Sevgilimin Yaptıkları

evet insan neleri unutuyor nelere emek veriyorda elleri boşta kalıyor...bunları düşünsek heralde üzüntüden çatlar ölürdük lili.....benimde aklımda farklı şeylerde neyse ....hayıslısı.....

eylül sana bunları yapmasına izin verme...çünkü sen insanların gözünde çok değerlisin.bak bize tanımadığımız halde sanalda olsa ne kadar seviyoruz seni

Son düzenleme:
Senin gerçek yüzünü mü göstericekmiş herkesee
Ya bırak Eylülüm ya çoluk çocukla uğraşacak birimisin sen:)
Hiç bişi düşünme, onu watsaptan engelledin mi sen?
O kullanmadığın facebooktanda profil resminizi sil..
Görsün ya bazı şeyleri, seni kaybettiğinin farkına varsın..
Onları gördükten sonrada bişi demiyosa bil ki zaten ayrılmaya dünden razıymışşş

Son düzenleme:
evet bu lafı ona kaç kez söyledim sen kendınden bılıyosun demek kı dedım ama yok hıssedıyomus yok bılıyomus falan
orası öyle kendımı çok heba etmişim ben
saydırma işte bırak artık cevap verme..
kendi kendine kudursun dursun..
eline daha fazla koz verme...

vermiycem zaten daha konusucak bısey kalmadı ki

canım çok teşekkür ederim sizde öyle

işte insan anlam veremiyorr izin vermıyorum artık zaten
:) sorma daha ne tehditler

engelledim evet , face girmiyorum zaten o da dedi sil kaldır herşeyi diye bende meraklı degılım kaldırırım merak etme dedım
whtsap engelleyince ne laflar soyledı zaten

Hmm senle biz konuşuruz daha sonra ozamann, yada ararım ben seni yemekten sonra
Beni de sewiyon muu

Sonuç olarak o da okulda size uzak siz neden böyle şeyler hissetmiyorsunuz ya da düşünmüyorsunuz..
Yolunuza onsuz devam edin sizi hak edecek birisi mutlaka çıkacaktır karşınıza.. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah.

Hmm senle biz konuşuruz daha sonra ozamann, yada ararım ben seni yemekten sonra

Beni de sewiyon muu
tamam cnaım ben sana yazarım

amin inşallah hayırlısı neyse o olsun

etrafıma bakıyorum daaa kimse benım yaşadıklarımı yaşamıyor gayet mutlu evet asıl uzakta olan o ama anlamıyor iştee

Telefon numarasını da rehberden komple sil..
Watsap listenden kalksın yani hiç görme engelli olsa bile..
Ve ayrıca o hiç kullanmadığın facebooka artık aktif olsun, artık annenin
facebooka kullanma... Hemen
kendi resmini koy oraya. Şifreyide değiştir ne olur ne olmaz..
Ona ait sil her şeyi bırak Allah aşkına çocuk kızım o olgunluğun zerresi yok..
Telefonunda resmi vardır hala, sil hepsini.
Ne kadar izleri azaltırsan, okadar çabuk çıkar beyninden unutma...

resimden bol anıdan bol ne var odamda her yerde bir şeyi var

yeni hesap açarım kendime zaten evet olgunluk olmadığı için bu hallere geldik

Eylülüm öncelikle çok üzüldüm sorunların bu denli olduğunu bilmiyordumKendini oldukça yıpratmışsın sürekli şüphelenmesi bir insanın yorar insanı sürekli bir açıklama yapmak zorunda bırakıyor insanı evet 3 yıl dile kolay silmesi kolaydır yapımı bu zamana getirmesi zordur bilirim ama ya diğer yıllar ya sonraki geçirilecek 3 yıllar bunları da düşün derim hayata bir kere geliyoruz eşimiz olacak insanı ya da hayatımızı sürdüreceğimiz insandan emin olmamız gerek ülke dışına çıkmak konusunda o kadar sinirlendim ki anlatamam ne demek gitmek sizin bir geleceğiniz olduğunu düşünüyorsa ve ciddi adımlar atmak istiyorsa bir insan bunu söyleyemez sevdiğini bırakıp keyfi 3-5 sene nasıl gider buralardan sen yapabilirmiydin hayır hangimiz gerçekten seviyorsa değer veriyorsa gidebilir ki

Resti çekmişsin iyi yapmışsın bundan sonrası onun bileceği iş uzaklık var tamam her şey yanındaki gibi olmaz insanın ama bunca sene güvenmeyi öğrenmeliydi ve gidecekse affetme sende bir yol çiz kendine derim söylemesi kolay ama sonraki güzel yılların için

Canım benim yaşın daha küçük hayatının en güzel yıllarını üzülerek ağlayarak geçirme bence ileride pişman olursun.Kendine sana sahiplenecek birini bul sahip bulma.Şu an çok seviyorsun bu belli ancak unutma ki seni çok sevecek aşık olacak ayaklarını yerden kesecek biri mutlaka karşına çıkacaktır.Kendine işkence ediyorsun.İnsanın ömrü geçiyor üç yıl ne ki.Benim fikrime göre bir an önce irtibatını kes zaten o da reddedildiğini anlayınca seni ya çok arayacaktır ya da eğer bunları bilerek yapıyorsa hiç aramayacaktır anlarsın ne yapmak istediğini o zaman.Azıcık bencillik her zaman gereklidir hayatta kendini düşün.Gez dolaş böyle ithamlara boyun eyip canını sıkma hiç.Hayat çok güzel hem de öyle bir güzel kiiiii gerçek aşkı bulunca anlarsın ne söylemek istediğimi...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

evet canım sağol
bende ona çok kızgınım kırgınım hayallerim yıkıldı bunları haketmemiştim ben ona sorsan eğitim için ama gerkemiyor gitmesi zaten giderken benı bırakıp gıdıcekmıs bana guvenmıyormuş
doğru canım haklısın hayırlısı bakalım ne olucak

tamam cnaım ben sana yazarım

amin inşallah hayırlısı neyse o olsun

etrafıma bakıyorum daaa kimse benım yaşadıklarımı yaşamıyor gayet mutlu evet asıl uzakta olan o ama anlamıyor iştee

öyle düşünmeyin lütfen insan içine girmedikçe bilemiyor.. Çok mutlu sandığımız çiftlerin önemli problemleri oluyor. görünene aldanmamak lazım..

bıde hala tehdit ediyor annesine anlatıcakmış falan :26:

Sana güvenmiyor ama seni bırakıp gidecek öylemi nasıl çelişiyor acaba kendiyle ya da silmeyi kaybetmeyi göz önüne almışÜzülme sakın kendini yıpratıyım deme sen daha iyilerini daha güzel bir ilişkiyi hakediyorsun canım zoruna gider hakettim mi diye ama sonra bakarsın ve ben bunun için mi üzüldüm dersin hayatına öyle biri girer ki sonra tüm bitenler gidenler için bir kez daha şükredersin

evet zaten dıyo artık kaybetme korkum yok bıtırdım herşeyi o pişman olmalar eskındedı falan d ıyor çok mutsuzum nedne boyle olduk anlamaıyorum sülalesiyle tanıştım yaa deliricem

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…