Sevgilimin bana yaptığı muamele

Dediği şey şu konum olarak o zaman küçüktük ve o zaman öpme olayına karşıydım çok muahafakardım şimdi olaya öyle bakmıyorum diyor
Sevgiliniz nerede ne konuşması gerektiğini bilmeyen, hadsiz bir insan. Böyle cümleler kuran birinin aklından şüphe ederim yani.

Arkadaşlar sorun sevgilimden ayrılmak değil ben daha önceden sosyal fobim olduğu için psikolojik yardım alıyordum 8 ay öncesinde sevgiliyi bırak arkadaşım bile yoktu şimdi de yakın olup konuştuğum tek kişi o ondan ayrılırsan yine tek kalıcam bu da beni korkutuyor

Dün konuşuyorduk önceki sevgilimle öpüşmedim bile ama seninle öpüşürüm dedi. Senin konumun farklı seninle instagramdan tanıştık. O böyle şeyleri sevmezdi dedi ne yapmalıyım
İnstagram profilinde öpcüksever falan mi yaziyor da bu cibiliyetsiz bu sekilde konusuyor? :bicak:

Bulunduğum konumdan şiir gibi söverdim ona..Kapılır giderdi dudağiyla birlikte :sinirli::KK4:

Arkadaşlar sorun sevgilimden ayrılmak değil ben daha önceden sosyal fobim olduğu için psikolojik yardım alıyordum 8 ay öncesinde sevgiliyi bırak arkadaşım bile yoktu şimdi de yakın olup konuştuğum tek kişi o ondan ayrılırsan yine tek kalıcam bu da beni korkutuyor
Bir gün istediğin biri ile özel şeyler yaşa ama bu ergen ile değil. Seninle instada tanıştık ondan istiyorum, onun konumu farklı demiş daha ne desin. Kendi ağızları ile söylediklerine bile tatmin olmuyorsunuz, anlamıyorum. Şu muhafazakarlık şeysine de inanmayın ya artık, bi zahmet. Oranın dini imanı olmuyor. Etrafında o kadar kız bunu öpmemiş, Yokuspokus Yokuspokus un dediği gibi kesin ağzı kokuyor. 😂 O kadar kızın yapmaya tercih etmediği şeyi neden yapasın? Şimdi yalnız kalırsın çok çok, ama bu keko ile birşeyler yaşayıp terkedilirsen bir de gördüğün muamele daha çok zoruna gidecek. O kızı evlenmelik saklıyor, haberin olsun.

Hanımlar şu konudan kaçıyorum,lütfen buradan da link koymayın.

Dün konuşuyorduk önceki sevgilimle öpüşmedim bile ama seninle öpüşürüm dedi. Senin konumun farklı seninle instagramdan tanıştık. O böyle şeyleri sevmezdi dedi ne yapmalıyım
sence ne yapmalısın

İlk seferinde tepkinizi açıkça belirtin , gerekirse yollarınızı ayırın . Yok ben ayrılamam ayrılamam diyorsanız da yaşayacaklarınızı haketmişsiniz bence . Allah akıl vermiş fikir vermiş biraz düşünün .
Hadi sağlıklı düşünemiyorsun , bir arkadaşının başına geldiğini düşün ve o arkadaşına ne derdin onu düşün .
Saygı sevgi birbirlerini tamamlar . Biri olmazsa diğeri de olmaz .
Senin istemediğin hiçbir şeyi hiç kimse yapamamalı .

ayyy kişiliksiz ne yapmalıyım diyene kadar sil at hayatından

En başta kendini rengini belli etmiş .Düşünmeye bile değmez .Yaşın çok genç zamanla anlayacaksın .Erkekler uçkur düşkünü dikkat et .Kullanıldığınla kalırsın .

X