Sevgilimin istekleri

ilerde pişman olacağın bişey yapma derim...
nasılsa cidisiniz sıkın acık daha dişinizi bence doğru olan bu tabi 2 sevgili arasında yaşanacak şeyler vardır ama bence ilerisi için aceleye gerek yok

bu konularda kesinlikle taviz verilmemeli.. Gerçekten seven insan öpmeye hatta dokunmaya bile çekinir. kıyamaz hep olması gereken güne saklar.

ya arkadaşlar şunu anlayamıyorum ne demek seven insan kıyamazda öpemezde koklayamazda
öpüşük koklaşıp sevişenler sevmediği için mi bunu yapıyor?
hepsi bu zihniyettemi?
yeni şimdi sevgilim benimle öpüşmek isteyecek yada daha ilerisi bu beni sevmediğini mi gösteriyor?
yapmayın Allah aşkına..
evlendikden sonra mı kıyılabilir potansiyele sahip oluyorlar?
tamam ilk günden yada ilk zamanlardan böyle birşey isterse bunun manasını anlarız ama 5 sene geçmiş birşey
şimdi sevgilisi onu kullanmak istediği için mi sevişmek yada öpüşüp koklaşmak istiyor?
istemiyorsa istemiyorum yada biraz daha sabret der olur biter...
bende seni arzuluyorum diye hangi erkeğe söyleseniz libido tavanda gezer..
ha bu iş baskıya dönüşür anlarım o zaman sapkınlığa gelmiştir...

doğru cnm.. 5 seneyi yıkmak çok zor ancak sık sık açılan bi konu deil. ki allahtan sadece arada sırada açıyor sık sık açsaydı durum değişirdi

zaten bi kaç ay sonra böyle bişey isteseydii frklı olurdu..bi anlık söylüor sonra özür diliyor.. yapmıcm dior.. hem aileside beni biliyor......insan sevdiğini hissetmek yakın olmak ister ama herşeyin bi sınırı vr herkes yapma fln demişte ztn yapmıcaktımkii.. sadece bu durumu nsl karşılayabilirim die sordum

bu senin verebileceğin bir karar..
istersen birlikte olursun,istemezsen olmazsın..
erkek arkadasinın seni arzulamasi doğru olan; sokakataki birini arzulamayacak herhalde di mı?
aynı sekilde seninde onu arzulaman doğru olan..
bu tarz seyler kendiliğinden olur,bu öyle konusulup karara bağlanacak bir şey değil..
o an o ortam ve sen..bu üçgende gelişir..
bu olayda 5 yılı silip atacak,ayrılmanı gerektirecek bir durum ben göremiyorum..
evlenmeden olmaz dersin istemiyorsan olur biter..

opusup koklasan,sevisen çiftlerinde birbirlerine sevgilerinin olmadıgını duymak çok güldürdü beni..başka adamları mı öpmemiz mı gerekiyormuş?anlayamadım?!

seven insan öpmeye,sevişmeye kıyamaz mantığıyla ilk defa karşılaşıyorum.doğrusu çok garip.demek erkekler sevmedikleri kızları öperler ha ilginçmiş gerçekten.bence buradaki büyük çoğunluğun fikirleri yanlış.erkekler cinselliği ve aşkı ayrı düşünüyorlar bu bir gerçek.yani onlar kendileriyle seks yapacak kimseyi ıskalamazlar kolay kolay.azcık beğendiyse ister sevsin,ister sevmesin farkemez.verene yok demezler burada iş kıza düşer tabiki.ateş barut hikayesine de inanmam.eğer kız yapmak istemiyorsa hiç bir şey olmaz,eğer kız isterse her şey yaşanır.her şey kıza bağlıdır.

burada 5 yıllık bir ilişki var.artık çocuğun cinsel dürtüleri doruğa çıkmış bu doğal.hem askerlik,hem yaz mevsimi hem yaşı herşey hormonları hoplatıyor tabi.bunu kimle yaşamak isteyecek tabiki 5 yıllık sevgilisiyle.ama hiç bir şeyin de garantisi yok.sonuçta sadece sevgili olan birine güvenmemek lazım.aranızda resmi bir şey yok çünkü.bence seninyapacağın ona ben bunu ilk kez yine seninle ama eşim olarak yaşamak istiyorum bu benim hayalim,başka türlüsü bana uymaz demek.zaten bunu söylersen saygı duyacaktır sana,gözünde dürüst namuslu kız olursun.şuna da çok inanıyorum ki sen şimdi onla ilişki yaşasan senle evlenecekse bile bu baya uzar çünkü acele edecek bir durum kalmamıştır artık ortada.askerden gelir sen beni iste dersin "dur bi işe girem" der.bir iki yıl öyle geçer.sonra hele bir işim otursun der şu der bu der aradan uzuuun yıllar geçer sonra bu ilişki ya biter ya da herşeyin suyu çıkmış bir şekilde evlenirsiniz.

erkekler şeylerini pusula niyetine kullandıkları için en güzeli ona deki "hemen sözlenelim.böylece ben de daha rahat olurum" o hevesle sözünüz olr o arada azıcık öpüşüp koklaşırsın ileri gitmeden.sonra ama ilişki ilk gece olmalı dersin.bu arada çocuk o hevesle hemen düğünü de yapar evlenirsin.yani keşke böyle olmasa ama erkek dünyası böyle canım.şakkıdı

kadın ya da erkek farketmiyor her insan sevdiğine yakın olmak onu hissetmek ister..
bnmle birlikte olmak istiyorsa sevmemiştir cümlesi tamamen saçma..
ha gerisi size kalır..beraber olmak ya da olmamak..,,

canım zaten ona kalsa yarında nişan yapar:)
ama benim ailem uygun görmez şimdilik..
defalarca söylemiştir nişanlanalım die...

Madem istemiyorsun, vereceğin tepki belli o zaman.
Fikrini net söyleyeceksin karşıdakine.
Bir öyle bir böyle cevap verirsen, oda arada bir olsa mı diye karşına çıkar durur.
Sen ona bu konuda sorumlu değilsin. Böyle bir yük hissetmene gerek yok üstünde.
ıstemiyorum bundan sonra diyip, neden istemediğini, duygularını, kendine göre doğrularını yanlışlarını, söyleyeceksin.
Gerisi ona kalmış. Senin net olman önemli.

çözüm çok basit seni gerçekten seviyorsa seni üzmemek adına seni kırmamak adına senin tercihine saygı duymalı.işine gelmiyorsa sakın kaybetme korkusuna kapılıp ilerde üzüleceğin şeyler yapma.hem askerdeymiş gelsin evelnin o zaman ne istiyorsa yapsın.

canım sakın böyle birşeye kalkışma seni seviyorsa beklesin beklemek istemiyorsada kendi bilir tamam günümüzde bekaretin pek önemi kalmadı diyorlar ama inan bazı erkekler içn hala çok önemli
ve gelir o adamda seni bulur kader bu :S
hayatta herşey olabilir sakın yapma derim ben

tabi canım hiçbirşeyin garantisi yokkk

Bence burada erkek arkadaşının isteklerinden çok senin ne istediğin önemli.
Erkek ister ,önemli olan senin tutumun
Kararın birlikte olmak yönünde olursa... daha sonra yaşayacağın herşeye hazır olman lazım.
Mesela ihanet ederse sana arkana bakmadan çekip gidebilmelisin.Bunu yapabilir misin?
Böyle olumsuzlukları düşünmelisin karar verirken ve sonradan pişmanlık duyacağın şeyler yapmamalısın.

sevgılınız cınsellıgı ıstedı dıye ayrılınmaz bencede...

Her erkek ıster sızınkı 5 yıllık ılışkıye dayanarak ısteğını belırtı bu dogal..

Ne zaman sız ıstemedıgını belırtırsınız o ısrar eder ılerı gıtmeye kaklar o zaman dusunursunuz..

Hayat sızın .Evlılık oncesı ılışkıyı yasayıp yasamamaya sen karar vereceksın..

Karsısında net olacaksın...

Beraber olursunuz sonra ayrılırsınız Eyvahh ben ne yapacagım demıyeceksınız..

Aıle durumuzu en ıyı sen bılırsın..
Net olup bır daha evlenene kadar bu konuları konuşmayacaksınız..

Eşşeğın aklına karpuz kabugu getırmıyeceksınız...

Net olursanız oda sızı anlar yada anlamaz ona gore karar verısınız

ewt cnm yarının ne getireceği belli olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…