Sevgilimin istekleri

kaydirigubbakcemile5 aalkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

sana şunu söylemek istiyorum. bir erkek eğer gerçekten seviyorsa ona dokunmaya kıyamaz ve ona cinsel olarak bakmaz. sen onun için kıymetli bir sandık olmalısın ve açılacağın zaman evlendiğin gece olamalıdır.
sen onun hiçbirşeyi değilken nasıl böyle düşünebilir?
5 yıl emek verdik diyorsun ama verdiğin emekleri pek haketmiyor.
seven, sabreder.

başka söze gerek varmı

ben bir şeyi merak ettim burdaki arkadaşlarım yap dese yapıcakmısın veya tersi:1closedeyes:

Şuan asker psikolojisinde olduğu için daha da isteklidir
bence herşey senin elinde
sen izin vermezsen eğer o da sabrederse
ikinizde birbirinize ne kadar değer verdiğinizi anlamış olursunuz..
ben olsam yapmam...

bence şuan için bunun olmaması gerektiğini düşünüyorsan bahsini bile açmayacaksın
yani bende istiyorum vs. demeyeceksin
çünkü erkekler konusu bile geçince ümitlenir sempatiksalakcinni

sen adami ümitlendirmissin suc sende, oda heveslenmis istiyor
tavrin net olmali , bidaha kesinlikle bu konuyu acma diyeceksin ciddi bir sekilde
he eger yapacaksanda, cok önemli bir konuyu sakin unutma
dogum kontrol, en garantisi antibebis hapi + kondom, öyle yapalimmi yapmayalimmi konusmaktansa önce bunlari düsünmek gerekki pismanliklar büyük olmasin:CüvCüv:

ben evliyim ama düğünüm olmadı henüz eşimle bunu yaşamak için çok fırsatımız var aslında ama ne olursa olsun zamanında güsel herşey bence hata yapma hata demekte yanlış olur belki ama arkadaşlarında sölediği gbi dünyanın bin türlü hali var....belki geri dönüşü olmayan tartışmalarnz olcak...seni seviosa böle sevsin ve sabretmesini bilsin...tavsiyem....

isteklerinin olması garip gelmiyor bana...
ama senin tavrın önemli... yaşamak istemiyorsan bunu belirtmen lazım... ve bu konuyu bidaha açmamasını istemen...
sen konuştukça o ısrar yoluna gidecek... ikna etmek için herşeyi deneyecektir eminim ki...
ilişkilerin de 5 yıl gibi uzun süreye yayılmış olmasının dezavantajlarından biri sanırım bu da...

hah işde tamda anlatmak istediklerime tercüman olmuşsunuza.s.
bunu sapıklık yada sevmemek gibi şeylerle bağdaştırmayalım
uzun süren bir ilişki bu normal olarak bu tip talepler gelebilirki istekli olduğunu söyleyen biri var. yüz bulmasa zaten bahsini bile açamazvereliniortak

5 yıl bir ilişki devam etti diye, bu konuda ona borçlu ya da sorumlu değilsiniz.
Zaten istiyor olsanız yaşarsınız, istemiyorsanız kendinizi zorlayacak haliniz yok.
Evli misiniz ki, sizden böyle bir beklenti içine girip, baskı yapabiliyor size. Zaten evli olsanızda yapamaz ya, bu konumda nasıl hak buluyor ki.
Bir ilişkinin ciddiyetini belirleyici şey cinsellik değil.
Ciddiyetini size saygı duyarak gösterebilir mesela.
Bu yüzden size trip mi atacak, yoksa sizden ayrılacak mı, yolu açık olsun, böyle biriyle olmamanız daha hayırlıdır.

Bu 5 seneyi yikmak cok zor olsa gerek.. Bitirmeyi bile düsünürüm demissiniz ya
Bitirirseniz agir bir yaraniz olur.. Mahvolursunuz.. Bu kadar kolay düsünmemeli..
Eger durum gercekten cok ciddi boyuta ulasirda, vazgecmez, sizi zorlarsa..
Ve hic bir sekilde dinlemezse, o zaman düsünün bence ayrilmayi..
Cünkü böyle uzun seneli iliski yasayanlar , ayrilinca ne halde oluyorlar cok iyi biliyorum..
Daha sonra baska birisinide alamayacaksiniz hayatiniza kolay kolay..
Cocuk oyuncagi gibi degil bu...

KirmizidonluKIz cok önemli benimde sonradan ilave etmek istedigim
konuya deginmis.. Yazik günah o bebeklere..
Yaparken düsünülmüyor sonra hamile kalinca ortalik birbirine giriyor..
Peki ya bebegin günahi ne ?
Düsünmek lazim bunlari bir yerde..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…