Sevgilimin istekleri

bi erkek bu konulardan bahsetmiyosa bi sorun vardır diye düşünürüm ben de... evet bu konularda konuşabiliyoruz, başlarda çok utangaçtım ama zamanla ben de açıldım, şimdilik evlenene kadar beklemedeyiz:))

kocanıza odul diye dusunurseniz yanlıs yapmıs olursunuz bu nasıl birseydirki erkege odul olarak verilsin bir kadın eger kendini saklayacaksa evlencegi adama odul olsun diye saklamamalı kendi istedigi icin beklemeli bence..hem zaten erkekler hep boyle kızlarla takılır diye birsey yok oturmus bir iliskisi olan bir cift cinsel bir hayat yasıyorsa bu geziyim tozıyım sonra bakire birini bulıyım diyede degildir..her erkek aynı degil bu sizin dedikleriniz kendini yetistirememis cahil erkeklerin dusunceleri

bi erkek bu konulardan bahsetmiyosa bi sorun vardır diye düşünürüm ben de... evet bu konularda konuşabiliyoruz, başlarda çok utangaçtım ama zamanla ben de açıldım, şimdilik evlenene kadar beklemedeyiz:))

bence anormal degilki bunlar mutlaka konusulmalı boyle seyler bunun heyecanıda farklı herseyi evlenmeye saklarsak yandık zaten evlenince herseyi uygulamalı yapıcas:) kimse cıkıpta 2 ayda tanıdıgın adamla konus yap demiyor zaten belli bir zaman gecer zaten kendini bilen adamda belli bir sureden sonra acar boyle konuları yavas yavas illa bu beni kullancak o yuzden konusuyor diye degil her iki cinsinde dogasında var bu zaten

yazılanları okudum pes diyorum !

3 sene 5 sene yaşadığınız bir ilişkide sadece öpüştüğünüzü iddea etmeyeceksiniz herhalde ??
adım gibi eminim ki bu kadar uzun süreli ilişkilerde "ben bakireyim" diyen varsa da bu ona kalan tek şey o zardan ibarettir.geri kalan herşey yaşanmıştır ee bu mu sizin namus kavramınız?

Son düzenleme:

sana katılıyorum canım..
ayrıca burada herkes kendi cevresine göre konuşuyor madem;benim cevremdeki bir çok erkek sevdi̇gi̇yle cinsellik yasamak istiyor..asık oldugu kişiyle bu güzel ani paylaşmak istiyor,paylasmadigi taktirde ters giden bir seyler olduğunu düşünüyor..benim cevremdeki erkekler bakire kız aramıyor,kafa dengi kız arıyor..bakire mı değil mı umurlarında bile olmuyor..daha önceki iliskilerini asla sorgulamıyor..
bakireligi ödül olarak görmek..ne kadar sağlıklı bir düşünce bunu sorgulamak lazım?eğer bu bizler tarafından erkeklere sunulan bir odulse eğer bizim ödülümüz nerde?
bunu ödül olarak görmek,kendini bulunmaz Hint kumaşı sanmak..sağlıklı düşünceler değil bunlar..
kim neyi ne zaman nasıl istiyorsa yasar..bu kisileri özel kılmaz..ne ben yasadım diye bulunmaz Hint kumasiyim,ne de sen yasamadın diye..

bu tür seyler talep üzerine olmaz ki... bir kere kafanda soru isaretleri var senin o yüzden sonrasinda pisman da olabilirsin ki 5 sene birlikteymissiniz ne güzel, fakat cinselligi de yasadiktan sonra kadin daha bir bagli oluyor, erkek tarafini bilmiyorum ama sonunda kötü bir sey olursa daha da yikilabilirsin. bence zamana birakin derim.

bütün bakire olmayan arkadaşlarım evlendi benim. aklinialirimsmile
genellemeye bende karşıyım...

haklısın...
işte burada diğer arkadaşlarla anlaşamıyoruz.
çevre farkı. bizler arkadaşlarımızı ve sevgililerimizi aynı fikirde kişilerden seçiyoruz. aynı değerlere sahip. o yüzdende bu sorun olmuyor. benim çevremde bekarete tabu olarak bakan kimse yok. ailemdede akrabalarımdada. çevremdede.
o yüzden böyle korkuları hiç yaşamadık .

böyle erkekler var. ve onlar şu anda beraber oldukları arkadaşlarımla evliler ve çokta mutlular..

benimde çok arkadaşım var birlikte olduktan sonra evlenen ve gerçekten çok mutlu evlilikleri var beraber olup olmamakla evlenilir veya evlenilmez diye birşey yok ya

Hayatta düzeltemiyeceğimz tek şey keşkelerimiz...

Aklından bir an olsun çıkmıcak bişeyi bir anlık duyguyla yaşama derim.. Ayrılırsan
vicdan azabın büyük olur bence

Konu sahibinin erkek arkadaşı 21 yaşında, kendisine 18-19 dur sanırım... bu konular için daha erken değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…