Sevgilimin yalanı yardım eder misiniz şok oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Video atmış çocuk reels videosu Elinde meşaleler keşfette önüme düştü hesabı açık
Sevgilinize sorarken burada yazdığınız gibi şu sebepten mi bu sebepten mi söylemedin diye sorarsanız bahaneyi kendiniz ona sunmuş olursunuz, bunun yerine açıkça sormanız daha iyi olur.

Benimde şaşırdığım nokta bu şekil yalan söylemesi kendisi tanıyorum 11 ayda bi yanlış yapmadı bana ama şu an benim tedafüen öğrenmem çok sinirimi bozdu o su an uyuyor hiçbir şeyden haberi yok bende ne yapacağımı bilmiyorum yüz yüze sormak istiyorum o yüzden bakalım açıklaması ne olcak bunu merak ediyorum.

yanlış yapmıştır da siz yakalamamışsınızdır, böyle bir meselede yalan söyleyen erkek kim bilir kaç tane daha yalan söylemiştir. insan düğüne derneğe sevdiği kişilerle gitmek eğlenmek ister

Nasıl yani nasıl sorayım açıklar mısınız
Diğer mesajlarınızda hani erkek erkeğe takılmak mı istedi acaba ondan mı söylemedi, mekan küçüktü acaba ondan mı söylememiş olabilir vs gibi yazmışsınız ya sevgilinize de bunları söyleyip örneğin erkek erkeğe takılmak için mi söylemedin şeklinde sormayın demek istemiştim. Bırakın size sebebini o söylesin.

Diğer mesajlarınızda hani erkek erkeğe takılmak mı istedi acaba ondan mı söylemedi, mekan küçüktü acaba ondan mı söylememiş olabilir vs gibi yazmışsınız ya sevgilinize de bunları söyleyip örneğin erkek erkeğe takılmak için mi söylemedin şeklinde sormayın demek istemiştim. Bırakın size sebebini o söylesin.
Hı anladım yok asla demem. Sorucam zaten nasıl geçti bilmem ne hala yüzüme bakıp nasıl yalan söylüyorsun deyip videoyu göstercem

Yok yok zaten bütün çevresi ile tanıştım bunları tanımıyorum sadece. Öyle bir şey yok hiç
İşte geçmişteki birşeyler den dolayı olabilir. Bu daha büyük sıkıntı. Affedeceksen bile ciddi süründür. Gerçekten pismansa kendini affettirmeye çalışacaktır. Değilse manipüle edecektir.

İşte geçmişteki birşeyler den dolayı olabilir. Bu daha büyük sıkıntı. Affedeceksen bile ciddi süründür. Gerçekten pismansa kendini affettirmeye çalışacaktır. Değilse manipüle edecektir.
İlk ciddi uzun ilişkisi benim. Ne yapacağımı açıklamasına bağlı yapacağım bende bilmiyorum soğudum

Yalan konusu ilk değil siz zaten güvenmiyorsunuz bu adama.araç alıp gezme konusunda da size yalan söylemiş bariz belli yalancı bu adam.öfke var yalan var daha ne olsun yakında da eyleme geçer kandırın kendinizi ilk diyerek

Valla söz nişan yokken düğünlere götürmek istemeyebilir.
Benim mesela ayrılan başkasıyla evlenen arkadaşlarım düğün albümünde kaldı. Kendileri de rahatsız bu durumdan.
Anlayışla karşılardım yalan söylemesi işi bozdu

Video atmış çocuk reels videosu Elinde meşaleler keşfette önüme düştü hesabı açık
Ben bu keşfette önünüze düşmesine de pek inanmadım açıkçası.Bence siz didik didik ediyorsunuz bazı şeyleri ve çoğu yorumda düğün olursa beraber gidecektik yazmışsınız.E oda işte bu yüzden düğün dernek dememiş size biliyor ki hani beraber gidecektik diye tartışacaksınız.Adamın yaptığı doğru demiyorum ama sağlıklı bi ilişkiniz yok malesef burdan görünen kadarıyla

Ben bu keşfette önünüze düşmesine de pek inanmadım açıkçası.Bence siz didik didik ediyorsunuz bazı şeyleri ve çoğu yorumda düğün olursa beraber gidecektik yazmışsınız.E oda işte bu yüzden düğün dernek dememiş size biliyor ki hani beraber gidecektik diye tartışacaksınız.Adamın yaptığı doğru demiyorum ama sağlıklı bi ilişkiniz yok malesef burdan görünen kadarıyla
Yani yalan borcum yok maalesef. Şimdi telefonda konuştuk ben hala belli etmiyorum akşam efsaneydi ya çocuklar sarhoş oldu Ankara havası oynattım dedi o içki kullanmıyor bu arada hiç sevmez. Ahaha hala eğlendiğini söylüyor

Yani yalan borcum yok maalesef. Şimdi telefonda konuştuk ben hala belli etmiyorum akşam efsaneydi ya çocuklar sarhoş oldu Ankara havası oynattım dedi o içki kullanmıyor bu arada hiç sevmez. Ahaha hala eğlendiğini söylüyor
Demekki yalan söylüyor yapacak tek bir şey var, yüzleşmek sonrada gerekeni yapmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X