobüs gidene kadar arkamdan gülüyordu o baska bi rezillik delikafadulden toz olup gitmistim hemen ordan

ayyyyy
öldüm yaa gülmektennnnn.uzun zamandır bu kadar gülmemiştim.

Bide arkadaşımın başına geleni anlatayım..kaydirigubbakcemile3
Arkadaşım kafede sevgilisiyle çay içiyomuş.. arkadaşım bardağı eline almış yan tarafından geçen biri tökezlemiş arkadaşımda refleks sevgilisinin üstüne eğilmiş çay sevgilisinin malum yerine dökülmüşkaydirigubbakcemile3 çocuk yandım fln bağırmış benim akıllı arkadaşım eline peçete almış panikle orayı silcem diye uğraşıyormuşkaydirigubbakcemile3 çocuk millet bakıyo diye bunu eliyle uzaklaştırıyomuş arkadaşım kızdığı için uzaklaştırıyor sanıp hala daha silcem diye uğraşıyomuş affettirmek için.. sonra dank etmiş kafasına milletin ortasında nereyi silmek için uğraştığıkaydirigubbakcemile3
allah iyiliğini versin emiii

bitane daha aklıma geldi durun yaziyim...

şimdi sevgilimle oturup içmiştik bigün tabi kafayı bulmam bulmam dedim buldumki ne buldum sevgilimde tık yok onun kafa yerinde...tabi sen iç okadar tuvaletin gelmezmi dedim çişim geldi vallaha kaçırdım dedim yakında biyerde tuvalette yok sevgilim az daha dayan nolur geldik dedi ben diyorum ya dayanamıyorum vallaha gitti dedim sevgilim düşmiyim diye tutuyo kolumdan biyandan da sövüyodu bana sonra tuvalete az kala aha dedim ben bıraktım dedim veeee bıraktım yani altıma işedim kızlarr ya rezil olduuğmamı yanıyım altımın ıslandığınamı yanıyım acaip rezillikti sokağın ortasında çocuğuda rezil ettim ama baya bi rahatlamıştım...bilmiyorumkismile:eek::roflol:

çok fena olmuş bu:KK70:D ama olsun sonuçta sarhoştun hatırlamıyorum dersin olur biter:))

benim olay şöylekiii :) hala gülerim bigün eşimle geziyoruz tabi ozaman eşim deildi neyse arabanın gazı bitti yolda kaldık benim adam sinir küpü olmuş deli gibi dolaşıyo felan biraz ileridede benzin istasyonu var bende saf :KK70: dedimki hayatım şurda benzin istasyonu var bi şişeye doldurup getirsene arabaya koy sora döneriz doldurursun :KK70: yüzüme baktı baktı olurmu ya saçmalama sus dedi ya neden olmasın dedim git 10 20 neyse doldur şişeye getir döndü gülüm bu gaz dedi sen osuruğunu şişeye koyabilirmisin dedi yaaa varya o an benim bittiğim andı ne cahilmişim ben dedim ya :kedi:

ayyyy buna çok güldüm yaaa. şimdi arabnın benzini bitince hep bu aklıma gelecek:)

Şahan gökbakarı bilirsiniz bir röportajında bişey itiraf etti.
Eğer sevgılısı bi yere takılıp, tökezleyip düşerse direk soğurmuş ondan puhaha ne varkı bunda ya ayrılırmış yanı ciddi ciddi puahha koptum yaa

bide ben sevgılıme rezil olmadım ama bikeresınde babama rezıl oldum bi sabah birlıkte arabada işe gidiyorduk ben önde babamın yanında oturuyordum sonra birden gazım geldi biraz sessizce azcık salayım dedim oda öyle bi pis koktuki anlatamam ya ben bile boğuldum kokusuna off ya cok kötü hissettım kendımı caktırmadan f-hafıfce camı actım havalansın dıye bi yandanda camdan dışarı bakıp gülüyorum babam olmasa yarılcam gülmekten ama okdar güldüm ancak

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

Sesli osuruk güldürür sessiz osuruk öldürür demiş bir japon düşünür :kahve: :roflol: :roflol: :roflol: laelaelaelaelae sırnaşık şey :roflol:

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

Sesli osuruk güldürür sessiz osuruk öldürür demiş bir japon düşünür :kahve: :roflol: :roflol: :roflol: laelaelaelaelae sırnaşık şey :roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol:sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

Bir gün benim yine kontörüm yoktu ( Ne zaman var ki sanki kaydirigubbakcemile3 ) Abimin telefonuna şöyle bir el attım. Sevgilimi aramam gerekti ( Kavgalıydık da ) Aradım. Birazcık yemişim kontörlerini ( Hepsini bitirdim kaydirigubbakcemile3 ) O sırada sevgilim aradı. Konuşuyoruz telefonda. Biz konuşurken abim odaya girdi. Hemen geri çıkacaktı ki, o arada abimin telefonuna bir mesaj geldi. "SAYIN ABONEMıZ, KONTÖR BAKıYENıZ 0 KONTÖRDÜR. EN KISA ZAMANDA LÜTFEN KONTÖR YÜKLEYıNıZ..." Abim bir mesaja baktı bir bana.. Telefonda olduğumu gördüğü halde anammm bi saymaya başladı.. Sen ne aptal bir insansın, bir insan bu kadarmı egoist olur, ne gereksiz işler yapıyosun, Ne hakla benim kontörlerimi yersin kaydirigubbakcemile3 Sevgilim sustu öyle abimi dinliyor. Tamam abicim haklısın daha sonra konuşalım istersen dememe rağmen, telefon açıkken bana yapmadığını bırakmadı ben de daha fazla rezil olmayı göze alamayıp, benimkinin yüzüne kapatıverdim. Zaten sonrasında da abim sayesinde ayrılmıştık kaydirigubbakcemile3

kızlar geçenlerde nişanlımın küçük yiğeni ben ve nişanlım sinamaya gittik, ardından bişeyler yedik, nişanlım geliyorum dedi, bende küçük yiğeni aldım , dışarı çıktık, ama ben hiç umursamadan bankamatiğin yanına yanaştım, tabi küçük yiğen 7 yaşında bana bakıyo ne yapıyosun der gibi, benimde elimde kolam var, bankamatikte de biraz sıra var, tabi ben en önde para çeken kişinin ne üstüne ne başına bakmadan, ne de suratına bakmadan nişanlım sanıp yanaştım, kolamı bankamatiğin üstüne koyup adamla yüzyüze gelmem bir oldu, ufaklık da şaşırdı napıyo bu diye , sonra bi baktım bizimki bankamatiğin arkasında migrosta sigara almış bana doğru geliyo tabi görmüş olanları.. sonra geldi koluna girip uzaklaştık ama nişanlımdan çok ben orda o kuyrukta bekleyen insanlara, o adama , ve bi de ufaklığa rezil olmuştum baya, içimden kızıyorum kör müsün, her uzun boyluyu nişanlın mı sanıyosun diye...

kızlar geçenlerde nişanlımın küçük yiğeni ben ve nişanlım sinamaya gittik, ardından bişeyler yedik, nişanlım geliyorum dedi, bende küçük yiğeni aldım , dışarı çıktık, ama ben hiç umursamadan bankamatiğin yanına yanaştım, tabi küçük yiğen 7 yaşında bana bakıyo ne yapıyosun der gibi, benimde elimde kolam var, bankamatikte de biraz sıra var, tabi ben en önde para çeken kişinin ne üstüne ne başına bakmadan, ne de suratına bakmadan nişanlım sanıp yanaştım, kolamı bankamatiğin üstüne koyup adamla yüzyüze gelmem bir oldu, ufaklık da şaşırdı napıyo bu diye , sonra bi baktım bizimki bankamatiğin arkasında migrosta sigara almış bana doğru geliyo tabi görmüş olanları.. sonra geldi koluna girip uzaklaştık ama nişanlımdan çok ben orda o kuyrukta bekleyen insanlara, o adama , ve bi de ufaklığa rezil olmuştum baya, içimden kızıyorum kör müsün, her uzun boyluyu nişanlın mı sanıyosun diye...
heheuheu koptm ya :KK70: her ak sakallıyı deden mi sandın yahu

X