Sevgilimin Yaptıkları

coffee91

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2013
25.045
869
33
Merhaba kızlar ,

Sorun sevgilimle bana söylediği ve yaptıklarıyla ilgili (23 yaşındayız bu arada)

2-3 ay sonra 3. yılımıza gireceğiz nasip olurs a ilişkimizin başından beri başka bir şehirde okuyor ve bu sene inşallah son yılı bu zamana kadar hep sabrederek alttan alarak bekledim onu , okulu bitince düzenini kuracak diye yanımda olacak diye tabi bu 3 yıl içinde çok kötü şeyler yaşadık beni her defasında çok ama çok üzdü kk daki bazı arkadaşlarımda biliyor başından beri olmayacak sözler etti suçlamalarda bulundu sürekli süphelenmeler hayatı zehir etmeler ithamlar iftiralar ama gel gör ki ne zaman yanıma geliyor o halinden eser yok kuzu gibi

her gören ne kadar mülayim efendi birine benziyor ağzının içine bakıyo diyor ama yanımda yokken sanki içinden bir canavar çıkıyor :26: yani 3 yıl olacak hala bazı basit şeyleri aşamadık azıcık geç baksam telefona binbir ithamlar şüpheler günlerce konuşmamalar bi yere gitsem yine aynı artık gerçekten yoruldum sabrım tükendii

Hep uzağız diye oluyor diye sabrettim ama bazen öyle abartıyor ki öyle kalbimi kırıyor ki anlatamam söylediği sözleri burda yazamam bile artık bende resti çekmeye başladım tabi bu seferde pişman oluyor yalvar yakar oluyor kahroluyor artık söylediği sözleri unutamıyorum yediremiyorum kendime haketmiyorum o sözleri o ağır ithamları

Şimdi okulunun bitmesine az bir süre kala ufacık bir tartışmadan sonra karşıma geçip okulu bitince yurt dışına bi ülkeye okumaya gideceğini söyledi 4-5 yıl bende gidersen beni kaybedersin seni 3 yıl bunun için mi bekledim falan diye baya kızdım tepkimi koydum çünkü zaten okulu bitiyor tamamen keyifye gitmek istiyor oralara , o da bana zaten ben yurtdışına gitsem sen burda kim bilir neler yaparsın falan dedi kaç haftadır bu şekilde kavga ediyoruz bitirmeye kalkıştığımda ise bana sen değiştin başka birini mi buldunda ayrılmak istiyosun sen bizden vazgeçtin falan diye suçlu beni ilan ediyo iftiralar atıyo bana

çok üzülüyorum 3 yıl çok fazla emek verdim çok fazla sabrettim şimdi herşey bitiyo diye hayal kurarken o neler düşünüyo neler yapıyo çok mutsuzum böyle nasıl devam edicek bilmiyorum aynı şeyleri yaşamaktan sıkıldım istemiyorum da aynı sorunları yaşamak ama çok seviyorum da ne yapıcam

hem suçlu hem güçlü. maden güvenmiyor sana niye vaktini çalıyor, yurt dışı olayında kızmakta haklısın

hem suçlu hem güçlü. maden güvenmiyor sana niye vaktini çalıyor, yurt dışı olayında kızmakta haklısın

yani 7-8 yıl okul mu bekleyeceğim saçma değil mi hemde boş yere :26: sürekli bu şekilde olmaz deyip duruyor herşeyde ben suçluyum

Canim anliyorum benimkide oyle suan duraktaydim arkadasima gectim telefonda yaninda biri var demi neden askm demiyosun kendini sevgilisiz mi gostercen bilmem ne ay kafayi yedikkkk :)))))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bitsin gtsin asıl o bitirmek istiyor da suçlu seni görmek istiyor galiba sen şöyleisn sen böylesin diyerekten aman ya üç yıl nedir ki bir ömür çekmektense böyle birini

yani 7-8 yıl okul mu bekleyeceğim saçma değil mi hemde boş yere :26: sürekli bu şekilde olmaz deyip duruyor herşeyde ben suçluyum

canım bekledin diyelim. yarın bugün yine seni suçlayıp sorun çıkarır mı. ayrılır mı yoktan sebepten. zamanına yazık olmasın diye dedim. gerçekten güveniyorsan tabi başka. ama neden sana güvenmiyor bu arada

Onun seni sevdiğinden eminmisin ?

onun kıskançlıklarının boyutu baya aşıldı ama
Bitsin gtsin asıl o bitirmek istiyor da suçlu seni görmek istiyor galiba sen şöyleisn sen böylesin diyerekten aman ya üç yıl nedir ki bir ömür çekmektense böyle birini
evet benı suclu gostermek ıstıyo ayrılırsam suclu ben olucam dıye :26:
nedeni yok saçma sapan düşünceleri var işte çıkarır bence :26:
Onun seni sevdiğinden eminmisin ?

eminim ama nedne böyle yaptıgını çözemiyorum artık

canım böyle bir konu açmana üzüldüm..
evlenmeden önceki ilişkimde buna benzer durumlar yaşamıştım..
neredeyse birebir..
uzaktan ilişki yürütmek zordur..
ama iki tarafta istedikten sonra mesafelerin önemi kalmaz..
bende 3 yıl boyunca görüştüm okulumuz bitsin diye bekledim askere gitsin gelsin diye bekledim..
bu süreçte ne arkadaşlarımla gezmelere çıktım ne bir başkasına yan gözle baktım..
en son istanbula gelip bir iş bulucak diye beklerken kendi başına karar alıp memleketinde bir iş buldu ve oraya yerleşti..
ne askere gitmesini ne memleketine dönmesini bana sormadan kafasına göre kararlarını aldı..
bu süreçte malesef aldatıldım da..sonradan öğrendim..
ayrılmaya kalkınca da aynen seninki gibi üste çıkıyordu...
en son aldattığını da öğrendikten sonra canıma tak etti ve 3 senelik ilişkiyi tek bir mesajla bitirdim..
onun cevabı ise "peki" oldu...
3-4 ay sesi çıkmadı..
sonra işyerime çiçek yollamalar kalkıp istanbula gelmeler yalvar yakar olmalar..
sevgiliyken hiç görmediğim ama içten içe beklediğim bütün davranışları yaptı..
ama içim soğumuştu hiç bir anlamı kalmadı..
hiç bir yaptığına karşılık vermedim..ondan ayrıldıktan 1 sene sonra eşimle yeni tanışmıştım..
deli gibi arayıp duruyordu önceki de..
eşim almış telefonunu benim telefonumdan..
benim yanımda aradı "arayıp durma nişanlımı" dedi
sevgiliydik o zaman nişanlı falan değildik..
ondan sonra aramadı bir daha..
sana ayrıl demiyorum sadece yaşadıklarımı paylaşmak istedim..
bana pişman mısın diye sorarsan evet o adama 3 sene ayırdığıma pişmanım ama ayrıldığıma değil..
başlarda zor oldu üzüldüm ağladım falan filan..
ama herkes kendi yolunu bir şekilde çiziyor..
onunla bir geleceğimiz olamazmış şu anda çok net görüyorum..
hele ki evlendikten sonra insan çok daha farklı bakıyor ilişkilere..
içinde şefkat merhamet ve birazda çocuksuluk olmayan bir erkekle yapamazmışım..
kimse de yapamaz sanırım..
sürekli bencillik sürekli kendini düşünme, sürekli seni suçlu çıkartma..
bunlar ömür boyu çekilecek şeyler değil kimse de bulunmaz hint kumaşı değil..
biraz daha zamana bırak bence..
tartışmak yerine oluruna bırak..
onun hayatını ne yöne doğru çekmek istediğine bak..
ondan sonra kararını ver..
hakkında hayırlısı olsun canım...

Bitirmek için bahane arıyor gibi geldi bana. Size gerçekten değer veriyorsa seviyorsa böyle bir kararı tek başına alamaz. İlle de gideceğim diyorsa yol verin gitsin

Offff eylull ya şimdi iyi düşün ve bu adamı 7sene daha beklediğine degecekmi ole karar ver kuzum gençliğine yazık ne malum yurt dışından donuncce bırakmayacağını

evet aynı şeyleri yaşamışız canım umarım sonu aynı olmaz aldatılma falan böyle bir kararı kendı başına almasına çok üzüldüm zaten onca zaman onu bekledım bıde üstüne bencıl damgası da yedım kendımı dusunuyomusum kendı rahatlıgımı felan amin canım çok sağol düşünüyorum zaten bayadr
Bitirmek için bahane arıyor gibi geldi bana. Size gerçekten değer veriyorsa seviyorsa böyle bir kararı tek başına alamaz. İlle de gideceğim diyorsa yol verin gitsin

nedne bitirmek ister çözemiyorum ki ilişkimizde onun çıkardığı sorunlar dışında bi sorun yok

Offff eylull ya şimdi iyi düşün ve bu adamı 7sene daha beklediğine degecekmi ole karar ver kuzum gençliğine yazık ne malum yurt dışından donuncce bırakmayacağını

bu 3 yılda yaşadıklarımı sil baştan tekrar yaşamayı göze alamıyorum zaten tepkımı koydum ama gitmese de söylediği sözlerrri affedemiyorum

canım hayatı kendine neden zindan ediyorsun ki devamlı bir restleşme devamlı bir suçlama.. Bunu neden yaşıyorsun,yaşamak zorunda bırakılıyorsun..Konuş onunla emek vermek güzel şey ama emeğinin karşılıgını aldıgın anda cidden farklı bir mutluluk yaşıyorsun..

Neredeyse hepimiz böyle ilişkiler yaşamısızdır. Bende yaşadı, şimdi iyiki eşim çıktı karşıma diyorum...Cidden seven adm seni kırmamak adına öyle özenle seçiyor ki kelimeleri hayret ediyorsun. Bana daha adımla hitap etmemiştir .
Onsuz yaşayamam diyorsan onla yaşamayı öğreneceksin canım.Ama onsuz da yaşarım diyorsan bence dene derim, yol yakınken....

Eylülcüm merhaba,
3 yılı gözün de çok büyütme,zamanla unutur gidersin..(gerçekten unutuluyor)
Sen mutlu değilsen,sürekli üzülüyorsan ne gerek var uzatmaya?
Yazık değil mi sana?
Adam kafaya koymuş gitmeyi,bırak ne hali varsa görsün.

bilmiyorum kimse aşktan ölmüyor doğru bir laf olsa gerek insan o kadar üzülünce ayrılmayı düşünebiliyormuş bir de onun tarafından herkesss biliyor sülalesi benımde herkes biliyor babam da biliyor artık biriyle görüştüğümü falan ne biliyim bunları da düşünüyorum saçma belki ama

ama oyle bır sucluyo kı benı şok oluyorum hep o üzülmüş ben hep keyfıme bakmışım o orda tek başına kalmış ben gezmişim tozmuşum onu düşünmemişim :26::26:

babama ne hesap vericem diye düşünüyosan düşünme..
belki küçük bir kırgınlık olur biter gider..
bende tam ayrıldığımda babam ilişkimi öğrenmişti rezil olmuştum..
ama bitti gitti geçmişte kaldı o günler...
yanlış bir adım atmaktansa uzatmadan dön yolundan..

sorma adam durdu durdu tam bu ayrılık dönemlerinde öğrendi bişey demedi gerçi doğal karşıladı ama keşke bilmeseydi :26:

evet herkes biliyor düşüncesi var (ailelerimiz önceden berii tanışıyolar biz başlamadan öncede) bana kaybetme korkum yok giderim falan dedi bir de

başınadan beri diyorum sana seni hep cepte biliyor o.naparsa yapsın onu affediyorsun çünkü...hayır yani neden hırpalatıyorsun kendini...aileler falan filan hiç takma kafaya bak yoluna hem yaşın daha 23...sen ciddi düşündükçe o kendince kaçış yolları buluyor..bence evlilikten korkuyor yada evliliği düşünmüyor..okulu bitiyor ve nası bi sürece girceğini çok iyi buluyor...vala senden iyisini bulursa buyursun....azcık altan alan taraf o olsun..hep sen alıyorsun...tavrını koy ciddiyetini anlasın

Son düzenleme:

evet bana yolum uzun daha okuyorum ben işim yok falan demeye başladı 3 yıldır farklı planlar kuruyoduk halbuki :26: aynen canım haklısın diyorum da zaten ama benı suçlaması vicdan yapması da çok cnaımı sıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…