Sevgilimin bana yaptığı muamele

Daha önce hiç öpüşmemiş
Sen sanal aşksın seni öpeyim de artık tadına bakayım demiş bence.
Burada 100 kişi aynı şekilde anladı. Siz onun kıvırmasına bakmayın.

4 senelik ilişkide hiç öpüşmemiş insanla olmaz.
Cinsiyetten bağımsız söylüyorum ki olmaz.
Dangalak zaten ama dangalak değilse bile olmaz.

Dediği şey şu konum olarak o zaman küçüktük ve o zaman öpme olayına karşıydım çok muahafakardım şimdi olaya öyle bakmıyorum diyor

Yaptığı açıklamalar beni çokta tatmin etmiyor bir anda soğudum sanki ondan

8 ayda o tip bir imada bile bulunmadı cidden
Dediği şey şu konum olarak o zaman küçüktük ve o zaman öpme olayına karşıydım çok muahafakardım şimdi olaya öyle bakmıyorum diyor
Bana nerede nasıl konuşacağını bilmeyen çok toy biri gibi geldi.. Bence tavrını ortaya koy yoksa daha çok böyle kıyaslamalara maruz kalırsın..

Onun durumunu ne yapacaksınız? Siz gıcık almadınız mı? Dinlemeyin bile ezin geçin. Bırakın kendini açıklamak için uğraşsın ya da bıraksın gitsin.
Yaşınız kaç yahu sizin? Hem bu öpüşme muhabbeti filan; öpeceksen öpersin geçersin anlık elektriğe bakar, üzerine böyle ne konuşuyorsunuz? Olayın kendisi saçma zaten.
Boşuna mı konuşuyorsun acaba? Kızımız etrafında çok kız olan bir oğlanı tavlayabildiği için kendini başarılı sayıyor. Herif ayrılmadan bu ayrılmaz.

Boşuna mı konuşuyorsun acaba? Kızımız etrafında çok kız olan bir oğlanı tavlayabildiği için kendini başarılı sayıyor. Herif ayrılmadan bu ayrılmaz.
Ayrılmayı düşünüyorum sadece ben mi alınganlık yaptım acaba diye düşündüm. Ama sorun bende değil ondaymış

Bu yorumu son günlerde çok fazla yaptım ama yine yapacağım.

Yeni nesil gümbür gümbür geliyor 😂😂😂

Ben de ayni seyi dusunuyorum. Dun twitter'da TT olan Kerimcan ve sarkisi ve Z kusaginin sarkiya olan ilgisi yaslandigimi iyice hissettirdi bana. Hayal kirikligi zaten tavan.

O da var tabi; o kadar kızın içinden bana baktı şeysi. :)
Dünden beri başka bi konuda bi tipe, kendisini döven boynuzlayan küfürler eden, çocuğun kendisinden olmadığını iddia edip dna isteyen, çocuklarına bakmayan, telde başka kadınlarla nasıl ilişkiler yaşadığını anlatıp "Gelirsen ama yollarım kadını" diyen adama neden dönmemesi gerektiğini açıklamaya çalışıyorduk, 80 sayfa olmuştur. Bi çeşit hobi ya Kudra bizimki.

O da var tabi; o kadar kızın içinden bana baktı şeysi. :)
Dünden beri başka bi konuda bi tipe, kendisini döven boynuzlayan küfürler eden, çocuğun kendisinden olmadığını iddia edip dna isteyen, çocuklarına bakmayan, telde başka kadınlarla nasıl ilişkiler yaşadığını anlatıp "Gelirsen ama yollarım kadını" diyen adama neden dönmemesi gerektiğini açıklamaya çalışıyorduk, 80 sayfa olmuştur. Bi çeşit hobi ya Kudra bizimki.
bu hangi konu

X