Sevgilimin istekleri

ne yani şimdi ben Bakire değilim diye kimseyle evlenemeyecekmiyim
herkes beni kullanmak için mi beraber olacak?
bakire olmayan kızların kaderimidir bu?
hangi Türkiye gerçeği? kime göre neye göre?
benimle yattı diye aramızdaki elektrik bitecek mi?
benimle yattı diye evlenmeyecek mi?
bunun adı avrupailikmidir?
bu kadar genelleme yapmayın rica ediyorum...
belli şehirler vs. için erkek arayışlarını söylersiniz anlarım ama bütün Türkiyede böyledir genellemesi yapmayınız..
izmirde yaşıyorum ve bu şekilde düşünen adamlarıda seçecek olgunlukdayım.
bakire değilim ama hayatım boyunca bu tip erkekleri ben istemediğim için hayatıma sokmadım olumunekankayizsmile

canım ilerde çok zor durumlar yaşamazsın umarım :S sonuçta bakirelik hala bir tabu deişmeyecekte öyle gözüküyo

çok küçüksün be tatlım
benden sana abla tavsiyesi canım eğer üni okuma şansın varsa önce eğitimini tamamla
derler ya koca her zaman bulunur gercekten öyle
ha yok ben evhanımı olmak istiyorum o zaman aç konuyu ailene
sakın sevgilinin isteklerine boyun ğme çok küçüksün

haklısınız.. şükür ki üniv. okuma gibi bir şansım var

o zaman önce eğitim
ilerde pişman olacağın şeyleri sakın yapma
önce hayatını kurtar
hayatın insanın karşısına neler çıkaracağı belli olmaz

doğru.. normal bi sevgilinin yaşayabileceği şeyleri yaşamak tabiki de en mantıklısı..
hayat bu öyle oyunları var ki..

hiçbirşey belli olmuyor..bazen gerçekyüzünü yıllar sonra öğrenebiliorsn..

kaderin oyunu..

sonradan pişman olacağın şeyler asla yapma.bide daha yaşınız kaç ya.sonra burda okadar konu açılıyokı hamile kaldım diye.sizi seven insanın sizin sinirlendiğiniz konunun sürekli açılmasını isteyeceğini hiç sanmıyorum.bugün isteklerini yaptığında yarın seni terk etmeyeceğini nerden biliyorsun

Sevgilinizin isteğini çok garip görmüyorum sonuçta nette selam yazan hemen ardından o konulara giriyor ki sizin ilişki 5 senedir devam ediyormuş. Eskilerin dediği gibi ateşle barut çok yanyana durmaz. O yüzden ne demiş Peygamberimiz " Hayırlı işlerde acele ediniz" inşallah tez zamanda muradınıza erer günaha değmeden mutlu bir yuva kurarsınız. Benim genel olarak gördüklerim şşimdi sizi çok seviyor evet de cinsel bir birliktelikten sonra soğuyan artık eskisi gibi ilgilenmeyen çok erkek oluyor. Yani ilişkiniz bu yüzden durduk yere de bitebilir. Dikkatli olun. İlerde evlendiğinizde sınırlara dikkat ettiğiniz için eşinizin gözünde değerinizde artar.

yaşım 18 söyledm..

canım ilerde çok zor durumlar yaşamazsın umarım :S sonuçta bakirelik hala bir tabu deişmeyecekte öyle gözüküyo

yok canım neden zor duruma gireyim
zaten beni zor durumlara sokacak insanlar hayatımda olamaz
kısacası kadını "ET" olarak gören erkeklerin bakış açısıdır bu :1closedeyes:
bakire istiyorsa oda bakir gelsin o zaman :lepi:
çokda güzel giden bir ilişkim var, bitermi bitmezmi kaygısında değilim
kafamda "Tabu" değil tabu görenede saygım sonsuz seçim meselesi
aslında olay bakire kalmak yada kalmamak değil
asıl mesele bunu "kullanıp" "kullanmamak" a.s
neyse susayım konu sapmasın benim yüzümden daha fazlasempatiksalakcinni

tez zamanda muradımıza ermemiz biraz zor bnm üniv. var daha..

herşeyin hayırlısı ne diyim..

bekleyen bi beş yıl daha bekler

peki hiç korkularınız olmadı mı az da olsa..

sonuçta bakireliğe hala bir önem var..evet erkekler birçok ilişki yaşıyor sona bakire arıyorlar..
ne biliyim aile bakımından bi sorununuz olmaz mı

peki hiç korkularınız olmadı mı az da olsa..

sonuçta bakireliğe hala bir önem var..evet erkekler birçok ilişki yaşıyor sona bakire arıyorlar..
ne biliyim aile bakımından bi sorununuz olmaz mı

tabiki aileyle yüz göz olamazsın bu durumlarda sempatiksalakcinni
elbetteki önem veren bir kesim var ama benim kapsamımda değiller kendileri
erkekler için konuşuyorum kimse alınmasın
bunu tabu olarak görebilen bir erkek (kendi her haltı yerken) SIĞ erkekdir
kadınlar için durum bambaşka
asla ama asla pişman olmadım olmamdayerimseniben

aman pişmanlık olmasında:)

canım bunun avrupai yorumla alakası yok kı..
burada herkes ne dusunuyorsa,neyı savunuyorsa onu soyluyor..
dedıgın tarzda erkekler tabııkıde var bu ulkede..ama o erkeklerle bırak sevgılı olmayı arkadas bıle olmuyorum ben..
benım arkdaslarım da benım dusuncemdekı ınsanlardan olusur,dogal olarak..
sevgılımde..
benım cevremdekı erkeklere gore de konusursam; beraber oldukları,asık oldukları kızlarla cınsellık yasamayı ıstıyorlar..
ama ben bunu genelleyemem dı mı?
senın bahsettıgın tarz dakı erkeklerı ben pek erkek olarak goremıyorum,uzgunum..
benım ılk beraber oldugum kısı suan kı erkek arkadasım bıle degıldı..ama bu hıc bır zaman aramızda sorun bıle olmadı..
veya benımle evlılıgı dusunmuyor da degıl..
yanı anlatabıldım mı?
bazı seylerı soylerken genelleme yapmak,cınsellık yasarsan senınle evlenmez,demek..bu yuzden yanlıs oluyor..
opuyorumnanaktan

ben erkeklerden öyle laflar duydum ki.
" ben bu konuda çok modernim,kadın erkek eşittir.tabiki cinsellik kadınların da haklıdır,
hatta ben bakire bir kızla evlenmem,eşimin herşeye doymuş olmasını isterim yoksa evlendikten sonra gözü açılır" diyen bile gördüm.ama inandım mı inanmadım çünkü aynı erkeğin erkek arkadaşlarına karşı ettiği lafları biliyorum.
yani sen de erkeklerin bu tip laflarına inanma.bu da kızı ikna etme çabasıdır sadece.diyeceksin aa farklı bir erkek,daha cüretkar olacaksın onun bakış açısı da bu.
oo modern zannettiğin erkekleri erkek muhabbetinde bir dinleyebilsen var yaa.ne safmışım dersin.akannehir

ben bakirelikten yanayım arkadaşlar
ama bakirelikten yana olmayanlara da saygı duyuyrm kişisel tercihleridir

erkeklerde bi tuhaf:sinifsinif:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…