Sevgilimin istekleri

elektraya..sana yakistiramadigim yorumlar bunlar..fikirlerini,yazılarını beğendiğim birinden bu tarz bir yorum görmek beni üzdü..cinselliği vermek diye nitelendirmek,veya cinselliği yasarsan evlilik askıya alınır gibi cümleler,yakistiramadim sana..
bir erkek sevdiği kadınla sadece cinselliği doya doya yasamak için mı evlenmek ister?bunun için mı yanar tutusur sadece?
cinsellik 2 kisi arasında yaşanır ve duygularla yaşanır..gerisi teferruattir benim gözümde..

o durumu yaşayınca çekip gidemiyorsun işte....

ben evlilik öncesi ilişkiye karşı biriyim
ama karşı olmayana da saygı duyarım
neden karşıyım şundan dolayı diyelim birlikte oldun bu işler nasip kısmet işi diyelim ki ayrıldınız ki inşallah olmaz
o zaman pişman olur musun

cnmmmm istesen birlikte olurdun zatenn demekkii erkek arkadaşın zorlasa ve onu kırmamak için birlikte olsan eminimki ve gayet normal olarak acaip için huzursuz olcak ve kendini kötü hisedeceksin..hem 5 sene durmussunuz biras daha bekleyinnn ..hemmmm ileride ne olcagı bellimi olurrrrrrr..

bana göre olmaması gereken bi durum
sizin için fikrime gelince
bnce evliliği bekleyin
birbiirnizi çok özlersiniz hemde...
ama evlilik öncesi ilşkilerde çiftler genelde birbirinden soğuyolar
bunun tam terside olabiliyo tabiki ama
ihtimallerle yaşamaktansa...sabredin daha iyi..
tabiki karar sizin
rabbim pişman etmesin

rabbim kimsemizi pişman etmesin

evet canım 5 yıl içinde de istesem birlikte olurduk

benim de 5 yıldır birlikte olduğum biri var.ciddi düşünüyoruz ve bazı şeylerin yeri ve zamanı var diye düşünüyorum.askerde vs diye her istenileni yapmamak lazım bence.tabi herkesin kendi kararı

evet canım 5 yıl içinde de istesem birlikte olurduk

sanırım iki arada bir derede kalmışsın
bir yandan pişman olma korkusu bir yandan sevgilini kırma korkusu
eğer böyle bir durum varsa ortada kırılacak bir şey yok asıl kırılan sen oluyorsun benc
güzl bir dille yeri ve zamanı gelince olacağını söyle madem 5 yıldır birliktesin canım ailenin de haberi olsun onların da hakkı var senin annen baban olarak

cekhucum bu durumlar benim de hoşuma gitmiyor zaten ilk yorumumda dedim "keşke böyle olmasa ama erkek dünyası böyle"diye.malesef son zamanlarda çevremde sevdiğim kız arkadaşlarım bu tarz olaylara o kadar maruz kaldılar ki ben de çok hassaslaştım bu konuda.
ben tek başıma modern olsam ya da cekhu tek başına modern olsa bu hiç bir şeyi değiştirmiyor.çünkü türk erkeği hep aynı kalıyor,hep aynı bakış açısı.adam yüzlerce kızla yatıyor ama sonra "aahh ahh çok dertliyim evlenecek temiz bir kız bulamıyorum" diye dert yanıyor.bilmiyorum benim çok fazla samimi arkadaşım oldu (erkek olarak) muhabbetlerini çok iyi biliyorum ki,hepsi üni mezunu.yattıkları kızla da evlenmiyorlar kolay kolay yani bu da gerçek.şimdi ben bütün bunları yok sayıp bu kızcağıza yaşa bunu diyemem,sen bilirsin bile diyemem.ben istesem en avrupai yorumu yaparım hepinizden de takdir toplarım ama ya Türkiye gerçekleri???

haklısın ama yaşım söylemeye uygun değil.. eminim karşı çıkacaklar

çok komik,o zaman ben sevgilimi sevgilim beni hiç ama hiç sevmiyoruz onun için 3,5 yıldır beraberiz,onun için herşeye birlikte göğüs geriyoruz.ben onu kullanıyorum,o beni

hea bende ona takıldımsempatiksalakcinni
benim sevgilimde beni kullanıyor bende onu kullanıyorum
hatta benden nefret ediyor tek amacı kullanmak sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…