Sevgilimin Yaptıkları

ohoooooooo geçmiş olsun canım...
kaybetme korkusu olmadan ilişki mi olurmuş..
gözünden sakınıcaksın..
söylediğin kelimeleri özenle seçiceksin alınmasın kırılmasın diye..
ki siz sevgilisiniz pıtırcık olmanız gerekirken yanlış bir şey söylemiş...
insan evlendiğinde bile korkuyo kaybetmekten...
tabi ki korkucak bu çok normal bir şey..
esas bunu hissetmiyorsa anormal..
he birde madem kaybetme korkusu yok ne diye hesap sorup duruyo nerdesin bilmem ne diye...
bence senin gözün açılmışta son bir gaz bekliyosun..benim o gazı alabilmem 3 hafta sürmüştü

Lütfen kusura bakma canım ama sevgilin bencil bir adam.
Bence yurtdışına gitmeyi kafayı koymuş ve ayrılmak için bahane arıyor gibi.
Uzun soluklu iki ilişkim oldu hüsranla sonuçlandı Eylülüm..
Ben kimseyi sevemem,hayt huyt derken eşimle tanıştım çok şükür.
Ayrıldıktan sonra ne oluru koy bir kenara..
"Kısmet değilmiş,onun farklı planları varmış geleceğe dair vs."diye açıklarsın ailene.
Kendine değer ver.

bu 3 yılda yaşadıklarımı sil baştan tekrar yaşamayı göze alamıyorum zaten tepkımı koydum ama gitmese de söylediği sözlerrri affedemiyorum
Eylül arkadaşın yazdığını oku ve ona göre karar wer artıkkkk bitirrrrr

3 yl yaşananlar verdiğin emek muhtemelen onlara üzülüyorsun sen...açık konuşuyorum belki ama adamaın niyeti belli kuzucum....kimse için üzülmeye değmez inan buna....yaşın biraz ilerlesin geriye döndüğünde ben bunun içinmi uğraşmışım üzülmüşüm dersin...

Butun erkekler ayni inan 19 mayists ayrildim bnde .. oda uzakta okuyordu hersey guzel olsun diye cabaladikca o surekli sacma sapan seylerden kavga çıkardı ondan ayrilmam icin yapti belkide kurtuldum sonunda sene sevin kurtuldguna

Üzgünüm kızlar ben sizin gibi ay beni çok sevdiği için kıskanıyo, o yüzden hayatımı cehenneme çeviriyo diye düşünmem.
Erkeklere kızıyoruz ama asıl kendimize kızmalıyız. Elin oğluna bize karışma hakkını biz veriyoruz çünkü. Kimse sizi böyle şeylerle itham edemez. O kadar uzun zamandır birliktesiniz, hala mı güvenememiş size? Neyin iftirasını atıyo?
Bi arkadaş da yazmış, niye aşkım demiyosun kendini sevgilisiz mi göstericeksin diye. Kusura bakmayın ama erkek arkadaşlarınız asıl kendilerine güvenmiyor.
Kısacası kompleksleri hayatınızı cehenneme çeviriyor.

Emek verdim diye düşünmeyin, herkes bir şeylere emek veriyor. Ama işin sonunda mutsuz olmak varsa 100 yıl da emek verseniz o ilişkiden hayır gelmez.
Önce kendinizi düşünün. Aile dışında kimsenin yeri dolmaz diye bi kural yok bu hayatta.

1 ay kalmadı gelicek yüz yüze konuşmaya karar wermiştik demiştin..

Yüz yüze konuşunca ne değişecek ben söylim,

Eylül benim yanımda iken farklı dicek, yalvardı dicek beni sewiyor dicek we barışacak...

Ya da yüzüne karşı ben yolumu çiziyorum gidiyorum dediğinde güle güle demezsen eylüll

senii yeminle delik deşik ederimmm

hay ağzına sağlık lilişim

ayrıldık gibi zaten de sadece hala birbirimizi suçlamaya devam edıyoruz
evet devam edicek yanı kalmadı artık sadece farklı fikirler görmek istedim en çok ağırıma gidende 3 yıl bekle bekle onca şeyi çek okulu bıtmısken ayrıl keşke diyorum en basından affetmeseydım ılk hatasında

bencede bencil olan o bana ne üzüntüler yaşattı hala benı sucluyor yok ben kımle konusuyomusum yok ben beklemezmişim yok benim amacım başkkaymıs
bir de ayrılınca benı aılesıyle tehdıt edıyo aılesıne guya onun kafasında kurdugu suclamaları anlatıp benım nasıl bırı oldugumu onlara anlatıcakmıs :26::26:

Eylül arkadaşın yazdığını oku ve ona göre karar wer artıkkkk bitirrrrr
bitirdikçe benı sucluyoo dıyorumm zaten bıtırdıkk
evet öyle çok üzülüyorum yaaa nasıl bu hale getırdı dıye
Butun erkekler ayni inan 19 mayists ayrildim bnde .. oda uzakta okuyordu hersey guzel olsun diye cabaladikca o surekli sacma sapan seylerden kavga çıkardı ondan ayrilmam icin yapti belkide kurtuldum sonunda sene sevin kurtuldguna
evet hepsi aynı yada iyileri bize denk gelmez
evet kafasında kurdugu şeylerle benı ıtham edıyo hala aynı şeyler işte nereye gıtsem laf olur falan

yüxyüze görüşmekte istemiyorum artık son söylediği sözler çoook ağğır

hay ağzına sağlık lilişim

Aslında oda farkında miskk ama korkuyor..

Şu an sadece dünyada ki erkek o kaldı Eylüle zannediyor..

Emek emek nereye kadar..

Ben kocamı boşadım be emeklerim aklıma gelmedi kurtulmaya baktım...

Şimdi o yaptığım fedakarlıklar emekler aklıma bile gelmiyor..

Herşey unutuluyorr eylülüm, ölüm bile..

Etrafı düşünme kendini düşün, kendini..

O şu an keyfinde sen düşünce derdindesin...

Ayrılırsam ne olur, hayatımda neler olur..

Hiç bişi olmaz, zaman en iyi ilaç unutursun..

Ben senin yerinde olsam aramam onu asla...

Bilmiyorum şu an görüşüyor musunuz watsaptan falan ama,

onu bile yapmam. O düşsün peşine..

Senin vicdanın rahat çünkü, yaptığın bişi yok..

O sorgulasın vicdanını...

Bazen aklıma başka bişi de geliyor ama neyse dilime getirmek istemiyorumm(!)

keşkeleri bir kenara bırak bundan sonra ne yapıcağını düşün..
bence önce ailenden kim biliyorsa aynen true nun dediğini söyle..
kısmet değilmiş başka planları varmış falan filan...
daha sonra bu işi bitir..
o da ailesine ne anlatırsa anlatsın bir de utanmadan seni tehdit mi ediyo
Allah büyük öteki tarafta verir attığı iftiranın hesabını..
ya da öteki tarafa kalmaz bile...
seni tehdit eden bir adamla nasıl bir gelecek kurabilirsinki..
boşver gitsin..

BAşka başka ne sözler söyledi, hani bildiklerimiz
dışında bilmediklerimizde mi warr ?

eylücümm sen yeterince sevgine iltimas göstermişsinn ama o bunu anlamamış maalesef

üstüne üstelik yurtdışına gitmeyii düşündüğü gibi seninde buralarada birini bulacağını açık açık söylüyor,neye dayanarak ne cüretle seni bu ithamlar altında bırakabiliyor

sen onu bekleyerek fedakarlık yapmışsın şimdi adım atma sırası ondayken önünüze bir engel daha koyuyorrr

canımm gerçek hayat gerçek evlilik bu flört döneminden daha gerçek

bilmem anlatabildimmii kuzumm

bizde eşimle 800 km uzaktan birbirimizi sevdik 5yıl eşim beni bekledi okulum bittği yazı evlendikkk

biraz emekkk.....

Iyisi yokki bize denk gelsin hepsi ayni seri mal gibi :)

evet haklısın canım zaten herşeyin farkındayım

ama saçma şeyler düşünüyorum işte aileleri düşünüyorum bir de 3 yıl kahrını ben çektim sefasını başkası mı sürücek diye düşünüyorum :26:

evet herkese benım gercek yuzumu gosterıcekmıs guya sadece kendını rezıl edersın dıyorum anlamıyor hakkımı helal etmıyorum dedım zaten ona

konusmuyoruz şu an bişey dediği zaman saydırıyorum bende

Uzatmanın ne anlamı var belli ki bu adamla yurtdışından dönmesini bekleyip evlensenizde sonuç değişmeyecek.. evli olsanız yine aradığında geç açsanız aynı sözleri işitmeyeceğiniz ne malum. bence sorun sizinle ilgili değil sevgilinizin karakteri ile alakalı.. böyle durumlarda ben şunu da düşünmeden edemem 'kişi kendinden bilir işi'.. ne malum kendisinin aklında böyle şeyler olmadığı belkide o yüzden her defasında sizi bu denli kırıyor..
Bence bitirin ne düşünürse düşünsün sizin de bir tane hayatınız var..

saydırma işte bırak artık cevap verme..
kendi kendine kudursun dursun..
eline daha fazla koz verme...

BAşka başka ne sözler söyledi, hani bildiklerimiz
dışında bilmediklerimizde mi warr ?
evet söyleyemeyeceğim şeyler
evet canım tam tersı ben onun okulunu bekleıdm ama kıymet bılmedı işte gelecek planları yaparken karşıma neyle çıktı birde bana utanmadan bana baskı kuruyosun evlilik diye dedi
anladım canım
Iyisi yokki bize denk gelsin hepsi ayni seri mal gibi :)

evet öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…