Sevgilimin istekleri

konu sahıbı;yasının 18 oldugunu yenı gordum..
theoriginal ın da dedıgı gıbı bu tarz seylerı konusmak ıcın daha erken..
sız erkek arkdasınla bırlıkte buyumussunuz,buyumeye de devam edıyorsunuz..
bu gunlerınızın tadını cıkarın :)
cınsellık gercekten ustunde uzunca dusunulmesı gereken bır sey..
benım en yakın arkdasım mesela; cok dusunmustu ve karar vermıstı,yasamıstı..fakat sonra cok pısman oldu..baya kotu gunler yasadı..o kadar dusunup,tasınmasına ragmen pısman oldu..
maalesef zamanı gerı alamıyoruz :)
bu yuzden de emın olmadan cınsellık yasamak sakıncalı olabılıyor..
tavsıye olarak sadece bunu soyleyebılırım..
asla ama asla pısman olacagın bır sey yapma..opuyorumnanaktan

konu sahıbı;yasının 18 oldugunu yenı gordum..
theoriginal ın da dedıgı gıbı bu tarz seylerı konusmak ıcın daha erken..
sız erkek arkdasınla bırlıkte buyumussunuz,buyumeye de devam edıyorsunuz..
bu gunlerınızın tadını cıkarın :)
cınsellık gercekten ustunde uzunca dusunulmesı gereken bır sey..
benım en yakın arkdasım mesela; cok dusunmustu ve karar vermıstı,yasamıstı..fakat sonra cok pısman oldu..baya kotu gunler yasadı..o kadar dusunup,tasınmasına ragmen pısman oldu..
maalesef zamanı gerı alamıyoruz :)
bu yuzden de emın olmadan cınsellık yasamak sakıncalı olabılıyor..
tavsıye olarak sadece bunu soyleyebılırım..
asla ama asla pısman olacagın bır sey yapma..opuyorumnanaktan

evet beraber büyüdük büyümeye de devam edicez:)

ben erkeklerden öyle laflar duydum ki.
" ben bu konuda çok modernim,kadın erkek eşittir.tabiki cinsellik kadınların da haklıdır,
hatta ben bakire bir kızla evlenmem,eşimin herşeye doymuş olmasını isterim yoksa evlendikten sonra gözü açılır" diyen bile gördüm.ama inandım mı inanmadım çünkü aynı erkeğin erkek arkadaşlarına karşı ettiği lafları biliyorum.
yani sen de erkeklerin bu tip laflarına inanma.bu da kızı ikna etme çabasıdır sadece.diyeceksin aa farklı bir erkek,daha cüretkar olacaksın onun bakış açısı da bu.
oo modern zannettiğin erkekleri erkek muhabbetinde bir dinleyebilsen var yaa.ne safmışım dersin.akannehir

1. öncelikle yaşım bu tip insanları ayırt edebilecek bir yaş artı olarak tecrübelerim :1closedeyes:
2. olarakda rica ediyorum senli benli konuşmayalım...

o bahsettiğiniz Soysuz diye adlandırılan kısımda kalanlardır
bu tip erkek gruplarını elbetteki görüyoruz ancak belli kesimi kandırabilirler
bunu yermiyim yemem sempatiksalakcinni
18 yaşında değilim yada 20
siz direk bir çember içinde bütün erkekler bu şekilde olayına girdiniz
ayrıca 1 evlilik bitirdim ve eşimde bende bunu aramadı bunuda söylemeden geçemeyeceğim :1closedeyes:
bitirme nedenlerim onun aile faktörüydü (kaynana vs.)
asla ama asla eşim hiçbir zaman bu yüze vurmak diye adlandırdığımız çirkin iğrenç duruma girmedi.
dahada detaylı anlatmak isterdim ama kk yapısı gereği linç edilmekden korkuyorum
sempatiksalakcinni (bu lafım size değildir)
şuanda 8 aydır süren bir beraberliğim var ve kendisi hiç evlenmemiş
hiçbir zaman problemimiz olmadı bu konuda
askerede gidecek gelecek belkide evleneceğiz
ona kalsa bugün gerçekleşir bu evlilik seramonisi ama ben yanaşmıyorum
garip değil mi?

"seni seviyorum ama benim sınırlarım kurallarım var istemiyorum, herşeyin zamanında ve yerinde yaşanmasını istiyorum"....kararlı kısa ve net bir şekilde bunu ifade edersen -ki anladığım kadarıyla böyle düşünüyorsun- sevgilinin buna itirazı olmayacak ve kararlı olduğun için sana saygısı artacaktır...önemli olan senin tavrın..aman kırmayayım düşüncesi ile mırın-kırın edersen üstüne gelip isteyebilir..ve ayrıca unutma böyle birşey istemediğin için sana kırılmaya hakkı yok...şimdi aman neden böyle konuşuyor, istiyor diye dertlenme sen kesin bir dille istemediğini belirt bakalım, ozaman ısrar ederse hele hele böyle bir sebepten ilişkiniz biterse bırak 5 yılı 15 yıl olsa bile arkana bakmadan eyvallah de...daha yaşayacak çoook şey var önünde...ama kararlı ve net olmalısın...kırılmaz emin ol seni seviyorsa bu isteğine saygı duyacaktır ...ve ne istediğini bilen bir kız arkadaşı olduğu için de gurur duyacaktır...belki hoşuna bile gider ( hayır deyip kestirip atarsan)

ve istemediğin, kaldıramayacağın hiçbirşey yapma sakıınn...

1. öncelikle yaşım bu tip insanları ayırt edebilecek bir yaş artı olarak tecrübelerim :1closedeyes:

ayrıca 1 evlilik bitirdim ve eşimde bende bunu aramadı bunuda söylemeden geçemeyeceğim :1closedeyes:
asla ama asla eşim hiçbir zaman bu yüze vurmak diye adlandırdığımız çirkin iğrenç duruma girmedi.
dahada detaylı anlatmak isterdim ama kk yapısı gereği linç edilmekden korkuyorum
garip değil mi?

canım hakkında hayırlısı da buymuş ne diyim

"seni seviyorum ama benim sınırlarım kurallarım var istemiyorum, herşeyin zamanında ve yerinde yaşanmasını istiyorum"....kararlı kısa ve net bir şekilde bunu ifade edersen -ki anladığım kadarıyla böyle düşünüyorsun- sevgilinin buna itirazı olmayacak ve kararlı olduğun için sana saygısı artacaktır...önemli olan senin tavrın..aman kırmayayım düşüncesi ile mırın-kırın edersen üstüne gelip isteyebilir..ve ayrıca unutma böyle birşey istemediğin için sana kırılmaya hakkı yok...şimdi aman neden böyle konuşuyor, istiyor diye dertlenme sen kesin bir dille istemediğini belirt bakalım, ozaman ısrar ederse hele hele böyle bir sebepten ilişkiniz biterse bırak 5 yılı 15 yıl olsa bile arkana bakmadan eyvallah de...daha yaşayacak çoook şey var önünde...ama kararlı ve net olmalısın...kırılmaz emin ol seni seviyorsa bu isteğine saygı duyacaktır ...ve ne istediğini bilen bir kız arkadaşı olduğu için de gurur duyacaktır...belki hoşuna bile gider ( hayır deyip kestirip atarsan)

ve istemediğin, kaldıramayacağın hiçbirşey yapma sakıınn...

kaldıramayacağım kocaman bi yük olur benim için ...

garip değil mi?

kusura bakmayın yaşınızın küçük olduğunu düşünmüştüm onun için senli benli oldum.bir bayan olarak bu konuda haksızlığı uğramamanıza sevindim.keşke herkes sizin kadar şanslı olabilse ve cinselliğini özgürce yaşayabilse ama malesef olamıyor.

kusura bakmayın yaşınızın küçük olduğunu düşünmüştüm onun için senli benli oldum.bir bayan olarak bu konuda haksızlığı uğramamanıza sevindim.keşke herkes sizin kadar şanslı olabilse ve cinselliğini özgürce yaşayabilse ama malesef olamıyor.

teşekkür ederim anlayışınız için a.s.
bu biraz seçim birazda ortamınızı seçme meselesi
çevre seçimi desem daha doğru
ama bazen elden birşey gelmiyor seçemiyorsunuz seçme hakkınız kısıtlı oluyor
ben şükürki böyle bir ortamdayım ve bu ortamdaki insanların hepsi (kadın-erkek)
bu tip insanları asla aramıza sokmaz girmesinede izin vermez
elbetteki bir kadın için tabu görmek kimi zaman bir seçimdir bazende mecburidir bunu anlayabiliyorum:eek:

cnm bnm tam sayfaları okumadım ama ınan senı cok sevıyorsa senle ewlenmeyı dusunuorsa bunu saana yapmazz bnmde 4senelık bı ılıskım oldu tabıkı bu konualrıda konustğmz zamanlar oldu.ve ınan ben ıstesem bıle o yapmazdı bu kadarda net soyluyorum.cunku o bnm kısılığıme değer verıyordu bende onun canım bnm sakın boyle bısı yapma gerekırse restı cek derım ınan seven ınsan o gunu bekler olmuyorsa ogunu hızlandırmaya calısın ewlılığı yanıı.ama sakın derım ınan ewlensenız bıle sorun olablır bu sıze ılerde onun en ufak bı sozu bıle senı ne kadar kırabılr bı dusun derım.

cnm bnm tam sayfaları okumadım ama ınan senı cok sevıyorsa senle ewlenmeyı dusunuorsa bunu saana yapmazz bnmde 4senelık bı ılıskım oldu tabıkı bu konualrıda konustğmz zamanlar oldu.ve ınan ben ıstesem bıle o yapmazdı bu kadarda net soyluyorum.cunku o bnm kısılığıme değer verıyordu bende onun canım bnm sakın boyle bısı yapma gerekırse restı cek derım ınan seven ınsan o gunu bekler olmuyorsa ogunu hızlandırmaya calısın ewlılığı yanıı.ama sakın derım ınan ewlensenız bıle sorun olablır bu sıze ılerde onun en ufak bı sozu bıle senı ne kadar kırabılr bı dusun derım.

bu durumda mantıklı düşünmek en iyisi..

pişman olmak var..

telafisi olmayan bi pişmanlık..

herşey zamanında güzel..

cok alakasız olacak ama masallah yanı :nazar::nazar::nazar::enbuyukkk::nazar:
kımse bırbırıne hakaret etmeden bakırelık konusuldu :1hug::nazar::nazar::nazar:

cok alakasız olacak ama masallah yanı :nazar::nazar::nazar::enbuyukkk::nazar:
kımse bırbırıne hakaret etmeden bakırelık konusuldu :1hug::nazar::nazar::nazar:

ahahaha cekhuuu :KK1:

ama gerçekten saygı çerçevesinde bir bekaret tartışması ilginçççç alkisalkisalkisalkisalkisalkis

her neyse sevgili konu sahibiii sana da yazayım bişeyler...
bana göre bekaret tabu deildir.. eğer ki istersen yaşayabilirsin ve eğer ki bir ayrılık yaşarsan da hayatının ilerleyen safhalarında da seni iki bacak arana göre değerlendirmicek insanlrla muhattap olursun....
burda önemli olan tek şey : GERÇEKTEN BİR İLİŞKİ YAŞAMAK İSTİYOR MUSUN ??

ahahaha cekhuuu :KK1:

ama gerçekten saygı çerçevesinde bir bekaret tartışması ilginçççç alkisalkisalkisalkisalkisalkis

her neyse sevgili konu sahibiii sana da yazayım bişeyler...
bana göre bekaret tabu deildir.. eğer ki istersen yaşayabilirsin ve eğer ki bir ayrılık yaşarsan da hayatının ilerleyen safhalarında da seni iki bacak arana göre değerlendirmicek insanlrla muhattap olursun....
burda önemli olan tek şey : GERÇEKTEN BİR İLİŞKİ YAŞAMAK İSTİYOR MUSUN ??

ileriyi düşünürsek cinsel anlamda hayır tbi...pişmanlık söz konusu olabilir

sensiz__asla123 .!.:
herkesn pişman olcağı gibi bende olurum
bu cok yanlis iste:eek:lmaz:
yapiyosan yaptigin seyin arkadasinda dur pisman oldum deme..
pisman olcaksanda yapma..
ben kendi adima evlilik öncesi cinsellige karsiyim(kendi adima diyorum yasayanlar üstüne alinmasin :1closedeyes:)
ama "insan sevdigine dokunmaya, öpmeye kiyamaz"
veya "sevse istemez, demekki sevmiyo" gibi düsünceleri sacma buluyorum
birbirini seven iki insanin birbirini arzulamasindan daha dogal ne olabilirki?
insan sevdigini arzulamicakta kimi arzulicak?

X