Sevgilimin istekleri

bence konusulmamasıda tuhaf adam 2 sene 3 sene gecmis hic bu tarz seylerden bahsetmiyor dusunsene acaba neden derim baskasıylamı konusuyorda benle konusma geregi duymuyor:2:
senin yaptıgın gusel bisi seni zorlamıyor ama cinsel konulardanda bahsedebiliyorsunuz ne gusel iste
bi erkek bu konulardan bahsetmiyosa bi sorun vardır diye düşünürüm ben de... evet bu konularda konuşabiliyoruz, başlarda çok utangaçtım ama zamanla ben de açıldım, şimdilik evlenene kadar beklemedeyiz:))

bizde 3 senedir birlikteyiz 1,5 2 sene sonra evlenmeyi düşünüyoruz. tabikide bu konuyada geliyoruz o da sizinkiler gibi istekli ama beni istemediğimi evlenmeden önce olmayacağını bildiği için bi kere bile hadi artık yaşayalım falan demedi sonuçta birkaç şey yaşamışızdır sizde dahil ama hayat bu işte...öyle birşeyler yaşayıp sıradan kızlar gibi olmak istemiyorum biraz farkım olsun kocama karşı bi ödül olur hemde .erkekler her zaman öyle kızlarla takılırlar ama evlenmeye gelince kız olan kız isterler

kocanıza odul diye dusunurseniz yanlıs yapmıs olursunuz bu nasıl birseydirki erkege odul olarak verilsin bir kadın eger kendini saklayacaksa evlencegi adama odul olsun diye saklamamalı kendi istedigi icin beklemeli bence..hem zaten erkekler hep boyle kızlarla takılır diye birsey yok oturmus bir iliskisi olan bir cift cinsel bir hayat yasıyorsa bu geziyim tozıyım sonra bakire birini bulıyım diyede degildir..her erkek aynı degil bu sizin dedikleriniz kendini yetistirememis cahil erkeklerin dusunceleri

bi erkek bu konulardan bahsetmiyosa bi sorun vardır diye düşünürüm ben de... evet bu konularda konuşabiliyoruz, başlarda çok utangaçtım ama zamanla ben de açıldım, şimdilik evlenene kadar beklemedeyiz:))

bence anormal degilki bunlar mutlaka konusulmalı boyle seyler bunun heyecanıda farklı herseyi evlenmeye saklarsak yandık zaten evlenince herseyi uygulamalı yapıcas:) kimse cıkıpta 2 ayda tanıdıgın adamla konus yap demiyor zaten belli bir zaman gecer zaten kendini bilen adamda belli bir sureden sonra acar boyle konuları yavas yavas illa bu beni kullancak o yuzden konusuyor diye degil her iki cinsinde dogasında var bu zaten

yazılanları okudum pes diyorum !

3 sene 5 sene yaşadığınız bir ilişkide sadece öpüştüğünüzü iddea etmeyeceksiniz herhalde ??
adım gibi eminim ki bu kadar uzun süreli ilişkilerde "ben bakireyim" diyen varsa da bu ona kalan tek şey o zardan ibarettir.geri kalan herşey yaşanmıştır ee bu mu sizin namus kavramınız?

Son düzenleme:
kocanıza odul diye dusunurseniz yanlıs yapmıs olursunuz bu nasıl birseydirki erkege odul olarak verilsin bir kadın eger kendini saklayacaksa evlencegi adama odul olsun diye saklamamalı kendi istedigi icin beklemeli bence..hem zaten erkekler hep boyle kızlarla takılır diye birsey yok oturmus bir iliskisi olan bir cift cinsel bir hayat yasıyorsa bu geziyim tozıyım sonra bakire birini bulıyım diyede degildir..her erkek aynı degil bu sizin dedikleriniz kendini yetistirememis cahil erkeklerin dusunceleri

sana katılıyorum canım..
ayrıca burada herkes kendi cevresine göre konuşuyor madem;benim cevremdeki bir çok erkek sevdi̇gi̇yle cinsellik yasamak istiyor..asık oldugu kişiyle bu güzel ani paylaşmak istiyor,paylasmadigi taktirde ters giden bir seyler olduğunu düşünüyor..benim cevremdeki erkekler bakire kız aramıyor,kafa dengi kız arıyor..bakire mı değil mı umurlarında bile olmuyor..daha önceki iliskilerini asla sorgulamıyor..
bakireligi ödül olarak görmek..ne kadar sağlıklı bir düşünce bunu sorgulamak lazım?eğer bu bizler tarafından erkeklere sunulan bir odulse eğer bizim ödülümüz nerde?
bunu ödül olarak görmek,kendini bulunmaz Hint kumaşı sanmak..sağlıklı düşünceler değil bunlar..
kim neyi ne zaman nasıl istiyorsa yasar..bu kisileri özel kılmaz..ne ben yasadım diye bulunmaz Hint kumasiyim,ne de sen yasamadın diye..

bu tür seyler talep üzerine olmaz ki... bir kere kafanda soru isaretleri var senin o yüzden sonrasinda pisman da olabilirsin ki 5 sene birlikteymissiniz ne güzel, fakat cinselligi de yasadiktan sonra kadin daha bir bagli oluyor, erkek tarafini bilmiyorum ama sonunda kötü bir sey olursa daha da yikilabilirsin. bence zamana birakin derim.

ne yani şimdi ben Bakire değilim diye kimseyle evlenemeyecekmiyim
herkes beni kullanmak için mi beraber olacak?
bakire olmayan kızların kaderimidir bu?

hangi Türkiye gerçeği? kime göre neye göre?
benimle yattı diye aramızdaki elektrik bitecek mi?
benimle yattı diye evlenmeyecek mi?
bunun adı avrupailikmidir?
bu kadar genelleme yapmayın rica ediyorum...
belli şehirler vs. için erkek arayışlarını söylersiniz anlarım ama bütün Türkiyede böyledir genellemesi yapmayınız..
izmirde yaşıyorum ve bu şekilde düşünen adamlarıda seçecek olgunlukdayım.
bakire değilim ama hayatım boyunca bu tip erkekleri ben istemediğim için hayatıma sokmadım olumunekankayizsmile

bütün bakire olmayan arkadaşlarım evlendi benim. aklinialirimsmile
genellemeye bende karşıyım...

canım bunun avrupai yorumla alakası yok kı..
burada herkes ne dusunuyorsa,neyı savunuyorsa onu soyluyor..
dedıgın tarzda erkekler tabııkıde var bu ulkede..ama o erkeklerle bırak sevgılı olmayı arkadas bıle olmuyorum ben..
benım arkdaslarım da benım dusuncemdekı ınsanlardan olusur,dogal olarak..
sevgılımde..
benım cevremdekı erkeklere gore de konusursam; beraber oldukları,asık oldukları kızlarla cınsellık yasamayı ıstıyorlar..
ama ben bunu genelleyemem dı mı?
senın bahsettıgın tarz dakı erkeklerı ben pek erkek olarak goremıyorum,uzgunum..
benım ılk beraber oldugum kısı suan kı erkek arkadasım bıle degıldı..ama bu hıc bır zaman aramızda sorun bıle olmadı..
veya benımle evlılıgı dusunmuyor da degıl..
yanı anlatabıldım mı?
bazı seylerı soylerken genelleme yapmak,cınsellık yasarsan senınle evlenmez,demek..bu yuzden yanlıs oluyor..
opuyorumnanaktan
haklısın...
işte burada diğer arkadaşlarla anlaşamıyoruz.
çevre farkı. bizler arkadaşlarımızı ve sevgililerimizi aynı fikirde kişilerden seçiyoruz. aynı değerlere sahip. o yüzdende bu sorun olmuyor. benim çevremde bekarete tabu olarak bakan kimse yok. ailemdede akrabalarımdada. çevremdede.
o yüzden böyle korkuları hiç yaşamadık .

ben erkeklerden öyle laflar duydum ki.
" ben bu konuda çok modernim,kadın erkek eşittir.tabiki cinsellik kadınların da haklıdır,
hatta ben bakire bir kızla evlenmem,eşimin herşeye doymuş olmasını isterim yoksa evlendikten sonra gözü açılır" diyen bile gördüm.ama inandım mı inanmadım çünkü aynı erkeğin erkek arkadaşlarına karşı ettiği lafları biliyorum.
yani sen de erkeklerin bu tip laflarına inanma.bu da kızı ikna etme çabasıdır sadece.diyeceksin aa farklı bir erkek,daha cüretkar olacaksın onun bakış açısı da bu.
oo modern zannettiğin erkekleri erkek muhabbetinde bir dinleyebilsen var yaa.ne safmışım dersin.akannehir

böyle erkekler var. ve onlar şu anda beraber oldukları arkadaşlarımla evliler ve çokta mutlular..

benimde çok arkadaşım var birlikte olduktan sonra evlenen ve gerçekten çok mutlu evlilikleri var beraber olup olmamakla evlenilir veya evlenilmez diye birşey yok ya

Hayatta düzeltemiyeceğimz tek şey keşkelerimiz...

Aklından bir an olsun çıkmıcak bişeyi bir anlık duyguyla yaşama derim.. Ayrılırsan
vicdan azabın büyük olur bence

Konu sahibinin erkek arkadaşı 21 yaşında, kendisine 18-19 dur sanırım... bu konular için daha erken değil mi?

X