Sevgilimin istekleri

ben ona her seferinde uygun bir dille durumu açıkladım..

uzun ilişkilerin dezavantajları..
ne olursa olsn onu çok seviormm.
evlilik şuan bize çok uzak üni.bitirip iş bulmam gerek..
onun öyle bir problemi yok.. şimdi de olsa evlenebilir..
neyi istemediğimi değil de neyi istediğimi gayet iyi biliyorum..
''hayatımın sonuna kadar onunla geçirmek istiyorum..''
isteğim bu...:asigim:

askere bi sene geç giitti şuan 22 yaşında..
ewt birşeyler yaşamayı ciddi ciddi istiyor artık...
fakat bunun mümkün olmadığını da kendi söylüyor...
herşeyi zamanında yaşamak gerçekten en iyisi..
onun istekleri kadar benmde istekleim önemlii..
bi iş yapıyorsam benim de gönlüm olmalı tbi.

aynen katılıyorum.

tatlım önceden yaşını söylesen tüm yorumlar değişirdi.mesleğini bankacı olarak görünce 25-30 varsın sandım.burdaki bir çok insanda öyle sandı bence.
daha 18 yaşındasın.bu tür şeyleri düşünmek için çok çok erken.öncelikle hayatta tek başına bir dimdik dur bakalım.oku.sonra bunu düşünürsün.

Son düzenleme:
Çoook yanlış 18 yaşındasın ve konuştuğun konu cinsellik..
Seni gerçekten seven insan seni incitmez ve böyle birşey teklif dahi etmez...
sen ona zamanının erken oldugunu bunu yaşamak istemediği söylersin ama bunu bir kere söyersin sürekli dillendirmeniz yanlış...
Hayaller kurarsan kurarsın amaa bu şekilde bu ilşkinin sonu hiçgüzel görmyorum ben çünkü 5 sene olmuş sen 18 yaşındasın dahaa ve 5 senelik bir ilşki diyorsun ne seneler geçecek hep böylemi kalacak sanıyosun..
öyle bir zaman gelecekki sen olgunlaşınca belkide heyecanın bitecek ve istemiyceksin onu amaaa yaşadıgın şeyler seni engelliycek onu hayatından bir anda çıkarmaya... ıyi düşün... Hayatını bir insana bu yaşta bu şekilde bağlama ..

ben bekareti tabu olarak görmüyorum ama ben de yaşamadım bunu.
sadece özel olmasını istediğimden.
sevgilim bekareti takan birisi değil ama ben bir kez olmaz dedikten sonra üstelemedi bir daha.ve senin yaşın daha küçük. aramızda çok yaş farkı olmamasına rağmen iyi düşün derim ben.
eğer pişman olursan bu yaşta altından kalkamayacağin bir yükün altına girmiş olursun.
sana saygısı varsa bekler.

+

seven insan dokunmaya kıyamaz olayına çok güldüm.:kedi:
ee bu adam 5 senedr bu kızla onu arzulamayacak da kimi arzulayacak?
sevdiğine kıyamayıp(!) başkasıyla yatarsa seviyor diyecek misiniz yine?akannehir
birlikte olursanız evlenme süresi uzar, evlenmez, lafları da saçma geliyor bana.
bir kadının sadece bekareti yuzunden butun kişiliğini, zekasını, sevgisini bir çırpıda silen adam adam değildir benim gözümde.:umursamaz:
kendileri her haltı yerken, yok evlenecek temiz kız yok, triplerine griyorsa bir erkek, 'yahu kim kirletiyor(!) bu kızları?' diye sorarlar adama.:umursamaz:klava:

eğer bu kız bunu buraya konu olarak açıyorsa demekki senin için tabu olmayan bekaret onun için bir tabu.. yaşadıgı zamanda hayatını etkileceği için hayatında ruhsal olarak çöküntü yaşayacagı için bunuda o şekilde belirttiği için sevdigi adamda onu gerçekten seviyorsa onun bu düşüncelerine saygı duyar ve ısrar etmez bu konuda üzülmesine kıyamaz... "Kıymak" kelimesi o konuda kıymak testere filmindeki kıymak değil !!!!

ben de zaten saygısı varsa bekler dedim ilk paragrafın sonunda.
ama sz sadece bnm için tabu olmaması kısmının gectiği ilk paragrafın basını, kıymak kelimesini kullandığım 2.paragrafın sonunu okumuş olacaksınızki böyle alakasız bir yorum çıkmış ortaya. orta kısımları okumaya gerek görmeyince böyle olması doğal tabii.:1closedeyes:
pardon hangi kısmından farklı bi anlam çıkardınız?

canım bi isteyip bi vazgeçtiğine göre hazır değilsin,bunun çocuk gibi olmakla alakası yok ki boshayallersmile
hazır değilsen de çok büyük bi şeyin altına giriceksin ve bunu evlenene kadar hep taşıcaksın.eğer senin bu yönden psikolojini düşünüyosa sana bunu yapmaz bence.çünkü bu konuda seni kendinden daha çok düşünmesi gerekir.
birbirinizi istemeniz çok doğal,masum dokunuşlar çok doğal; ama beraber olmak hazır olmayan bi kişi için büyük bi yük diye düşünüyorum. iyi düşün canım boshayallersmile

Libidonuzu tabana çekin bence.. 5 senede olsa birşeyler yaşayalım demek bence çok abes..
Siz erkek gereksinimini karşılıayacak bir ihtiyac degilsiniz, madem istiyorsun evlenirsin de..
evlilik dısı ilişki yaşayıpta karşı tarafa etmedigini bırakmayan cok tip insan var..
yanlış bir yola girmeyin tavsiyem budur..
ayrıca erkegi o kıvama getirmemeye de dikkat edin.. konuyu kapatın ..
durumdan şikayetçiyseniz de açık açık söyleyin.. evlenmeden ilişkiye girilcek biri olmadıgınızı..
susmayın en azından,erkegin üstün güç olmasına izin vermeyin..
Bütün bunları bir kenara bıraktım, benim inancım buna karşı

asla böle birşey yaşama!!! ben sadece öptüm onu ve ayrılınca bana söylemediği sözler kalması ki bizde 4 yıllık bir ilişki yaşamıştık sevgiliydik yani

ya 5 yılın ardından bir takım seyler istemesi bana cokda sasırtıcı gelmedi acıkcası normal seyler bunlar adam 5 sene boyunca baskasıyla olmuyor neticede azda olsa sevdigi kıza yaklasmak isteyebilir oturup dogruca konusup halledersiniz eger istemiyorsan anlatırsın bi olsun bi olmasın denilince sorunlar cıkabilir..umarım halledersiniz

baştan sona bütün yorumları okudum, bazı arkadaşlar seven insan bunları düşünmez demiş de, sanki erkekleri tanımıyoruz; seven de sevmeyen de bunu düşünür, erkek doğasıdır, düşünmesini normal karşılamak lazım...

valla ben sana şöyle söyliyim, benim de uzun süredir devam eden bi ilişkim var, benim sevgilim de çok istekli, hatta şu anda başka bi şehirde. biz de konuşurken mesele bu konuya geliyo sürekli. adam zaten uzakta kendimden de soğutmiyim, beni her zaman istesin normali budur, ben dururken başkalarını arzulamasın, daha çok kendime bağliyim diye düşünüyorum, ben de evlenmeden önce kesinlikle karşıyım, ama duvar gibi de deilim; nası anlatim şimdi şöle, muhabbetin yönü bu konuya kayıyo mesela, "aşkım ben de seni çok istiyorum, şöyle böyle..." tabiri caizse veriyorum gazı iyice tabi bu arada libidosu tavan yapıyo, en sonunda da diyorum ki ama bunu evlenmeden yapmicağımı da biliyosun diyorum, bana diyoki, kendini sıkma, sen istiyosan kimsenin ne dediği önemli deil, senin ne istediğin önemli diyo, ben de istediğim her şeyi yapmıyorum aşkım diyorum, o da neyse bu konuyu sonra konuşuruz diyip kapatıyo konuyu, umudunu koruyo ama olmicağını da biliyo:))

kısaca kaçan kovalanır, teslim olmayerimseniben

bizde 3 senedir birlikteyiz 1,5 2 sene sonra evlenmeyi düşünüyoruz. tabikide bu konuyada geliyoruz o da sizinkiler gibi istekli ama beni istemediğimi evlenmeden önce olmayacağını bildiği için bi kere bile hadi artık yaşayalım falan demedi sonuçta birkaç şey yaşamışızdır sizde dahil ama hayat bu işte...öyle birşeyler yaşayıp sıradan kızlar gibi olmak istemiyorum biraz farkım olsun kocama karşı bi ödül olur hemde .erkekler her zaman öyle kızlarla takılırlar ama evlenmeye gelince kız olan kız isterler

kim kimi kovalamış oluyo? :))))))

:1shok::1shok:

kim kimi kovalamış oluyo? :))))))
şöyle ki konuyu kendisi açar, ben kesinlikle girmem o konulara, daha çok isteyen taraf kendisidir, şimdi hayır deyip konuyu tamamen kapatmak da mümkün ama benden soğumasını da istemiyorum, önce umut veriyorum sonra geri çekiliyorum, ben geri çekilince o daha bi düşkün oluyo bana, bi daha sormaya da cesaret edemiyo ama "ben de istiyorum ama evlenmeden de yapmak istemiyorum" diyince ikna edebilme ümidi oluyo, daha çok ilgilenmeye başlıyo, aşkımm benim yaa:asigim:

bence konusulmamasıda tuhaf adam 2 sene 3 sene gecmis hic bu tarz seylerden bahsetmiyor dusunsene acaba neden derim baskasıylamı konusuyorda benle konusma geregi duymuyor:2:
senin yaptıgın gusel bisi seni zorlamıyor ama cinsel konulardanda bahsedebiliyorsunuz ne gusel iste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…