Sevgilimin Yaptıkları

Neyi anlatıcakmış ya anlatsın karekterini belli etti işte bir insanı en güzel kötü anlarında ayrılık zamanı sergilediği davranışıyla tanırsın işte

evet annesi beni çok seviyor bende annesini seviyorum diye öyle tehdit ediyo işte a

Son düzenleyen: Moderatör:
evet zaten dıyo artık kaybetme korkum yok bıtırdım herşeyi o pişman olmalar eskındedı falan d ıyor çok mutsuzum nedne boyle olduk anlamaıyorum sülalesiyle tanıştım yaa deliricem

Sen sakin ol bir kaç güne tıpış tıpış pişmanım affet moduna girip gelecektir hepsi gelir çünkü tekrar açtığı yarayı kanatmak için canım ama affetme derim çünkü saçmalıyor resmen en ufak bir şeyde hatalı olan sen oluyorsuntanış ne olacak inan bana ilerde iyi ki bitmiş diyeceksin çocuk gibi anneme anlatıcam yok şöyle yok böyle

dedim zaten çocuk gibi benı tehdıt eedıyosun dedım anlamıyor yok yaa artık bunca şeyden sonra affedersem salağım yani :2::2::2:

evet annesi beni çok seviyor bende annesini seviyorum diye öyle tehdit ediyo işte a

Senin anlatmana kalmadan ben arayıp anlatıyorum şimdi deseydin o konuşur da sen susar mısın bence hiç birşeyine cevap verme kızıp kızıp yazıp duracak tınlamayınca daha çok canı yanacak

Senin anlatmana kalmadan ben arayıp anlatıyorum şimdi deseydin o konuşur da sen susar mısın bence hiç birşeyine cevap verme kızıp kızıp yazıp duracak tınlamayınca daha çok canı yanacak

bende anlatırım merak etme dedım de nafileee

dedim zaten çocuk gibi benı tehdıt eedıyosun dedım anlamıyor yok yaa artık bunca şeyden sonra affedersem salağım yani :2::2::2:

Hayır hatayı yapan o çekip gitmeye çalışan o burada onu mu bekleyecekmişsin neyi tehditi anlamadım suçun ne saçmalıyor resmen

bende anlatırım merak etme dedım de nafileee

Sen söyle annesine canım kafanda bitirdiysen bu sebepten ilişkimiz bitti bilginiz olsun de ama gerçekten bir daha dönüşü olmayacaksa senin ağzından duymuş olsun gerçekten sana değer veriyorsa anlayacaktır eminim

kadını arayıp ne dıycem yok yapmam oyle bısey nişanlı falan olsak neysed e :26: zaten oda kuru tehdot edıyodur işte

Sen elinden geleni yapmışşın canım . Emek vermişşin beklemişşin sabretmişşin affetmişşin. İnsan bunlara ragmen bu karşılığı alınca nasıl derin yaralar açılabiliyor tahmin ediyorum . Biz sana boşver deriz ama insanın yıllarını verdiği emek verdiği birşeyi boşvermesi ve vazgeçmesi kadar zor bir durum yoktur sanırım .
Sevdiğine eminim demişşin canım ama insan sevdiğini yıllardır bekle gelicem deyip tam kavusma günü geldiğinde daha da uzak bir şehre gidermi bırakıp. Yurt dışı hayalleri değil kavusmanıızın hayallerini kurması gerekmezmiydi.

Okulu bittikten sonra yanınıza gelsin hal ve hareketleri aynı mı yoksa uzaklığın vermiş olduğu bir problem mi gözlemleyin diyicektim ki.. Beyefendi size sormadan planlar yapmaya başlamış Yurt dışına gitme fikrini sizinle paylaşmalıydı sizin fikrinizi alarak karar vermeliydi bu konuda kızmakta sonuna kadar haklısınız.. Yapmanız gereken şey aranıza mesafe koyun yurt dışına gitmesini istemediğinizi belirtip sizin kararınıza saygı gösterip göstermediğini öğrenmek.. Ben seni bekledim ve hala bekliyorum okulun bittikten sonra aramızdaki sorunların düzeleceğine inanıyorum yurt dışına giderek aramıza tekrar mesafe sorunları koymanı istemiyorum gibi tatlı dille güzel bir şekilde rahatsızlığınızı belirtin.

Son düzenleme:

Valla yazının başından beri kendi sevgilimi okuyorum sandım, bu kadar mı aynı olaylar yaşanır şaka gibi

suçum güya onu beklememek ihanet etmek yalan söylemek falan :26::26:

kadını arayıp ne dıycem yok yapmam oyle bısey nişanlı falan olsak neysed e :26: zaten oda kuru tehdot edıyodur işte

Pardonda zaten beklemişsin bekleyeceğini okul demek rahat 4-5 senenizin gitmesi demek yaşın genç ama sonuçta insan bir süre sonra söz-nişan bir şeyler ister ciddi adım atılsa nişanlı insan bekler büyüklerimizin demesiyle aranızda resmi bir şey var mı kesin mi bir de bekleyeceksin ve mecbur değil illa geleceğiyle ilgili olsa anlarımda onca sene nasıl beklenir niçin sürekli senden şüphe duyan namusuna laf söyleyen biri için mi O zaman kendini üzmeyeceksin Eylül annesine söylerse falan seni bilen biliyor ve zaten ayrılıkta ciddiyseniz herkes duysun bir mahsuru yok ki ne kadar çabuk hayatından çıkartırsan anıları yok edersen o şekilde kurtulursun

Sevgiliniz eğer size gerçekten değer verseydi, hani şöyle suçlayabilir, suratsızsın, geçimsizsin, vs. ama asla namusunuzla suçlamamalı. Mutlu olamadığınız bir ilişkiyi devam ettirmenizin ne anlamı var ki? Hem sevgiliyken böyle, iyice yüzgöz olmuş. İster sevgili olsun, isterse de evli olsun eşlerin birbirine sevgiden önce saygıları olmalıdır. Souç aileniz sizi elin oğlu üzsün diye büyütmedi değil mi?

sorunlu insanlara ömür harcamak için öylesine gayret veriyoruz ki
giden bizden giden ömürden gidiyor
kısknamayan erkeği ne kadar yadırgarsam
kısknaçlıkı kişilik haline getireni de o kadar yadırgıyorum
bence bu tip insanlar kendilerine güveni pşmayan kişilerdir
biliyorlar ki kendileri hiç bir güzel şeyi haketmiyor ve bu ortaya çıktığında sizi kaybedecek
o nedenle de elinden geldiğince sıkı sıkı bağlamaya çalışıyor
oysa ömrüne ömür katmalı sevdiğim dediğin kişi
böyle birini bulmadan da evlenme

evet bu zamana kadar kavusma hayali kurduk zaten ama benımle bır gelecek goremıyormus artık 3 yıl benı kandırdın dedıgımde ıse yok oyle bısey dıyor çok üzgünüm
konusmak istemiyorum artık onunla yüzyüze bile anlaattım güzelliklede kızarakta ama anlamıyor hala aynı terane
Valla yazının başından beri kendi sevgilimi okuyorum sandım, bu kadar mı aynı olaylar yaşanır şaka gibi
gerçekten mi :26::26:

evet omrum beklemekle geçsin isitoyr sanırım o sıarada da bana eziyet etsin çile çektrsin istiyor galiba
ben kenımı bıldıkten sonra kıme ıstersen soyle dedım zaten ve cıddıyım evet bitti içimde istek kalmadı ki çünkü aynı şeylerı yaşayacagımı bılıyorum
evet doğru insan sevdiğine böyle laflar edemez sahip çıkar gözünden sakınır dedim bende ona ama ona gore çok sevdiği için böyle oluyormus
saygısı hiç kalmadı evet haddini aştı iyice :2::2:
doğru bence de öyle kendıne guvenmıyor iş ciddiye binmeye başladı diye geri kaçtı işte daha ben okuyorum hayatımı kurmadım şöyle böyle diyerek yazık olduuuu

Eski konularını okumadım adam nedir ne değildir bilmem. Seni seviyor mu, sevmiyor mu, ayrılmak mı istıyor yorum yapamam.

Amaaa, benim önüme bir yurt dışı eğitimi fırsatı çıksa kimseyi dinlemem giderim arkadaşım. Sevgiliymiş, aileymiş inan umursamam. Orda geçirdiğim 2-3 yıl tüm hayatımı kurtarır çünkü. Hatta becerebilirsem kalırım orda dönmem bile. Sevgilim gitme mi diyor, desin dursun. Ayrılırım beklemem mi diyor beklemesin. Hiç kimse benim geleceğimden benim hayatımdan önemli olamaz çünkü.

Eşim bir holdingte üst düzey yönetici. Holdingin yurtdışı yapılanmaları da var. Dün aldım karşıma konuştum. Eğer önüne bir fırsat çıkarsa beni düşünme dedim. Bi yolunu buluruz mutlaka. Belli bir sürede olsa, sürekli de olsa eğer şartlar uygunsa beni düşünmeden kabul et dedim. Eğer bu fırsat bizi hayat yarışında bi adım öne taşıyacaksa ayrı kalmak, mesafeler, düzen değiştirmek asla sorun olmaz bizim için.

ben onu 3 yıl bekliyorsam elbetteki bana soracak ayrıca fırsat falan değil gezmek eğlenmek amaç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…