Sevgilimin bana yaptığı muamele

En başta kendini rengini belli etmiş .Düşünmeye bile değmez .Yaşın çok genç zamanla anlayacaksın .Erkekler uçkur düşkünü dikkat et .Kullanıldığınla kalırsın .

kullanılmak terimine takılı kaldıkça erkeklerin kendinde densizlik cesaretini bulmaya devam eder.. biraz özgüveniniz olsun sanki bu işler sadece erkekler için var gibi davranmayın..

Dün konuşuyorduk önceki sevgilimle öpüşmedim bile ama seninle öpüşürüm dedi. Senin konumun farklı seninle instagramdan tanıştık. O böyle şeyleri sevmezdi dedi ne yapmalıyım
dua et ki amacının ne oldugu seni nasıl gördüğünü acıkca belli etmiş zaten.. birde ilerki günlerde bunları söyleseydi ne olacaktı.. bırak gitsin böyle bir adamdan cacık olmaz...

hangi kaide pardon?
siz cinselliği nereden kimlerden öğrenmişsiniz bilmem ama sandığınız gibi bir şey olmadığını net söyleyebilirim.
Ülkemizde genel anlamda erkeklerin kadınlara cinsel bir obje olarak baktığı kaidesi .Çünkü maalesef çocukluktan cinsel organlarının gösterilmesi büyükleri tarafından matah bir şeymiş gibi algılatılıp .Büyüdüğünde de benim oğlum erkek elinin kiri yıkar geçer .Kadın yaparsa o...olur kaidesi .Hanımefendi Türkiye gibi bir ülkeden bahsediyoruz.Buradaki kızımızda sevgilisinin öpüşmek istemesi .Ve baskılanmış olmasından sanırım rahatsızlık duymuş ki konuyu açmış .Ve yine maalesef genç kızların sevgilileri tarafından kullanılıp bir süre sonra terkedildiğinden yakınan bir sürü üye konusu sanırım okumadınız .Cinsellik birilerinden öğrenilmez insan kendi vücudunu tanır ve yaşadıklarıyla keşfeder .Zevklerini ve hazlarını bilir .Cinselliğin birileri tarafından eğitimini almadım .Kendim yaşadım ve kendimce biliyorum .Erkeklerin uçkur düşkünü olduğu sözüm sizi rahatsız etti veya bilemiyorum ancak neye dayanarak saldırı pozisyonuna geçtiniz anlamlandıramadım .Bazı gerçekler var ülkemizde maalesefki bunları aşmamız sanırım mümkün değil .

valla biz de instagramdan tanıştık, ilk başta takılmalık gözüyle bakan adam şu an benimle evlenmek için uğraşıyo :ıslık: :KK68:

Dün konuşuyorduk önceki sevgilimle öpüşmedim bile ama seninle öpüşürüm dedi. Senin konumun farklı seninle instagramdan tanıştık. O böyle şeyleri sevmezdi dedi ne yapmalıyım
Gönlümün eğlencesisin, diğeri değerliydi sen işte idare eder diyor kısaca.
Ne yapmalısın?

X