Sevgilimin annesi bi seviyor gibi beni bir sevmiyor gibi akıl verin

Bu nasıl bir terbiyesizlik yaa nasıl bir cürretle size hakaret etmiş açıkçası gereğinden fazla alttan almışsınız kadın da üstünüze çıktıkça çıkmış. Sevgilinize de annesine de gereken tepkiyi verin. Siz kendinize kıymet vermezseniz kimse size kıymet vermez. Sizden annesi özür dilemeyene kadar konuşmayın ve kesinlikle mesafe koyun ne diye evine yemeğe gidiyorsunuz ki!! Arayıp sormayın

Canım şimdi okudum yazdıklarını en doğru kararı vermişsin. Bu yaşadıklarını sanırım birilerine anlatmamışsın yoksa eminim seni uyarmış olurlardı bazen insanın gözü kör oluyor senin de aşık olduğunu zannettiğin için öyle olmuş diye düşünüyorum. Çoğu yerde sen insanlık yapmak istemişsin anladığım kadarıyla kibar naif bir ailede sorumluluklarının bilincinde olarak yetişmişsin ama insan olmayana insanlık yaparsan bunu kullanırlar. Seni haketmiyorlar çıkar hepsini hayatından.

Kesinlikle ayrıl, 5 sn bile düşünme

Bu zamana kadar bisey dememis diyince de ayrilalim diyen nişanlınız var . Bencede kendine yazık etme okumuş gencecik güzel insansın onlar kapında kul köle olmalıyken sen onlara olmuşsun ne icin sevgi icin deme bence sevgiyse nişanlınız sizi sevmiyo o zaman ailesine o hakkı cesareti veren o çünkü sizle ugrastikları zaman kimse benim nisanlıma hakarette bulunamaz herkes yerini bilecek tavrını koymuyosa siz daha çok üzülür ayrı kalırsınız aileside sizi cok ezer bu sessizliginizle . Kendini bu kadar degersiz gösterme karsı tarafa . Tepene binmisler zaten daha çok binerler . Ayrı kalmaya devam et suclu olan sen degilsin karsı taraf terk eden de karsı taraf. Mantikli düşün .. evlenince ailesi sizi huzursuz edecek durmuyacak kendi evliligimden biliyorum. Sen bugun annesidir bosver der gecerim diyosun ama öyle kalmıyo iki gün sonra evlendinde takacak kocana yansıtacaksın o yine annesine bacısına hak verecek sen kötü olacaksın. Sorunlu kavgalı evliligi istiyosan devam et derim . Belki degisirler diye kendini kandırıp devam etme . Hayat senin ..

Boşanmış olana kadar sevgilinden ayrılmış ol derim bu kadın varken size huzur yok

Sonraları ne olacak biliyor musun şimdilik seni anlayan haklisin diyen sevgilin o zaman annem haklı diyecek baksana annesi sana gerizekalı demiş oğlu aramış hesap soruyor

Ünsüz benzeşmesinden haberiniz yokken nasıl veteriner hekim oldunuz acaba?

Nişanı atmışsınız sanırım. Doğru olanı yapmışsınız.

Siz saygılı sabırlı falan değilsiniz kendinize saygınız yok kendinizi gram seviliyorsunuz değer vermiyorsunuz.Nasil bu hakaretlere katlaniyorsunuz sesinizi cikarmiyorsunuz? Size bariz hakaret ediliyor fiziksel özelliklerinizden bile vurmuş kadın karsinizda ailecek komplekse girmişler o yüzden sürekli eleştirip hakaret ediyorlar siz de eyvallah diyorsunuz yok anasiymis bilmem ne! Sizin anamız yok mu ağaç kovugundan mi çıktınız sizi diline doluyor valla size yapılanlara ben sinir oldum buradan

Kaynana olacak gereksiz kişilik,sizi sevmiyor,ayırmak için elinden geleni yapiyor.ki zaten nişanlandığını akrabalarına duyurmamakta bu yüzden. Oğlumun adı nişanlı diye duyulmasın diye.uzgunum ama evlenseniz de mutlu olamazsınız. Ki zaten sevgilinizde bunların önünü kesmek yerine,ara vermeyi seçmiş.kisacasi sevgilinizden de annesinden de bı cacık olmaz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…