Sevgilimin yalanı yardım eder misiniz şok oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben onu darlamıyorum ki ama beraber gidelim derdim sonuçta herkes sevgilisi ile geliyor ben neden istemiyim ben onu arkadaşlarımın düğününe davet etmiştim gelmişti abes bir şey değil bence isteğim.
Hee o seninle gelince senin gelmek istediğini bildiği için söyledi. O zaman sorun şu? Seninle neden görünmek istemedi

Hee o seninle gelince senin gelmek istediğini bildiği için söyledi. O zaman sorun şu? Seninle neden görünmek istemedi
Erkek erkeğe rahat takılabilmek için diye düşünüyorum. Meşale falan tutmuşlar zaten benle olsa bunu yapamam gibi düşündü belkiide bilmiyorum ama kızlık bi şey değil bunu biliyorum

Belki sayıdan dolayıdır küçük bi törendir , kız tarafı istememiştir
Yani eşimden yola çıkarsam birlikte gidiyoruz programlara tabi ama bir kaç kez sen gelme kimsenin eşi gelmeyecek erkek erkeğe olacağız dedi. Hatta kına gecesi falandı bu programlar. Gayet mantıklı bir sebep yalnız gittiği oluyor

Erkek erkeğe rahat takılabilmek için diye düşünüyorum. Meşale falan tutmuşlar zaten benle olsa bunu yapamam gibi düşündü belkiide bilmiyorum ama kızlık bi şey değil bunu biliyorum
Koşturmaca yapacaksa e sende çok kişiyi tanımıyorsun yalnız kalacaksın ilgilenemeyecek o yüzden olabilir. Tamam da bunu böyle anlatsa sen küser miydin niye yalan söylüyor

Bilmiyorum konuşunca öğreneceğim artık yüzüme bakıp ne diyecek merak ediyorum

Sen
Koşturmaca yapacaksa e sende çok kişiyi tanımıyorsun yalnız kalacaksın ilgilenemeyecek o yüzden olabilir. Tamam da bunu böyle anlatsa sen küser miydin niye yalan söylüyor
bunları tanımıyorum zaten ben daha önce tanışmadık bi çok kişiyle tanıştım bunları tanımıyorum

Yalancı insandan bir cacık olmaz, ayrılın görüşmeyin bile. En tehlikeli insan yalan söyleyen insandır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…