Sevgilimin yalanı yardım eder misiniz şok oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de konuyu simdi okudum merak ettim.sonucu ama konu sahibi herhalde cocuga inandi unuttu buralari
Kızlar sakin olun müsait olamadım sadece. Arkadaşı arayıp eğlence var gel demiş bu da eğlence olunca asker eğlencesi diye düşünmüş sorgulamam ben ne olduğunu gittim orda öğrendim dedi. Ben asker eğlencesi gibi eğlendim erkeklerle oturduk dedi arkada onlar içti falan dedi. Ben hala konuşmuyorum orası ayrı

Bunu siz fotograflari gordugunuzu soyledikten sonra mı yoksa önce mi söyledi peki?

Asker eğlencesi nasıl geçti diye sorduğunda neden asker eğlencesi olmadığını, nişan olduğunu söylememis?Bunu sorduğunuzda ne söyledi?

Meşaleyi de geldin madem tut diye eline vermişler garibin. Siz nasıl geçti deyince yalan söylediğini unutmuyorsunuz değil mi?
Hayat seçimlerden ibaret. İnanıp devam etmek de sizin kararınız, yok midem bulandı bir kere olmaz artık deyip bitirmek de sizin kararınız. Artık yalan söyleyecekse daha dikkatli davranır. Yakalanırsa da inandırıcı başka yalan söyler.

demek ki sandığınız kadar dürüst degil. boyle seye yalan söyleyen daha neler neler soylemistir de siz farketmemissinizdir

Nasil hala konusmuyorsunuz?
Bulusunca anlatacakti ya nasil ilerledi olay?
O an himm diyip eve gelince mi küstünüz?
Yoksa inanmiyorum diyip orayi terk mi ettiniz?
Niye arkadasi eglence diyor da nisan demiyor?
Ya da o "canim ya eglence diyince arkadas asker eglencesi sandim ben ama nisanmis su an ogreniyorum" niye demedi?
Ben boyle miymiy aciklamalara neden sinirleniyorum da konu sahibi sinirlenmiyor?

Cok ilginc sormamis yani ne oldugunu. Eglence var demisler o da tamam demis. Biraz garip degil mi sizce? Karsi taraf da eglencenin amacinin ne oldugunu soylememis yani. Mesela neden asker eglencesi oldugunu dusunmus? Askere gidecek bir arkadasi mi varmis? Ya da nisan dedigimiz olay planli yapilan bir etkinlik degil midir? Sizce onceden haberi verilmemis midir sevgilinize, son dakika cagirmak yerine? Arkadasi son dakika sadece "eglence' diyerek detay vermeden mi cagirmis?
Bir de madem boyle garip bi olay yasandi, size sonradan mesaj atarken neden nisanmis ben yanlis anlamisim dememis?
Bana pek mantikli gelmedi su durum. Dusunmek size kalmis. Belli ki inanmak istiyorsunuz sevgilinize.
Ama bana adam sizi oraya goturmek istememis ve bu yuzden yalan soylemis gibi geldi.

Sen de bunu yedin...
Daha akıllı sanırdım erkekleri.
Sounca direkt asker değilmiş, nisanmis dedi mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…