Sevgilimize rezil olduğumuz, komik anılarımız

daha yarsini okudum ama cok komikya gecenin bu saatinde bi guldum bi guldum anlatamam kaydirigubbakcemile3
cok saolun
Allahta sizi guldursun

Ayy daha gecenlerde köpeği cıkardık beraber dısarı sitenin bahcesinde koşturuyoruz. Neyse bi ara o önden koşuyor bende onun arkasından köpekte arkamızda koşuyor ben arkama bakayım köpek peşimizden geliyormu derken gümmmm ağaca...:bbo: Bir yerim acımadı ama ona bagırıyorum niye söylemiyorsun ağaca carpacagımı yasakkelime Oda tamam dur orda duygu sen koşma yoksa burdan hastaneye gidicez dedi Utanma yoktuda kendime üzüldüm bu kadarmı gözüm kör olmuş :roflol:

dayanamadim bende anlacam bi tane gerci ben sevgilimle rezil olmadim ama o anki utancimi hic unutmam pek komik sayilmaz
babam beni ve kiskardesimi dukkana cagirdi temizlik yapcaz iste ben basladim camlari falan siliyorum kiskrdesim kasada babam disarda ben camlari siliyorum ve sarki soylemeye basladim ve soyledigim sarki ibrahim tatlises hulya sarkisiydi o sarki aklima nerdne geldi bilmiyorum iste ben sarki soyluyorum ama gorseniz el kol haraketleri falan sesimle bile oynuyorum ve ve kiskardesim bana abla bunun fiyati nekadar dedi bende cevap vermek icin arkmai bi dondum babamin bi arkadasi hemde adam cok kulturludur ve tam karsimda bana bakiyodu ben bi yutkundum o anki rezllik o utanc aman Allahim yerin dibine girmek istedim yuzum kipkirmiziydi ben adamin yuzune bakamadim utancimdan basimi yerden kaldiramadim sonra bi gulmeye basladik kardesimle hayatta unutamam bunu

dayanamadim bende anlacam bi tane gerci ben sevgilimle rezil olmadim ama o anki utancimi hic unutmam pek komik sayilmaz
babam beni ve kiskardesimi dukkana cagirdi temizlik yapcaz iste ben basladim camlari falan siliyorum kiskrdesim kasada babam disarda ben camlari siliyorum ve sarki soylemeye basladim ve soyledigim sarki ibrahim tatlises hulya sarkisiydi o sarki aklima nerdne geldi bilmiyorum iste ben sarki soyluyorum ama gorseniz el kol haraketleri falan sesimle bile oynuyorum ve ve kiskardesim bana abla bunun fiyati nekadar dedi bende cevap vermek icin arkmai bi dondum babamin bi arkadasi hemde adam cok kulturludur ve tam karsimda bana bakiyodu ben bi yutkundum o anki rezllik o utanc aman Allahim yerin dibine girmek istedim yuzum kipkirmiziydi ben adamin yuzune bakamadim utancimdan basimi yerden kaldiramadim sonra bi gulmeye basladik kardesimle hayatta unutamam bunu

Hülyaa neden böylee hülyaa derdini söyleee:teytey:kaydirigubbakcemile3

Ay bende geğirmiştim yanlışlıklaa playstation oynuyorduk ben ileri dicektim ilerigarggg diye bir ses çıktı kıpkırmızı olmuştum çok utanmıştımm hala benle alay eder:)

Ay bende geğirmiştim yanlışlıklaa playstation oynuyorduk ben ileri dicektim ilerigarggg diye bir ses çıktı kıpkırmızı olmuştum çok utanmıştımm hala benle alay eder:)

delikafaduldensırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey:roflol::roflol::roflol:

ayy kızlar rezil olmak demeyin bana

hehe aşkım bize gelmişti kalmaya askere gitmeden önce
akşam vakti annem işteydii neyse ben sofrayı hazırladım babam aşkım ve ben yicez işte..

çay da yapmıştım
yaptığımı sanıyodum heyecandan

çünkü aşkımla babamın ilk tanışmalarıydı

neyse çayı getirdim salona ama demlemeyi unutmuşum iyimii

aşkım ellerini yıkamaya gitti ben çaydanlığın üst tarafını elime bi aldım anaamm o an anladım
hemen orda demlemiştimm biliyo musunuz babamın gözünün önündee
nasıl utanmıştımm

hemen çayları koydum içtiler valla öylee

ama aşkım görmedi herhalde yaa

yok yok görmedii
of nası unutmuşum ben kaydirigubbakcemile3

aramizda gecen dialoglari kankime mesaj cekiodm :KK70: dialog dilldi aslinda :jeyyar: nyse yanlislikla sevgilime atmiyimmi mesaji :KK70: hemen mesaj geldi merveyemi anlatiyosn die :KK70: uff cok rezildi bea :KK70: biraz da bozusmustuk ama sonra gunlerce dalga gecti attigin mesaji kime gonderdigine dikkat et die :KK70: o gunden beri 30 kere kontrol ederim mesajlari :KK70:

koptum yaaaa delikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

ayy bende bugün aksam yemegine salata yapiyorum böyle kocamn kocaman dogradim.. bi yandanda diyorum ki sebzelerin vitamini gitmesin diye az bicak degdirdim diye söyleniyorum kendi kendime.. soganda dogradim salataya vitaminli vitaminli yiyelim diye.. kardesimde mutfaktaydi kikir kikir gülüyo.. arkami bi döndüm kardesime bakacam.. anammm babam durmus kapinin kenarinda beni seyrediyo bide gülüyo kaydirigubbakcemile3 rezil olmadim ama komikti

bide nisanlima böyle yeni tanistik mesajlasiyoruz falan bizde gezmedeyiz ailecek konyayi geziyoruz ben bi yandan geziyom bi yandan askimla mesajlasiyoruz.. o arada kuzenim mesaj atti iste su gün bize gelin yemege diye.. bende cevap yazdim tamam abla geliriz diye meger mesaj askima gitmis
oda bana yaziyo oldu ablasi bekliyom mesajin bana geldi saskiiiinnn diye yazmisdelikafadulden
ondan beri bende hep kontrol ederim

ayy bende bugün aksam yemegine salata yapiyorum böyle kocamn kocaman dogradim.. bi yandanda diyorum ki sebzelerin vitamini gitmesin diye az bicak degdirdim diye söyleniyorum kendi kendime.. soganda dogradim salataya vitaminli vitaminli yiyelim diye.. kardesimde mutfaktaydi kikir kikir gülüyo.. arkami bi döndüm kardesime bakacam.. anammm babam durmus kapinin kenarinda beni seyrediyo bide gülüyo kaydirigubbakcemile3 rezil olmadim ama komikti

bide nisanlima böyle yeni tanistik mesajlasiyoruz falan bizde gezmedeyiz ailecek konyayi geziyoruz ben bi yandan geziyom bi yandan askimla mesajlasiyoruz.. o arada kuzenim mesaj atti iste su gün bize gelin yemege diye.. bende cevap yazdim tamam abla geliriz diye meger mesaj askima gitmis
oda bana yaziyo oldu ablasi bekliyom mesajin bana geldi saskiiiinnn diye yazmisdelikafadulden
ondan beri bende hep kontrol ederim

oldu ablasi bekliyorum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

X