Sevgilimin bana yaptığı muamele

Herkesin öpüşebilirliği var herkes öpüşüyor öpüşecek
Neyse konuya şöyle baktıkça devamı bile mantıksız konunun.
Ondan dolayı keyfin bilir istediğini yap

Onceki sevgiliden opusemem ben ayriliyim mi demis.. İnstagramdan bulur onla opusurum o opusülebilir cunku kafaya bak ya 😁😁 bunun az otesi +18 konusmalara gider ben eski sevgilimle konusmadim ama senle konusurum senin konumun farkli da der 😁😁 yani insan sevgilisi ilr opusmek istese bile boyle seyler neden der ki ya 😆😆😆

Onceki sevgiliden opusemem ben ayriliyim mi demis.. İnstagramdan bulur onla opusurum o opusülebilir cunku kafaya bak ya 😁😁 bunun az otesi +18 konusmalara gider ben eski sevgilimle konusmadim ama senle konusurum senin konumun farkli da der 😁😁 yani insan sevgilisi ilr opusmek istese bile boyle seyler neden der ki ya 😆😆😆
Gülen emojiler havada uçuşuyor da gülünecek bisey yok..

Aslında kendisi son derece muhafazakar biri ve daha önce cinsel bir imada bile bulunmadı ki kısa süredir değil 8 aydır tanışıyoruz

Senin konumun farklı derken??? Yollu mu demeye getirdi bu şimdi?? Manyak ya .Burada soru sorana kadar tekmeyi basman gerekirdi.

Dün konuşuyorduk önceki sevgilimle öpüşmedim bile ama seninle öpüşürüm dedi. Senin konumun farklı seninle instagramdan tanıştık. O böyle şeyleri sevmezdi dedi ne yapmalıyım

Oynat eğlen biraz.

"Pekii ben seninle niye öpüşeyim? Çok mu güzel öpüşürsün mesela ne gibi artıların var da öpüşmek isteyeyim senle?"
"Önceki sevgilin de öpmek istememiş, ağzın mı kokuyordu ki? Muhtemelen ağzın koktuğu için kız öpmek istememiş, sen kırılma diye de sebebini söyleyememiş."
"Ağız kokulu birini ben de öpmem, niye öpeyim?"
"O zaman çok salyalı öpmeye çalıştın, tiksindi öptürtmedi, kız haklı"
"Yok yok ağız kokusu kişinin kendisine gelmez zaten, inkar etme, ağzın kokuyor senin kesin"
"Yok öpmem midem almaz, tuvalet fırçası yemişsin gibi kokmasan o kız da öperdi muhtemelen. Iyy"

Örselesenize biraz.

Oynat eğlen biraz.

"Pekii ben seninle niye öpüşeyim? Çok mu güzel öpüşürsün mesela ne gibi artıların var da öpüşmek isteyeyim senle?"
"Önceki sevgilin de öpmek istememiş, ağzın mı kokuyordu ki? Muhtemelen ağzın koktuğu için kız öpmek istememiş, sen kırılma diye de sebebini söyleyememiş."
"Ağız kokulu birini ben de öpmem, niye öpeyim?"
"O zaman çok salyalı öpmeye çalıştın, tiksindi öptürtmedi, kız haklı"
"Yok yok ağız kokusu kişinin kendisine gelmez zaten, inkar etme, ağzın kokuyor senin kesin"
"Yok öpmem midem almaz, tuvalet fırçası yemişsin gibi kokmasan o kız da öperdi muhtemelen. Iyy"

Örselesenize biraz.
Daha önce hiç öpüşmemiş

Ben sana ne dmeek istemis anlatimmi
Seni cok onemsemiyrm, cunku internetten tanistik,
seninle her turlu seyi yasarim cunku internetten tanistik.
Ben sana cok deger vermem cunku internetten tanistik
Senin rahat bi kiz oldugunu ve herseyi yapacagini dusunuyrm cunku internetten tanistik...

Bagzilarinin beyni totosunda oldugunu dusunuyorum acikcasi

Yol ver gitsin. Ssana deger vermediginin ustunu simdi kapatirsin ve devam edersinde, ilerde cook yanar canin

Yani daha dün ondan mesaj alırken mutlu oluyordum ama şimdi ağlayasım geliyor

Aslında etrafında epey kız var. Öpüşmek onun için sorun değil

Onun durumunu ne yapacaksınız? Siz gıcık almadınız mı? Dinlemeyin bile ezin geçin. Bırakın kendini açıklamak için uğraşsın ya da bıraksın gitsin.
Yaşınız kaç yahu sizin? Hem bu öpüşme muhabbeti filan; öpeceksen öpersin geçersin anlık elektriğe bakar, üzerine böyle ne konuşuyorsunuz? Olayın kendisi saçma zaten.

diyecek bir şey bulamadım. kızın annesi vefat ettiği için onu öpmedim seni öperimli nasıl bir konuşmadan başlandı da buraya varıldı kisa
Sadece 4 yıllık kız arkadaşını neden öpmedin diye sordum

Dün konuşuyorduk önceki sevgilimle öpüşmedim bile ama seninle öpüşürüm dedi. Senin konumun farklı seninle instagramdan tanıştık. O böyle şeyleri sevmezdi dedi ne yapmalıyım
Genelde böyle cümleler fıs çıkar çok dikkate alma

Gülen emojiler havada uçuşuyor da gülünecek bisey yok..
Cocugun soyledigi sey komik ve inandirici degil. Kafa yapisina guldum ki hic bir de art niyet de yok gulucuklerimde...ki oncrki sevgilisinede demis boyle seyler o sevmezdi demesinden ona da yeltenmis belli. 🤔

X